Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 02.11.2020 Putniece Gundega 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 30.11.2020 Kreišmane Dzidra |
LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 03.11.2020 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 27.10.2020 Adamovičs Aleksandrs 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 03.11.2020 Adamovičs Aleksandrs 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.11.2020 Putniece Gundega 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 08.12.2020 Tikuma Baiba Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.12.2020 Ķeķe Anete |
LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 28.10.2020 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 04.11.2020 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 28.10.2020 Adamovičs Aleksandrs 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.11.2020 Adamovičs Aleksandrs 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 28.10.2020 Putniece Gundega 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 02.12.2020 Leibus Inguna LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 02.12.2020 Nolberga-Trūpa Aiga LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 09.12.2020 Adamovičs Aleksandrs |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 29.10.2020 Leibus Inguna 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 05.11.2020 Leibus Inguna 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 03.12.2020 Tikuma Baiba Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 10.12.2020 Ķeķe Anete 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi 30.10.2020 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 06.11.2020 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi 11.12.2020 Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||
09.30-10.15 |
LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 02.11.2020 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 02.11.2020 Putniece Gundega 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 30.11.2020 Kreišmane Dzidra LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 07.12.2020 Kreišmane Dzidra |
LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 03.11.2020 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 27.10.2020 Adamovičs Aleksandrs 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 03.11.2020 Adamovičs Aleksandrs 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2041 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Konsultācija Uzne a.prg. 27.10.2020 Kursa darba konsultācija Dorbe Adrija LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.11.2020 Putniece Gundega 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 08.12.2020 Tikuma Baiba Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.12.2020 Ķeķe Anete |
LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 28.10.2020 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 04.11.2020 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 28.10.2020 Adamovičs Aleksandrs 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.11.2020 Adamovičs Aleksandrs 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 28.10.2020 Putniece Gundega 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 02.12.2020 Leibus Inguna LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 02.12.2020 Nolberga-Trūpa Aiga LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 09.12.2020 Adamovičs Aleksandrs |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 29.10.2020 Leibus Inguna 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 05.11.2020 Leibus Inguna 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 03.12.2020 Tikuma Baiba LauZ2041 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Ieskaite Uzne a.prg. 10.12.2020 Kursa darba aizstāvēšana Dorbe Adrija Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 10.12.2020 Ķeķe Anete 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi 30.10.2020 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 06.11.2020 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Ieskaite ar atzīmi 04.12.2020 Gaile Zinta LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi 11.12.2020 Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||
10.30-11.15 |
LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 26.10.2020 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 02.11.2020 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 26.10.2020 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 02.11.2020 Putniece Gundega 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Ieskaite ar atzīmi 30.11.2020 Kreišmane Dzidra LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 07.12.2020 Kreišmane Dzidra |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 27.10.2020 Gulbe Ingūna 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 03.11.2020 Gulbe Ingūna 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 01.12.2020 Gulbe Ingūna LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 08.12.2020 Grāvīte Ilze |
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 28.10.2020 Adamovičs Aleksandrs 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.11.2020 Adamovičs Aleksandrs 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 28.10.2020 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 04.11.2020 Lab. d. ieskaite Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 02.12.2020 Leibus Inguna LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 02.12.2020 Nolberga-Trūpa Aiga LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 09.12.2020 Adamovičs Aleksandrs |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 29.10.2020 Leibus Inguna 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 05.11.2020 Leibus Inguna 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 03.12.2020 Grāvīte Ilze LauZ3122 Biškopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 10.12.2020 Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2041 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Ieskaite Uzne a.prg. 10.12.2020 Kursa darba aizstāvēšana Dorbe Adrija Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 10.12.2020 Ķeķe Anete 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi 30.10.2020 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 06.11.2020 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 04.12.2020 Gulbe Ingūna LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi 11.12.2020 Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||
11.30-12.15 |
LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 26.10.2020 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 02.11.2020 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 26.10.2020 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 02.11.2020 Putniece Gundega 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 30.11.2020 Tikuma Baiba LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 07.12.2020 Kreišmane Dzidra LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 30.11.2020 Adamovičs Aleksandrs |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 27.10.2020 Gulbe Ingūna 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 03.11.2020 Gulbe Ingūna 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 01.12.2020 Gulbe Ingūna LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 08.12.2020 Grāvīte Ilze |
LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 28.10.2020 Gailis Jānis zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.11.2020 Ķeķe Anete 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 28.10.2020 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 04.11.2020 Lab. d. ieskaite Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 02.12.2020 Leibus Inguna LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 02.12.2020 Nolberga-Trūpa Aiga LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 09.12.2020 Adamovičs Aleksandrs |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 29.10.2020 Leibus Inguna 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 05.11.2020 Leibus Inguna 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 03.12.2020 Grāvīte Ilze LauZ3122 Biškopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 10.12.2020 Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2041 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Ieskaite Uzne a.prg. 10.12.2020 Kursa darba aizstāvēšana Dorbe Adrija Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 10.12.2020 Ķeķe Anete 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi 30.10.2020 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 06.11.2020 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 04.12.2020 Gulbe Ingūna LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi 11.12.2020 Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||
12.30-13.15 |
LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 26.10.2020 Gailis Jānis zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 02.11.2020 Leibus Inguna 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 30.11.2020 Tikuma Baiba LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 07.12.2020 Kreišmane Dzidra LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 30.11.2020 Adamovičs Aleksandrs |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 27.10.2020 Gulbe Ingūna 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 03.11.2020 Gulbe Ingūna 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 01.12.2020 Gulbe Ingūna LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 08.12.2020 Grāvīte Ilze |
LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 28.10.2020 Gailis Jānis zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.11.2020 Ķeķe Anete 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 02.12.2020 Bimšteine Gunita LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 09.12.2020 Bimšteine Gunita LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 02.12.2020 Augšpole Ingrīda LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 02.12.2020 Nolberga-Trūpa Aiga LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 09.12.2020 Nolberga-Trūpa Aiga |
LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 29.10.2020 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 05.11.2020 Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 29.10.2020 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 03.12.2020 Grāvīte Ilze LauZ3122 Biškopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 10.12.2020 Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 10.12.2020 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 30.10.2020 Ozols Niks 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 06.11.2020 Ieskaite Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 30.10.2020 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 06.11.2020 Augšpole Ingrīda 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 04.12.2020 Gulbe Ingūna LauZ3122 Biškopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 11.12.2020 Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 11.12.2020 Ķeķe Anete |
||
13.30-14.15 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 26.10.2020 Leibus Inguna 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 02.11.2020 Leibus Inguna 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 07.12.2020 Tikuma Baiba LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 30.11.2020 Adamovičs Aleksandrs |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 27.10.2020 Gulbe Ingūna 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 03.11.2020 Gulbe Ingūna 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 01.12.2020 Gulbe Ingūna LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 08.12.2020 Grāvīte Ilze |
LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 04.11.2020 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.11.2020 Ķeķe Anete 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 28.10.2020 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 04.11.2020 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 02.12.2020 Bimšteine Gunita LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 09.12.2020 Bimšteine Gunita LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 02.12.2020 Augšpole Ingrīda LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 02.12.2020 Nolberga-Trūpa Aiga LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 09.12.2020 Nolberga-Trūpa Aiga |
LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 29.10.2020 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 05.11.2020 Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 29.10.2020 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 03.12.2020 Grāvīte Ilze LauZ3122 Biškopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 10.12.2020 Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 10.12.2020 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 30.10.2020 Ozols Niks 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 06.11.2020 Ieskaite Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 30.10.2020 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 06.11.2020 Augšpole Ingrīda 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 04.12.2020 Gulbe Ingūna LauZ3122 Biškopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 11.12.2020 Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 11.12.2020 Ieskaite Augšpole Ingrīda Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 11.12.2020 Ķeķe Anete |
||
14.30-15.15 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 26.10.2020 Leibus Inguna 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 02.11.2020 Leibus Inguna 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 30.11.2020 Bimšteine Gunita LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 07.12.2020 Tikuma Baiba LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 30.11.2020 Adamovičs Aleksandrs LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 07.12.2020 Nolberga-Trūpa Aiga |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 27.10.2020 Gulbe Ingūna 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 03.11.2020 Gulbe Ingūna 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 01.12.2020 Gulbe Ingūna LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 08.12.2020 Nolberga-Trūpa Aiga |
LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 28.10.2020 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 04.11.2020 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 28.10.2020 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 04.11.2020 Gailis Jānis zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 04.11.2020 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 02.12.2020 Augšpole Ingrīda LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Ieskaite ar atzīmi Uzne a.prg. 09.12.2020 Bimšteine Gunita, Gailis Jānis LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 09.12.2020 Nolberga-Trūpa Aiga |
LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 29.10.2020 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 05.11.2020 Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 05.11.2020 Ķeķe Anete 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 29.10.2020 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 03.12.2020 Kreišmane Dzidra LauZ3122 Biškopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 10.12.2020 Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 10.12.2020 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 30.10.2020 Ozols Niks 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 06.11.2020 Gaile Zinta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 30.10.2020 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 04.12.2020 Gulbe Ingūna LauZ3170 Entomoloģija Bp Ieskaite ar atzīmi Darz, Lauk a.prg. 11.12.2020 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Eksāmens Uzne a.prg. 11.12.2020 Putniece Gundega Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 11.12.2020 Ķeķe Anete |
||
15.30-16.15 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 26.10.2020 Leibus Inguna 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 02.11.2020 Leibus Inguna 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 30.11.2020 Bimšteine Gunita Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 07.12.2020 Leibus Inguna LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 30.11.2020 Nolberga-Trūpa Aiga LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 07.12.2020 Nolberga-Trūpa Aiga |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 27.10.2020 Gulbe Ingūna 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 03.11.2020 Gulbe Ingūna 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 01.12.2020 Gulbe Ingūna LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 08.12.2020 Nolberga-Trūpa Aiga |
LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 28.10.2020 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 04.11.2020 Gailis Jānis zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 04.11.2020 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 02.12.2020 Augšpole Ingrīda LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Ieskaite ar atzīmi Uzne a.prg. 09.12.2020 Bimšteine Gunita, Gailis Jānis LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 09.12.2020 Nolberga-Trūpa Aiga |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 29.10.2020 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 05.11.2020 Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 05.11.2020 Ķeķe Anete 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 03.12.2020 Kreišmane Dzidra LauZ3122 Biškopība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 10.12.2020 Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 10.12.2020 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 30.10.2020 Ozols Niks 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 06.11.2020 Gaile Zinta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 04.12.2020 Gulbe Ingūna LauZ3170 Entomoloģija Bp Ieskaite ar atzīmi Darz, Lauk a.prg. 11.12.2020 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||
16.30-17.15 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 26.10.2020 Leibus Inguna 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 07.12.2020 Leibus Inguna LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 30.11.2020 Nolberga-Trūpa Aiga LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 07.12.2020 Nolberga-Trūpa Aiga |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 08.12.2020 Nolberga-Trūpa Aiga |
LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 04.11.2020 Gailis Jānis zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 04.11.2020 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Ieskaite ar atzīmi Uzne a.prg. 09.12.2020 Bimšteine Gunita, Gailis Jānis LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 09.12.2020 Nolberga-Trūpa Aiga |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 29.10.2020 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 03.12.2020 Kreišmane Dzidra |
LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 30.10.2020 Ozols Niks 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3170 Entomoloģija Bp Ieskaite ar atzīmi Darz, Lauk a.prg. 11.12.2020 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.12.2020 Ķeķe Anete |
||
17.30-18.15 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 07.12.2020 Leibus Inguna LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 30.11.2020 Nolberga-Trūpa Aiga LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 07.12.2020 Nolberga-Trūpa Aiga |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 08.12.2020 Nolberga-Trūpa Aiga |
LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 04.11.2020 Gailis Jānis zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 09.12.2020 Nolberga-Trūpa Aiga |
LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 30.10.2020 Ozols Niks 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.12.2020 Ķeķe Anete |
|||
18.30-19.15 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 07.12.2020 Leibus Inguna |