Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
HidZ3029 Meliorācija III Bp Lekcija 2.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Grinberga Linda 702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ3029 Meliorācija III Bp Prakt.darbi 1.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Grinberga Linda 702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
HidZ3034 Hidrotehniskās būves Bp Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Pundurs Einārs 302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
09.30-10.15 |
VidZ4006 Vides politika I Bv Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Lagzdiņš Ainis 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
HidZ3030 Meliorācija III Bp Lekcija 2.ned.-01.09.2020-22.11.2020 Kursa projekts Grinberga Linda 702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3129 Ceļi un laukumi II Bp Lekcija 1.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Kursa projekts Mauševics Gints 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
HidZ3034 Hidrotehniskās būves Bp Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Pundurs Einārs 302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
10.30-11.15 |
VidZ4006 Vides politika I Bv Lekcija 1.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Lagzdiņš Ainis 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ4006 Vides politika I Bv Prakt.darbi 2.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Lagzdiņš Ainis 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3128 Ceļi un laukumi I Bp Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Mauševics Gints 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
HidZ4010 Meliorācija IV Bp Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
11.30-12.15 |
HidZ2007 Pazemes ūdeņu hidroloģija Bt Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
HidZ4010 Meliorācija IV Bp Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
12.30-13.15 |
VidZ4013 Bioinženierija Bp Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 Šabovics Mārtiņš 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
HidZ2007 Pazemes ūdeņu hidroloģija Bt Prakt.darbi 2.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ2007 Pazemes ūdeņu hidroloģija Bt Lab.darbi 1.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
13.30-14.15 |
VidZ4013 Bioinženierija Bp Prakt.darbi 1.ned.-01.09.2020-21.12.2020 Šabovics Mārtiņš 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
VidZ4013 Bioinženierija Bp Lab.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Skudra Līga 228. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
|||||
14.30-15.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0412(PLK) G0506(PLK) G0215(PLK) G0507(PLK) Zihmane-Rītiņa Kristīne 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
VidZ4013 Bioinženierija Bp Lab.darbi 1.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Skudra Līga 228. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
|||||
15.30-16.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0412(PLK) G0506(PLK) G0215(PLK) G0507(PLK) Zihmane-Rītiņa Kristīne 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
VadZ1020 Menedžments Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0604(PLK) G0412(PLK) G0506(PLK) G0614(PLK) G0419(PLK) G0608(PLK) Kaufmane Dace 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
16.30-17.15 |
JurZ3029 Civilprocess Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0327(PLK) G0112(PLK) Vitte Ārija 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ1020 Menedžments Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0604(PLK) G0412(PLK) G0506(PLK) G0614(PLK) G0419(PLK) G0608(PLK) Kaufmane Dace 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
17.30-18.15 |
JurZ3029 Civilprocess Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0327(PLK) G0112(PLK) Vitte Ārija 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |