Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
BūvZ3130 Ceļi un tilti III Bp Lekcija 28.09.2020 1. grupa Andersons Guntis 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2039 Speckurss materiālu pretestībā Bt Lekcija 21.09.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija 22.09.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija 06.10.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3130 Ceļi un tilti III Bp Lekcija 29.09.2020 1. grupa Andersons Guntis 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3130 Ceļi un tilti III Bp Eksāmens 07.10.2020 1. grupa Andersons Guntis 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3026 Inženieraprēķinu automatizēšana Bb Prakt.darbi 23.09.2020 30.09.2020 2. grupa Dandens Atis 702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4104 Koka un plastmasu konstrukcijas III Bp Lekcija 17.09.2020 24.09.2020 2.grupa Puzānova Dana 801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4122 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas II Bp Lekcija 24.09.2020 01.10.2020 08.10.2020 1. grupa Fabriciuss Jānis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4109 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas III Bp Lekcija 24.09.2020 01.10.2020 08.10.2020 2. grupai Fabriciuss Jānis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4104 Koka un plastmasu konstrukcijas III Bp Lekcija 18.09.2020 25.09.2020 2.grupa Puzānova Dana 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4104 Koka un plastmasu konstrukcijas III Bp Lekcija 02.10.2020 1.grupa Puzānova Dana 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3105 Gruntsmehānika un pamati II Bp Eksāmens 09.10.2020 1. grupa Andersons Guntis 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||
09.30-10.15 |
BūvZ3130 Ceļi un tilti III Bp Lekcija 28.09.2020 1. grupa Andersons Guntis 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2039 Speckurss materiālu pretestībā Bt Lekcija 21.09.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ1021 Inženierģeodēzija II Bp Lekcija 05.10.2020 1. grupai Veinbergs Valdis 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija 22.09.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija 06.10.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3130 Ceļi un tilti III Bp Lekcija 29.09.2020 1. grupa Andersons Guntis 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3130 Ceļi un tilti III Bp Eksāmens 07.10.2020 1. grupa Andersons Guntis 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4104 Koka un plastmasu konstrukcijas III Bp Lekcija 30.09.2020 1.grupa Puzānova Dana 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3026 Inženieraprēķinu automatizēšana Bb Prakt.darbi 23.09.2020 30.09.2020 2. grupa Dandens Atis 702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4104 Koka un plastmasu konstrukcijas III Bp Lekcija 17.09.2020 24.09.2020 2.grupa Puzānova Dana 801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4122 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas II Bp Lekcija 24.09.2020 01.10.2020 08.10.2020 1. grupa Fabriciuss Jānis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4109 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas III Bp Lekcija 24.09.2020 01.10.2020 08.10.2020 2. grupai Fabriciuss Jānis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4104 Koka un plastmasu konstrukcijas III Bp Lekcija 18.09.2020 25.09.2020 2.grupa Puzānova Dana 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4104 Koka un plastmasu konstrukcijas III Bp Lekcija 02.10.2020 1.grupa Puzānova Dana 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3105 Gruntsmehānika un pamati II Bp Eksāmens 09.10.2020 1. grupa Andersons Guntis 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||
10.30-11.15 |
BūvZ3130 Ceļi un tilti III Bp Lekcija 28.09.2020 1. grupa Andersons Guntis 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ1021 Inženierģeodēzija II Bp Lekcija 05.10.2020 1. grupai Veinbergs Valdis 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija 22.09.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija 06.10.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3105 Gruntsmehānika un pamati II Bp Lekcija 29.09.2020 1. grupa Andersons Guntis 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2011 Būvju konstruktīvās formas Bb Lekcija 29.09.2020 2. grupa Kreilis Jānis 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2011 Būvju konstruktīvās formas Bb Lekcija 22.09.2020 2. grupa Kreilis Jānis 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2011 Būvju konstruktīvās formas Bb Lekcija 06.10.2020 2. grupa Kreilis Jānis 801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3106 Gruntsmehānika un pamati III Bp Lekcija 30.09.2020 1.grupa Mauševics Gints 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3104 Gruntsmehānika un pamati I Bp Lekcija 07.10.2020 2.grupa Andersons Guntis 801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3104 Gruntsmehānika un pamati I Bp Lekcija 30.09.2020 2.grupa Mauševics Gints 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4122 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas II Bp Lekcija 24.09.2020 01.10.2020 08.10.2020 1. grupa Fabriciuss Jānis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4109 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas III Bp Lekcija 24.09.2020 01.10.2020 08.10.2020 2. grupai Fabriciuss Jānis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4104 Koka un plastmasu konstrukcijas III Bp Lekcija 02.10.2020 1.grupa Puzānova Dana 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||
11.30-12.15 |
BūvZ3105 Gruntsmehānika un pamati II Bp Lekcija 28.09.2020 1. grupa Andersons Guntis 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ1021 Inženierģeodēzija II Bp Lekcija 05.10.2020 1. grupai Veinbergs Valdis 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija 06.10.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3105 Gruntsmehānika un pamati II Bp Lekcija 22.09.2020 1. grupa Andersons Guntis 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3105 Gruntsmehānika un pamati II Bp Lekcija 29.09.2020 1. grupa Andersons Guntis 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2011 Būvju konstruktīvās formas Bb Lekcija 29.09.2020 2. grupa Kreilis Jānis 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2011 Būvju konstruktīvās formas Bb Lekcija 22.09.2020 2. grupa Kreilis Jānis 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2011 Būvju konstruktīvās formas Bb Lekcija 06.10.2020 2. grupa Kreilis Jānis 801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija 23.09.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija 30.09.2020 07.10.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3104 Gruntsmehānika un pamati I Bp Lekcija 07.10.2020 2.grupa Andersons Guntis 801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4122 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas II Bp Lekcija 01.10.2020 08.10.2020 1. grupa Fabriciuss Jānis 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4122 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas II Bp Lekcija 24.09.2020 1. grupa Fabriciuss Jānis 801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4109 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas III Bp Lekcija 01.10.2020 08.10.2020 2. grupai Fabriciuss Jānis 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4109 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas III Bp Lekcija 24.09.2020 2. grupai Fabriciuss Jānis 801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4044 Metāla konstrukcijas II Bp Lekcija 25.09.2020 02.10.2020 09.10.2020 1. grupai Kreilis Jānis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||
12.30-13.15 |
BūvZ3105 Gruntsmehānika un pamati II Bp Lekcija 28.09.2020 1. grupa Andersons Guntis 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ1021 Inženierģeodēzija II Bp Lekcija 05.10.2020 1. grupai Veinbergs Valdis 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2011 Būvju konstruktīvās formas Bb Lekcija 06.10.2020 2. grupa Kreilis Jānis 801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija 23.09.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija 30.09.2020 07.10.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3026 Inženieraprēķinu automatizēšana Bb Prakt.darbi 30.09.2020 2. grupa Dandens Atis 702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4122 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas II Bp Lekcija 24.09.2020 01.10.2020 08.10.2020 1. grupa Fabriciuss Jānis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4109 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas III Bp Lekcija 24.09.2020 01.10.2020 08.10.2020 2. grupai Fabriciuss Jānis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4044 Metāla konstrukcijas II Bp Lekcija 25.09.2020 02.10.2020 09.10.2020 1. grupai Kreilis Jānis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||
13.30-14.15 |
BūvZ2039 Speckurss materiālu pretestībā Bt Lekcija 21.09.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2039 Speckurss materiālu pretestībā Bt Lekcija 05.10.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija 29.09.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4123 Būvkonstrukciju izpēte un pārbaude I Bp Lekcija 22.09.2020 06.10.2020 1.grupa Fabriciuss Jānis 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2011 Būvju konstruktīvās formas Bb Lekcija 06.10.2020 2. grupa Kreilis Jānis 801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3104 Gruntsmehānika un pamati I Bp Lekcija 22.09.2020 2.grupa Andersons Guntis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija 23.09.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija 30.09.2020 07.10.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3026 Inženieraprēķinu automatizēšana Bb Prakt.darbi 30.09.2020 07.10.2020 2. grupa Dandens Atis 702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4122 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas II Bp Lekcija 08.10.2020 1. grupa Fabriciuss Jānis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4109 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas III Bp Lekcija 08.10.2020 2. grupai Fabriciuss Jānis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2039 Speckurss materiālu pretestībā Bt Lekcija 09.10.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4044 Metāla konstrukcijas II Bp Lekcija 25.09.2020 02.10.2020 1. grupai Kreilis Jānis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||
14.30-15.15 |
BūvZ2039 Speckurss materiālu pretestībā Bt Lekcija 28.09.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2039 Speckurss materiālu pretestībā Bt Lekcija 21.09.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2039 Speckurss materiālu pretestībā Bt Lekcija 05.10.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija 29.09.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4123 Būvkonstrukciju izpēte un pārbaude I Bp Lekcija 22.09.2020 06.10.2020 1.grupa Fabriciuss Jānis 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3104 Gruntsmehānika un pamati I Bp Lekcija 22.09.2020 2.grupa Andersons Guntis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija 23.09.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija 30.09.2020 07.10.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3026 Inženieraprēķinu automatizēšana Bb Prakt.darbi 07.10.2020 2. grupa Dandens Atis 702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3105 Gruntsmehānika un pamati II Bp Lekcija 24.09.2020 1. grupa Andersons Guntis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3130 Ceļi un tilti III Bp Lekcija 01.10.2020 1. grupa Andersons Guntis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2039 Speckurss materiālu pretestībā Bt Lekcija 02.10.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2039 Speckurss materiālu pretestībā Bt Lekcija 25.09.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2039 Speckurss materiālu pretestībā Bt Lekcija 09.10.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||
15.30-16.15 |
BūvZ2039 Speckurss materiālu pretestībā Bt Lekcija 28.09.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2039 Speckurss materiālu pretestībā Bt Lekcija 21.09.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4104 Koka un plastmasu konstrukcijas III Bp Lekcija 05.10.2020 1.grupa Puzānova Dana 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija 29.09.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4123 Būvkonstrukciju izpēte un pārbaude I Bp Lekcija 22.09.2020 06.10.2020 1.grupa Fabriciuss Jānis 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Arhi3065 Lauksaimniecības ēkas Bp Lekcija 22.09.2020 06.10.2020 2. grupa Fībigs Mārtiņš 801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3106 Gruntsmehānika un pamati III Bp Lekcija 23.09.2020 1.grupa Mauševics Gints 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3104 Gruntsmehānika un pamati I Bp Lekcija 23.09.2020 2.grupa Mauševics Gints 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3105 Gruntsmehānika un pamati II Bp Lekcija 24.09.2020 1. grupa Andersons Guntis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3130 Ceļi un tilti III Bp Lekcija 01.10.2020 1. grupa Andersons Guntis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2039 Speckurss materiālu pretestībā Bt Lekcija 02.10.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2039 Speckurss materiālu pretestībā Bt Lekcija 25.09.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ1021 Inženierģeodēzija II Bp Lekcija 09.10.2020 1. grupai Veinbergs Valdis 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||
16.30-17.15 |
BūvZ2039 Speckurss materiālu pretestībā Bt Lekcija 28.09.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ1021 Inženierģeodēzija II Bp Lekcija 21.09.2020 Veinbergs Valdis 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4104 Koka un plastmasu konstrukcijas III Bp Lekcija 05.10.2020 1.grupa Puzānova Dana 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4125 Būvmehānika III Bt Lekcija 29.09.2020 1. grupa Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4123 Būvkonstrukciju izpēte un pārbaude I Bp Lekcija 22.09.2020 06.10.2020 1.grupa Fabriciuss Jānis 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Arhi3065 Lauksaimniecības ēkas Bp Lekcija 22.09.2020 29.09.2020 06.10.2020 2. grupa Fībigs Mārtiņš 801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3106 Gruntsmehānika un pamati III Bp Lekcija 23.09.2020 1.grupa Mauševics Gints 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3106 Gruntsmehānika un pamati III Bp Lekcija 30.09.2020 1.grupa Mauševics Gints 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3104 Gruntsmehānika un pamati I Bp Lekcija 23.09.2020 2.grupa Mauševics Gints 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3104 Gruntsmehānika un pamati I Bp Lekcija 30.09.2020 2.grupa Mauševics Gints 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3105 Gruntsmehānika un pamati II Bp Lekcija 24.09.2020 1. grupa Andersons Guntis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3130 Ceļi un tilti III Bp Lekcija 01.10.2020 1. grupa Andersons Guntis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4104 Koka un plastmasu konstrukcijas III Bp Lekcija 08.10.2020 1.grupa Puzānova Dana 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ1021 Inženierģeodēzija II Bp Lekcija 09.10.2020 1. grupai Veinbergs Valdis 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||
17.30-18.15 |
BūvZ1021 Inženierģeodēzija II Bp Lekcija 21.09.2020 Veinbergs Valdis 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Arhi3065 Lauksaimniecības ēkas Bp Lekcija 22.09.2020 29.09.2020 2. grupa Fībigs Mārtiņš 801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4104 Koka un plastmasu konstrukcijas III Bp Lekcija 08.10.2020 1.grupa Puzānova Dana 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
18.30-19.15 |
Arhi3065 Lauksaimniecības ēkas Bp Lekcija 29.09.2020 2. grupa Fībigs Mārtiņš 801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |