Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ3053 Laukkopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 17.11.2020 Putniece Gundega 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Lekcija Darz a.prg. 10.11.2020 108. kab. Kampuss Kaspars LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 10.11.2020 Orbidāne Laine 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 17.11.2020 Orbidāne Laine 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4263 Cūkkopība Bp Eksāmens Lopk a.prg. 19.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Degola Lilija |
LauZ4219 Augkopība I Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 11.11.2020 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 11.11.2020 Klūga Alise Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 11.11.2020 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 20.01.2021 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 20.01.2021 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Lekcija Lauk a.prg. 12.11.2020 Kārkliņš Aldis 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 19.11.2020 Kārkliņš Aldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 19.11.2020 Klūga Alise Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4263 Cūkkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 12.11.2020 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4263 Cūkkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 19.11.2020 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 21.01.2021 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4219 Augkopība I Bp Lekcija Lauk a.prg. 13.11.2020 Misule Madara 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4027 Daiļdārzkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 13.11.2020 Missa Imants, Sergejeva Daiga Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.11.2020 Misule Madara 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 22.01.2021 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Eksāmens Darz a.prg. 22.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Kampuss Kaspars LauZ4219 Augkopība I Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 22.01.2021 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
HidZ4012 Meliorācija Bp Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 16.11.2020 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ4247 Zirgkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 16.11.2020 Orbidāne Laine 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 HidZ4012 Meliorācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 11.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Kļaviņš Uldis LauZ3053 Laukkopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 18.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Putniece Gundega |
LauZ3053 Laukkopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 17.11.2020 Putniece Gundega 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Lekcija Darz a.prg. 10.11.2020 108. kab. Kampuss Kaspars LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 10.11.2020 Orbidāne Laine 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 17.11.2020 Orbidāne Laine 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 10.11.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 17.11.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 12.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Misule Madara LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Eksāmens Uzne a.prg. 19.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Misule Madara LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Lekcija Darz a.prg. 12.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Grāvīte Ilze LauZ4263 Cūkkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 12.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Degola Lilija LauZ4160 Govkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 19.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Cielava Lāsma LauZ4219 Augkopība I Bp Lekcija Lauk a.prg. 12.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Misule Madara LauZ4219 Augkopība I Bp Eksāmens Lauk a.prg. 19.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Misule Madara |
LauZ4219 Augkopība I Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 11.11.2020 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 11.11.2020 Klūga Alise Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 11.11.2020 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 HidZ4012 Meliorācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 13.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Kļaviņš Uldis LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 20.01.2021 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 20.01.2021 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 12.11.2020 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 19.11.2020 Kārkliņš Aldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 19.11.2020 Klūga Alise Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 19.11.2020 208. kab. Cielava Lāsma LauZ4263 Cūkkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 12.11.2020 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4263 Cūkkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 19.11.2020 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 14.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Nolberga-Trūpa Aiga HidZ4012 Meliorācija Bp Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 21.01.2021 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ3053 Laukkopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 14.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Putniece Gundega LauZ4263 Cūkkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 14.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Degola Lilija LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 21.01.2021 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4219 Augkopība I Bp Lekcija Lauk a.prg. 13.11.2020 Misule Madara 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4027 Daiļdārzkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 13.11.2020 Missa Imants, Sergejeva Daiga Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.11.2020 Misule Madara 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4160 Govkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 20.11.2020 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 22.01.2021 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 15.01.2021 Klūga Alise Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4028 Puķkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 22.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Sergejeva Daiga LauZ4219 Augkopība I Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 22.01.2021 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
10.30-11.15 |
HidZ4012 Meliorācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 09.11.2020 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ4012 Meliorācija Bp Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 16.11.2020 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ4247 Zirgkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 09.11.2020 Orbidāne Laine 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4247 Zirgkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 16.11.2020 Orbidāne Laine 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 HidZ4012 Meliorācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 11.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Kļaviņš Uldis LauZ3053 Laukkopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 18.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Putniece Gundega LauZ4263 Cūkkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 11.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Degola Lilija LauZ4263 Cūkkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 18.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Degola Lilija |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 10.11.2020 Gulbe Ingūna 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 17.11.2020 Putniece Gundega 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 17.11.2020 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 10.11.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 17.11.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 12.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Misule Madara LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Lekcija Darz a.prg. 12.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Grāvīte Ilze LauZ4263 Cūkkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 12.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Degola Lilija LauZ4160 Govkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 19.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Cielava Lāsma LauZ4219 Augkopība I Bp Lekcija Lauk a.prg. 12.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Misule Madara |
LauZ4219 Augkopība I Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 11.11.2020 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 11.11.2020 Klūga Alise Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 11.11.2020 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 HidZ4012 Meliorācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 13.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Kļaviņš Uldis LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 20.01.2021 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 20.01.2021 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 12.11.2020 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 19.11.2020 Kārkliņš Aldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 19.11.2020 Klūga Alise Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 19.11.2020 208. kab. Cielava Lāsma LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 12.11.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 19.11.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 14.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Nolberga-Trūpa Aiga HidZ4012 Meliorācija Bp Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 21.01.2021 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ3053 Laukkopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 14.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Putniece Gundega LauZ4263 Cūkkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 14.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Degola Lilija LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 21.01.2021 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Lekcija Lauk a.prg. 13.11.2020 Kārkliņš Aldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4027 Daiļdārzkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 13.11.2020 Missa Imants, Sergejeva Daiga Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.11.2020 208. kab. Cielava Lāsma LauZ4160 Govkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 20.11.2020 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 15.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Misule Madara LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 22.01.2021 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 15.01.2021 Klūga Alise Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4028 Puķkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 22.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Sergejeva Daiga LauZ4248 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Seminārs Lopk a.prg. 22.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Jonkus Daina LauZ4219 Augkopība I Bp Lekcija Lauk a.prg. 15.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Misule Madara LauZ4219 Augkopība I Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 22.01.2021 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
HidZ4012 Meliorācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 09.11.2020 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ4012 Meliorācija Bp Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 16.11.2020 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ4247 Zirgkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 09.11.2020 Orbidāne Laine 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4247 Zirgkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 16.11.2020 Orbidāne Laine 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 11.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Putniece Gundega LauZ3053 Laukkopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 18.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Putniece Gundega LauZ4263 Cūkkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 11.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Degola Lilija LauZ4263 Cūkkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 18.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Degola Lilija |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 10.11.2020 Gulbe Ingūna 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 17.11.2020 Putniece Gundega 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 17.11.2020 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4248 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Seminārs Lopk a.prg. 10.11.2020 Kursa darba apspriešana Jonkus Daina 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 12.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Misule Madara LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 12.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Sergejeva Daiga LauZ4263 Cūkkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 12.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Degola Lilija LauZ4160 Govkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 19.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Cielava Lāsma LauZ4219 Augkopība I Bp Lekcija Lauk a.prg. 12.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Misule Madara LauZ3137 Laukkopība Bp Seminārs Lauk a.prg. 19.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Putniece Gundega |
LauZ4219 Augkopība I Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 11.11.2020 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 11.11.2020 Klūga Alise Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 11.11.2020 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Grāvīte Ilze LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 20.01.2021 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3053 Laukkopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 13.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Putniece Gundega LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 20.01.2021 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 12.11.2020 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 19.11.2020 Klūga Alise Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 19.11.2020 208. kab. Cielava Lāsma LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 12.11.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 19.11.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 14.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Nolberga-Trūpa Aiga HidZ4012 Meliorācija Bp Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 21.01.2021 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ3053 Laukkopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 14.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Putniece Gundega LauZ4263 Cūkkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 14.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Degola Lilija LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 21.01.2021 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Lekcija Lauk a.prg. 13.11.2020 Kārkliņš Aldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4027 Daiļdārzkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 13.11.2020 Missa Imants, Sergejeva Daiga Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.11.2020 208. kab. Cielava Lāsma LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 13.11.2020 ZMC "Mušķi" Orbidāne Laine LauZ4160 Govkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 20.11.2020 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 15.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Misule Madara LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 22.01.2021 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 15.01.2021 Klūga Alise Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4028 Puķkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 22.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Sergejeva Daiga LauZ4248 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Seminārs Lopk a.prg. 22.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Jonkus Daina LauZ4219 Augkopība I Bp Lekcija Lauk a.prg. 15.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Misule Madara LauZ4219 Augkopība I Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 22.01.2021 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
12.30-13.15 |
HidZ4012 Meliorācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 09.11.2020 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ4012 Meliorācija Bp Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 16.11.2020 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ4247 Zirgkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 09.11.2020 Orbidāne Laine 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4247 Zirgkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 16.11.2020 Orbidāne Laine 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 11.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Putniece Gundega LauZ3053 Laukkopība Bp Eksāmens Darz, Lauk a.prg. 18.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Putniece Gundega LauZ4263 Cūkkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 18.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Degola Lilija |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 10.11.2020 Gulbe Ingūna 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 17.11.2020 Putniece Gundega 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 17.11.2020 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 12.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Bārzdiņa Dace LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 19.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Bārzdiņa Dace LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 12.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Sergejeva Daiga LauZ4160 Govkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 12.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Cielava Lāsma LauZ4160 Govkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 19.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Cielava Lāsma LauZ3137 Laukkopība Bp Seminārs Lauk a.prg. 19.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Putniece Gundega |
LauZ3053 Laukkopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 11.11.2020 Putniece Gundega 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 11.11.2020 ZMC "Mušķi" Orbidāne Laine LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 11.11.2020 ZMC "Mušķi" Orbidāne Laine LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Grāvīte Ilze LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 20.01.2021 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3053 Laukkopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 13.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Putniece Gundega LauZ4160 Govkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 13.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Cielava Lāsma |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 12.11.2020 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4027 Daiļdārzkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 19.11.2020 Sergejeva Daiga, Missa Imants Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 19.11.2020 208. kab. Cielava Lāsma LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 14.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Nolberga-Trūpa Aiga HidZ4012 Meliorācija Bp Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 21.01.2021 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 14.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Sergejeva Daiga |
LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Lekcija Lauk a.prg. 13.11.2020 Kārkliņš Aldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4027 Daiļdārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 13.11.2020 Sergejeva Daiga, Missa Imants Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.11.2020 208. kab. Cielava Lāsma LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 13.11.2020 ZMC "Mušķi" Orbidāne Laine LauZ4160 Govkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 20.11.2020 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 22.01.2021 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 15.01.2021 Klūga Alise Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4028 Puķkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 22.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Sergejeva Daiga |
||
13.30-14.15 |
HidZ4012 Meliorācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 09.11.2020 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Lekcija Darz a.prg. 16.11.2020 108. kab. Kampuss Kaspars LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 16.11.2020 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4247 Zirgkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 09.11.2020 Orbidāne Laine 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 11.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Putniece Gundega |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 10.11.2020 Gulbe Ingūna 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Augkopība I Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 17.11.2020 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Lekcija Darz a.prg. 17.11.2020 108. kab. Kampuss Kaspars LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 17.11.2020 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4263 Cūkkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 17.11.2020 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 12.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Bārzdiņa Dace LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 19.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Bārzdiņa Dace LauZ4027 Daiļdārzkopība Bp Eksāmens Darz a.prg. 19.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Sergejeva Daiga LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 12.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Sergejeva Daiga LauZ4160 Govkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 12.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Cielava Lāsma LauZ4160 Govkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 19.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Cielava Lāsma LauZ3137 Laukkopība Bp Seminārs Lauk a.prg. 19.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Putniece Gundega |
LauZ3053 Laukkopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 11.11.2020 Putniece Gundega 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 11.11.2020 ZMC "Mušķi" Orbidāne Laine LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 11.11.2020 ZMC "Mušķi" Orbidāne Laine LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Grāvīte Ilze LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 20.01.2021 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 13.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Putniece Gundega LauZ4160 Govkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 13.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Cielava Lāsma LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 20.01.2021 ZMC "Mušķi" Orbidāne Laine LauZ4219 Augkopība I Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 20.01.2021 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 12.11.2020 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Augkopība I Bp Lekcija Lauk a.prg. 19.11.2020 Misule Madara 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4027 Daiļdārzkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 19.11.2020 Sergejeva Daiga, Missa Imants Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 19.11.2020 Misule Madara 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 21.01.2021 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 14.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Sergejeva Daiga LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 21.01.2021 Klūga Alise Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 21.01.2021 ZMC "Mušķi" Orbidāne Laine LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Ieskaite ar atzīmi Lauk a.prg. 21.01.2021 Kārkliņš Aldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 13.11.2020 Kārkliņš Aldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4027 Daiļdārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 13.11.2020 Sergejeva Daiga, Missa Imants Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.11.2020 208. kab. Cielava Lāsma LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 13.11.2020 ZMC "Mušķi" Orbidāne Laine LauZ4160 Govkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 20.11.2020 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 22.01.2021 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4028 Puķkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 15.01.2021 Sergejeva Daiga Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4028 Puķkopība Bp Eksāmens Darz a.prg. 22.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Sergejeva Daiga |
||
14.30-15.15 |
LauZ3053 Laukkopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 09.11.2020 Putniece Gundega 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Lekcija Darz a.prg. 16.11.2020 108. kab. Kampuss Kaspars LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 09.11.2020 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 16.11.2020 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4263 Cūkkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 09.11.2020 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4160 Govkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 16.11.2020 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 11.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Sergejeva Daiga |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 10.11.2020 Gulbe Ingūna 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Augkopība I Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 17.11.2020 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Lekcija Darz a.prg. 17.11.2020 108. kab. Kampuss Kaspars LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 17.11.2020 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 12.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Bārzdiņa Dace LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 19.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Bārzdiņa Dace LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 19.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Sergejeva Daiga LauZ4160 Govkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 12.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Cielava Lāsma LauZ4160 Govkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 19.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Cielava Lāsma |
LauZ3053 Laukkopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 11.11.2020 Putniece Gundega 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 11.11.2020 ZMC "Mušķi" Orbidāne Laine LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 11.11.2020 ZMC "Mušķi" Orbidāne Laine LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Grāvīte Ilze LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 20.01.2021 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4160 Govkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 13.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Cielava Lāsma LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 20.01.2021 ZMC "Mušķi" Orbidāne Laine LauZ4219 Augkopība I Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 20.01.2021 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Ieskaite ar atzīmi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 12.11.2020 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Augkopība I Bp Lekcija Lauk a.prg. 19.11.2020 Misule Madara 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4027 Daiļdārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 19.11.2020 Missa Imants, Sergejeva Daiga Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 19.11.2020 Misule Madara 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 14.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Misule Madara LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 21.01.2021 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 14.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Sergejeva Daiga LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 21.01.2021 Klūga Alise Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 21.01.2021 ZMC "Mušķi" Orbidāne Laine LauZ4219 Augkopība I Bp Lekcija Lauk a.prg. 14.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Misule Madara LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Ieskaite ar atzīmi Lauk a.prg. 21.01.2021 Kārkliņš Aldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 13.11.2020 Kārkliņš Aldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4027 Daiļdārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 13.11.2020 Sergejeva Daiga, Missa Imants Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.11.2020 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 13.11.2020 ZMC "Mušķi" Orbidāne Laine LauZ4160 Govkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 20.11.2020 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 22.01.2021 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4028 Puķkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 15.01.2021 Sergejeva Daiga Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||
15.30-16.15 |
LauZ3053 Laukkopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 09.11.2020 Putniece Gundega 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Lekcija Darz a.prg. 16.11.2020 108. kab. Kampuss Kaspars LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 09.11.2020 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4263 Cūkkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 09.11.2020 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4160 Govkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 16.11.2020 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 11.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Sergejeva Daiga |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 10.11.2020 Gulbe Ingūna 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Augkopība I Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 17.11.2020 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Lekcija Darz a.prg. 17.11.2020 108. kab. Kampuss Kaspars LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 17.11.2020 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 12.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Bārzdiņa Dace LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 19.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Bārzdiņa Dace LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 19.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Sergejeva Daiga LauZ4160 Govkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 12.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Cielava Lāsma LauZ4160 Govkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 19.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Cielava Lāsma |
LauZ3053 Laukkopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 11.11.2020 Putniece Gundega 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 11.11.2020 ZMC "Mušķi" Orbidāne Laine LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 11.11.2020 ZMC "Mušķi" Orbidāne Laine LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 20.01.2021 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4160 Govkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 13.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Cielava Lāsma LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 20.01.2021 ZMC "Mušķi" Orbidāne Laine LauZ4219 Augkopība I Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 20.01.2021 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Ieskaite ar atzīmi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 12.11.2020 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Augkopība I Bp Lekcija Lauk a.prg. 19.11.2020 Misule Madara 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4027 Daiļdārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 19.11.2020 Missa Imants, Sergejeva Daiga Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 19.11.2020 Misule Madara 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 21.01.2021 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 21.01.2021 Klūga Alise Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 21.01.2021 ZMC "Mušķi" Orbidāne Laine |
LauZ4027 Daiļdārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 13.11.2020 Sergejeva Daiga, Missa Imants Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.11.2020 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 22.01.2021 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4028 Puķkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 15.01.2021 Sergejeva Daiga Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||
16.30-17.15 |
LauZ3053 Laukkopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 09.11.2020 Putniece Gundega 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 09.11.2020 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4263 Cūkkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 09.11.2020 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4160 Govkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 16.11.2020 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 11.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Sergejeva Daiga |
LauZ4219 Augkopība I Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 17.11.2020 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Lekcija Darz a.prg. 17.11.2020 108. kab. Kampuss Kaspars LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 17.11.2020 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4263 Cūkkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 17.11.2020 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 19.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Sergejeva Daiga LauZ4098 Dzīvnieku ēdināšana Bp Seminārs Lopk a.prg. 19.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Degola Lilija |
LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 20.01.2021 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4160 Govkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 13.01.2021 Nodarbības notiks attālināti Cielava Lāsma LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 20.01.2021 ZMC "Mušķi" Orbidāne Laine LauZ4219 Augkopība I Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 20.01.2021 Auziņa Ieva 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Lekcija Lauk a.prg. 12.11.2020 Kārkliņš Aldis 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4027 Daiļdārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 19.11.2020 Missa Imants, Sergejeva Daiga Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 21.01.2021 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 21.01.2021 Klūga Alise Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 21.01.2021 ZMC "Mušķi" Orbidāne Laine |
LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.11.2020 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 22.01.2021 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4028 Puķkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 15.01.2021 Sergejeva Daiga Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||
17.30-18.15 |
LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Lekcija Darz a.prg. 17.11.2020 108. kab. Kampuss Kaspars |
LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Eksāmens Uzne a.prg. 22.01.2021 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |