Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
ETeh1001 Elektrotehnikas pamati Bp Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Šeļegovskis Raimunds 316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ķīmi2006 Organiskā ķīmija II Bt Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Kreicbergs Viesturs 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 G0608(PLK) Brizga Dace 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Soci2036 Socioloģija Bv Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Kaufmane Dace 278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
ETeh1001 Elektrotehnikas pamati Bp Lab.darbi 1.ned.-01.09.2020-20.12.2020 1.1. Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh1001 Elektrotehnikas pamati Bp Lab.darbi 2.ned.-01.09.2020-20.12.2020 1.2. Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ķīmi2006 Organiskā ķīmija II Bt Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Kreicbergs Viesturs 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2130 Ekonomikas teorija Bv Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Kizika Baiba 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Soci2036 Socioloģija Bv Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Kaufmane Dace 278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
ETeh1001 Elektrotehnikas pamati Bp Lab.darbi 1.ned.-01.09.2020-20.12.2020 1.1. Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh1001 Elektrotehnikas pamati Bp Lab.darbi 2.ned.-01.09.2020-20.12.2020 1.2. Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon2130 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Petko Lelde 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ķīmi2004 Fizikālā un koloidālā ķīmija I Bt Lab.darbi 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Dimiņš Fredijs 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 270. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
11.30-12.15 |
Ķīmi2006 Organiskā ķīmija II Bt Lab.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Kreicbergs Viesturs, Miķelsone Velga 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Meha4002 Lietišķā mehānika Bp Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Gailis Māris 407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ķīmi2004 Fizikālā un koloidālā ķīmija I Bt Lab.darbi 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Dimiņš Fredijs 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 270. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
12.30-13.15 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Brizga Dace 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Ķīmi2006 Organiskā ķīmija II Bt Lab.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Kreicbergs Viesturs, Miķelsone Velga 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Meha4002 Lietišķā mehānika Bp Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Gailis Māris 407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ķīmi2004 Fizikālā un koloidālā ķīmija I Bt Lab.darbi 01.09.2020-20.12.2020 1.2. Dimiņš Fredijs 270. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
13.30-14.15 |
Ķīmi2004 Fizikālā un koloidālā ķīmija I Bt Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Dimiņš Fredijs 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi2004 Fizikālā un koloidālā ķīmija I Bt Lab.darbi 01.09.2020-20.12.2020 1.2. Dimiņš Fredijs 270. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
VadZ3025 Sociālā uzņēmējdarbība Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0614(PLK) G0105(PLK) G0112(PLK) G0608(PLK) G0816(PLK) Līcīte-Ķurbe Lāsma 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 G0614(PLK) G0608(PLK) Alksne Inta, Ozola Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Markevics Māris, Rimgaile Linda zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
|||||
15.30-16.15 |
VadZ3025 Sociālā uzņēmējdarbība Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0614(PLK) G0105(PLK) G0112(PLK) G0608(PLK) G0816(PLK) Līcīte-Ķurbe Lāsma 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 G0614(PLK) G0608(PLK) Alksne Inta, Ozola Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Markevics Māris, Rimgaile Linda zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
VadZ1020 Menedžments Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0412(PLK) G0506(PLK) G0614(PLK) G0330(PLK) G0419(PLK) G0608(PLK) Kaufmane Dace 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
16.30-17.15 |
ValoP226 Spāņu valoda I Bb Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 BISK 2.grupa G0402(PLK) G0413(PLK) G0614(PLK) G0112(PLK) G0608(PLK) G0419(PLK) G0703(PLK) Perez Alvarez Sergio 502. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
VadZ1020 Menedžments Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0412(PLK) G0506(PLK) G0614(PLK) G0330(PLK) G0419(PLK) G0608(PLK) Kaufmane Dace 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
17.30-18.15 |
ValoP226 Spāņu valoda I Bb Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 BISK 2.grupa G0402(PLK) G0413(PLK) G0614(PLK) G0112(PLK) G0608(PLK) G0419(PLK) G0703(PLK) Perez Alvarez Sergio 502. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |