Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
BūvZ5018 Digitālās fotogrammetrijas metodes ģeodēzisko tīklu sabiezināšanā B Lekcija GEO a.prg. 29.10.2020 05.11.2020 12.11.2020 19.11.2020 26.11.2020 03.12.2020 10.12.2020 17.12.2020 VBF 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs |
HidZ6020 Ūdensapgāde B Lekcija HUS a.prg. 04.09.2020-20.11.2020 Ieviņa Daina 301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ6010 Hidroloģisko procesu modelēšana B Lekcija VIZ a.prg. 04.09.2020-18.12.2020 Grīnfelde Inga 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Globālās pozicionēšanas metodes B Lekcija GEO a.prg. 04.09.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ5017 Globālās pozicionēšanas metodes B Lekcija GEO a.prg. 18.09.2020 02.10.2020 16.10.2020 27.11.2020 04.12.2020 VBF 204.telpa Celms Armands |
HidZ5025 Hidroenerģētika II B Lekcija HUS a.prg. 12.09.2020-07.11.2020 Pundurs Einārs 301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ5023 Meliorācijas sistēmu ekspluatācija B Lekcija VIZ a.prg. 12.09.2020-07.11.2020 Veinbergs Artūrs 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Globālās pozicionēšanas metodes B Lekcija GEO a.prg. 12.09.2020 03.10.2020 17.10.2020 VBF 204.telpa Celms Armands |
||||
09.30-10.15 |
BūvZ5018 Digitālās fotogrammetrijas metodes ģeodēzisko tīklu sabiezināšanā B Lekcija GEO a.prg. 29.10.2020 05.11.2020 12.11.2020 19.11.2020 26.11.2020 03.12.2020 10.12.2020 17.12.2020 VBF 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs |
HidZ6020 Ūdensapgāde B Lekcija HUS a.prg. 04.09.2020-20.11.2020 Ieviņa Daina 301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ6010 Hidroloģisko procesu modelēšana B Lekcija VIZ a.prg. 04.09.2020-18.12.2020 Grīnfelde Inga 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Globālās pozicionēšanas metodes B Lekcija GEO a.prg. 04.09.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ5017 Globālās pozicionēšanas metodes B Lekcija GEO a.prg. 18.09.2020 02.10.2020 16.10.2020 27.11.2020 04.12.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ6048 Gravimetrijas pamati B Lekcija GEO a.prg. 25.09.2020 09.10.2020 06.11.2020 13.11.2020 20.11.2020 11.12.2020 18.12.2020 VBF 6. stāva telpas Ratkevičs Aivars |
BūvZ5013 Datorgrafika un datorprojektēšana B Lekcija VIZ, HUS, ZP, GEO a.prg. 05.09.2020 Ķirulis Bruno 702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ5025 Hidroenerģētika II B Lekcija HUS a.prg. 12.09.2020-07.11.2020 Pundurs Einārs 301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ5023 Meliorācijas sistēmu ekspluatācija B Lekcija VIZ a.prg. 12.09.2020-07.11.2020 Veinbergs Artūrs 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Globālās pozicionēšanas metodes B Lekcija GEO a.prg. 12.09.2020 03.10.2020 17.10.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ6051 Ģeodēziskā atbalsta sistēma II B Lekcija GEO a.prg. 19.09.2020 26.09.2020 10.10.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Ģeodēziskā atbalsta sistēma II B Lekcija GEO a.prg. 24.10.2020 31.10.2020 07.11.2020 14.11.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6048 Gravimetrijas pamati B Lekcija GEO a.prg. 21.11.2020 28.11.2020 12.12.2020 VBF 6. stāva telpas Ratkevičs Aivars |
||||
10.30-11.15 |
BūvZ5018 Digitālās fotogrammetrijas metodes ģeodēzisko tīklu sabiezināšanā B Lekcija GEO a.prg. 29.10.2020 05.11.2020 12.11.2020 19.11.2020 26.11.2020 03.12.2020 10.12.2020 17.12.2020 VBF 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs |
HidZ6020 Ūdensapgāde B Lekcija HUS a.prg. 04.09.2020-20.11.2020 Ieviņa Daina 301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ6010 Hidroloģisko procesu modelēšana B Lekcija VIZ a.prg. 04.09.2020-18.12.2020 Grīnfelde Inga 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Globālās pozicionēšanas metodes B Lekcija GEO a.prg. 04.09.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ5017 Globālās pozicionēšanas metodes B Lekcija GEO a.prg. 18.09.2020 02.10.2020 16.10.2020 27.11.2020 04.12.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ6048 Gravimetrijas pamati B Lekcija GEO a.prg. 25.09.2020 09.10.2020 06.11.2020 13.11.2020 20.11.2020 11.12.2020 18.12.2020 VBF 6. stāva telpas Ratkevičs Aivars |
BūvZ5013 Datorgrafika un datorprojektēšana B Lekcija VIZ, HUS, ZP, GEO a.prg. 05.09.2020 Ķirulis Bruno 702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ5025 Hidroenerģētika II B Lekcija HUS a.prg. 12.09.2020-07.11.2020 Pundurs Einārs 301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ5023 Meliorācijas sistēmu ekspluatācija B Lekcija VIZ a.prg. 12.09.2020-07.11.2020 Veinbergs Artūrs 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Globālās pozicionēšanas metodes B Lekcija GEO a.prg. 12.09.2020 03.10.2020 17.10.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ6051 Ģeodēziskā atbalsta sistēma II B Lekcija GEO a.prg. 19.09.2020 26.09.2020 10.10.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Ģeodēziskā atbalsta sistēma II B Lekcija GEO a.prg. 24.10.2020 31.10.2020 07.11.2020 14.11.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6048 Gravimetrijas pamati B Lekcija GEO a.prg. 21.11.2020 28.11.2020 12.12.2020 VBF 6. stāva telpas Ratkevičs Aivars |
||||
11.30-12.15 |
BūvZ5018 Digitālās fotogrammetrijas metodes ģeodēzisko tīklu sabiezināšanā B Lekcija GEO a.prg. 19.11.2020 26.11.2020 03.12.2020 10.12.2020 17.12.2020 VBF 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs |
HidZ6020 Ūdensapgāde B Lekcija HUS a.prg. 04.09.2020-20.11.2020 Ieviņa Daina 301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ6010 Hidroloģisko procesu modelēšana B Lekcija VIZ a.prg. 04.09.2020-18.12.2020 Grīnfelde Inga 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Globālās pozicionēšanas metodes B Lekcija GEO a.prg. 04.09.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ5017 Globālās pozicionēšanas metodes B Lekcija GEO a.prg. 18.09.2020 02.10.2020 16.10.2020 27.11.2020 04.12.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ6048 Gravimetrijas pamati B Lekcija GEO a.prg. 25.09.2020 09.10.2020 06.11.2020 13.11.2020 20.11.2020 11.12.2020 18.12.2020 VBF 6. stāva telpas Ratkevičs Aivars |
BūvZ5013 Datorgrafika un datorprojektēšana B Lekcija VIZ, HUS, ZP, GEO a.prg. 05.09.2020 Ķirulis Bruno 702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ5025 Hidroenerģētika II B Lekcija HUS a.prg. 12.09.2020-07.11.2020 Pundurs Einārs 301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ5023 Meliorācijas sistēmu ekspluatācija B Lekcija VIZ a.prg. 12.09.2020-07.11.2020 Veinbergs Artūrs 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Globālās pozicionēšanas metodes B Lekcija GEO a.prg. 12.09.2020 03.10.2020 17.10.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ6051 Ģeodēziskā atbalsta sistēma II B Lekcija GEO a.prg. 19.09.2020 26.09.2020 10.10.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Ģeodēziskā atbalsta sistēma II B Lekcija GEO a.prg. 24.10.2020 31.10.2020 07.11.2020 14.11.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6048 Gravimetrijas pamati B Lekcija GEO a.prg. 21.11.2020 28.11.2020 12.12.2020 VBF 6. stāva telpas Ratkevičs Aivars |
||||
12.30-13.15 |
BūvZ6050 Ģeodēziskie instrumenti B Lekcija GEO a.prg. 10.09.2020-12.11.2020 VBF 6. stāva telpās Silabriedis Gunārs BūvZ5018 Digitālās fotogrammetrijas metodes ģeodēzisko tīklu sabiezināšanā B Lekcija GEO a.prg. 26.11.2020 03.12.2020 10.12.2020 17.12.2020 VBF 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs |
HidZ6017 Apūdeņošana B Lekcija VIZ a.prg. 05.09.2020-07.11.2020 Grinberga Linda 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Globālās pozicionēšanas metodes B Lekcija GEO a.prg. 12.09.2020 03.10.2020 17.10.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ6051 Ģeodēziskā atbalsta sistēma II B Lekcija GEO a.prg. 26.09.2020 10.10.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Ģeodēziskā atbalsta sistēma II B Lekcija GEO a.prg. 24.10.2020 31.10.2020 07.11.2020 14.11.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6048 Gravimetrijas pamati B Lekcija GEO a.prg. 21.11.2020 28.11.2020 12.12.2020 VBF 6. stāva telpas Ratkevičs Aivars |
|||||
13.30-14.15 |
BūvZ6050 Ģeodēziskie instrumenti B Lekcija GEO a.prg. 10.09.2020-12.11.2020 VBF 6. stāva telpās Silabriedis Gunārs BūvZ6050 Ģeodēziskie instrumenti B Lekcija GEO a.prg. 19.11.2020 VBF 6. stāva telpās Silabriedis Gunārs BūvZ5018 Digitālās fotogrammetrijas metodes ģeodēzisko tīklu sabiezināšanā B Lekcija GEO a.prg. 26.11.2020 03.12.2020 10.12.2020 17.12.2020 VBF 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs |
Ģeog5005 Ģeogrāfisko informācijas sistēmu izmantošana A Lekcija 04.09.2020-23.10.2020 Lagzdiņš Ainis 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Ģeog5005 Ģeogrāfisko informācijas sistēmu izmantošana A Lekcija 30.10.2020-18.12.2020 Ratkevičs Aivars 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
HidZ6016 Notekūdeņu tīrīšana B Lekcija HUS a.prg. 12.09.2020-19.12.2020 Ieviņa Daina 301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ6017 Apūdeņošana B Lekcija VIZ a.prg. 05.09.2020-07.11.2020 Grinberga Linda 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5001 Baseinu integrētā apsaimniekošana B Lekcija HUS a.prg. 05.09.2020 Pundurs Einārs 801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Globālās pozicionēšanas metodes B Lekcija GEO a.prg. 12.09.2020 03.10.2020 17.10.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ6051 Ģeodēziskā atbalsta sistēma II B Lekcija GEO a.prg. 05.09.2020 26.09.2020 10.10.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Ģeodēziskā atbalsta sistēma II B Lekcija GEO a.prg. 24.10.2020 31.10.2020 07.11.2020 14.11.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6048 Gravimetrijas pamati B Lekcija GEO a.prg. 21.11.2020 28.11.2020 12.12.2020 VBF 6. stāva telpas Ratkevičs Aivars |
||||
14.30-15.15 |
HidZ5022 Hidroloģiskie aprēķini B Lekcija VIZ a.prg. 09.09.2020-25.11.2020 VBF 4. stāva telpas Abramenko Kaspars |
BūvZ6050 Ģeodēziskie instrumenti B Lekcija GEO a.prg. 10.09.2020-12.11.2020 VBF 6. stāva telpās Silabriedis Gunārs BūvZ6050 Ģeodēziskie instrumenti B Lekcija GEO a.prg. 19.11.2020 VBF 6. stāva telpās Silabriedis Gunārs BūvZ5018 Digitālās fotogrammetrijas metodes ģeodēzisko tīklu sabiezināšanā B Lekcija GEO a.prg. 17.12.2020 VBF 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs |
Ģeog5005 Ģeogrāfisko informācijas sistēmu izmantošana A Lekcija 04.09.2020-23.10.2020 Lagzdiņš Ainis 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Ģeog5005 Ģeogrāfisko informācijas sistēmu izmantošana A Lekcija 30.10.2020-18.12.2020 Ratkevičs Aivars 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
HidZ6016 Notekūdeņu tīrīšana B Lekcija HUS a.prg. 12.09.2020-19.12.2020 Ieviņa Daina 301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ6017 Apūdeņošana B Lekcija VIZ a.prg. 05.09.2020-07.11.2020 Grinberga Linda 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5001 Baseinu integrētā apsaimniekošana B Lekcija HUS a.prg. 05.09.2020 Pundurs Einārs 801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Globālās pozicionēšanas metodes B Lekcija GEO a.prg. 12.09.2020 03.10.2020 17.10.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ6051 Ģeodēziskā atbalsta sistēma II B Lekcija GEO a.prg. 05.09.2020 26.09.2020 10.10.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Ģeodēziskā atbalsta sistēma II B Lekcija GEO a.prg. 24.10.2020 31.10.2020 07.11.2020 14.11.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6048 Gravimetrijas pamati B Lekcija GEO a.prg. 28.11.2020 12.12.2020 VBF 6. stāva telpas Ratkevičs Aivars |
|||
15.30-16.15 |
HidZ5022 Hidroloģiskie aprēķini B Lekcija VIZ a.prg. 09.09.2020-25.11.2020 VBF 4. stāva telpas Abramenko Kaspars |
BūvZ5013 Datorgrafika un datorprojektēšana B Lekcija VIZ, HUS, ZP, GEO a.prg. 10.09.2020-19.11.2020 Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5018 Digitālās fotogrammetrijas metodes ģeodēzisko tīklu sabiezināšanā B Lekcija GEO a.prg. 17.12.2020 VBF 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs |
Ģeog5005 Ģeogrāfisko informācijas sistēmu izmantošana A Lekcija 04.09.2020-23.10.2020 Lagzdiņš Ainis 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Ģeog5005 Ģeogrāfisko informācijas sistēmu izmantošana A Lekcija 30.10.2020-18.12.2020 Ratkevičs Aivars 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
HidZ6016 Notekūdeņu tīrīšana B Lekcija HUS a.prg. 12.09.2020-19.12.2020 Ieviņa Daina 301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Globālās pozicionēšanas metodes B Lekcija GEO a.prg. 12.09.2020 03.10.2020 17.10.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ6051 Ģeodēziskā atbalsta sistēma II B Lekcija GEO a.prg. 05.09.2020 10.10.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Ģeodēziskā atbalsta sistēma II B Lekcija GEO a.prg. 24.10.2020 31.10.2020 07.11.2020 14.11.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6048 Gravimetrijas pamati B Lekcija GEO a.prg. 28.11.2020 12.12.2020 VBF 6. stāva telpas Ratkevičs Aivars |
|||
16.30-17.15 |
HidZ5022 Hidroloģiskie aprēķini B Lekcija VIZ a.prg. 09.09.2020-25.11.2020 VBF 4. stāva telpas Abramenko Kaspars |
BūvZ5013 Datorgrafika un datorprojektēšana B Lekcija VIZ, HUS, ZP, GEO a.prg. 10.09.2020-19.11.2020 Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5018 Digitālās fotogrammetrijas metodes ģeodēzisko tīklu sabiezināšanā B Lekcija GEO a.prg. 17.12.2020 VBF 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs |
Ģeog5005 Ģeogrāfisko informācijas sistēmu izmantošana A Lekcija 04.09.2020-23.10.2020 Lagzdiņš Ainis 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Ģeog5005 Ģeogrāfisko informācijas sistēmu izmantošana A Lekcija 30.10.2020-18.12.2020 Ratkevičs Aivars 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
HidZ6016 Notekūdeņu tīrīšana B Lekcija HUS a.prg. 12.09.2020-19.12.2020 Ieviņa Daina 301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6051 Ģeodēziskā atbalsta sistēma II B Lekcija GEO a.prg. 05.09.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Ģeodēziskā atbalsta sistēma II B Lekcija GEO a.prg. 24.10.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6048 Gravimetrijas pamati B Lekcija GEO a.prg. 28.11.2020 12.12.2020 VBF 6. stāva telpas Ratkevičs Aivars |
|||
17.30-18.15 |
BūvZ5013 Datorgrafika un datorprojektēšana B Lekcija VIZ, HUS, ZP, GEO a.prg. 10.09.2020-19.11.2020 Ķirulis Bruno 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5018 Digitālās fotogrammetrijas metodes ģeodēzisko tīklu sabiezināšanā B Lekcija GEO a.prg. 17.12.2020 VBF 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs |