Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Alsiņa Ina zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.09.2020-21.12.2020 Adamovičs Aleksandrs 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 12.10.2020-20.12.2020 Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 01.09.2020-11.10.2020 Mangalis Māris 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Kārkliņš Aldis 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi Darz a.prg. 26.10.2020-20.12.2020 Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 01.09.2020-04.10.2020 Mangalis Māris 326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 05.10.2020-20.12.2020 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 01.09.2020-13.12.2020 BISK Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze, Gaile Zinta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Alsiņa Ina zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 1.ned.-01.09.2020-21.12.2020 Adamovičs Aleksandrs 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 2.ned.-01.09.2020-21.12.2020 Adamovičs Aleksandrs 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Leibus Inguna 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Kārkliņš Aldis 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi Darz a.prg. 26.10.2020-20.12.2020 Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 01.09.2020-04.10.2020 Mangalis Māris 326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 05.10.2020-20.12.2020 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 01.09.2020-13.12.2020 BISK Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze, Gaile Zinta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 01.09.2020-21.12.2020 Adamovičs Aleksandrs 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Leibus Inguna 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 01.09.2020-27.09.2020 Vircava Ilze 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Pētersone Aija 85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Orlova Irina 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Kārkliņš Aldis 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 01.09.2020-22.11.2020 Dorbe Adrija 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 01.09.2020-13.12.2020 BISK Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze, Gaile Zinta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Leibus Inguna 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 05.10.2020-20.12.2020 Vāle Jana 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi Lauk a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Leibus Inguna 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Pētersone Aija 85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Orlova Irina 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 01.09.2020-22.11.2020 Dorbe Adrija 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Darz, Lopk a.prg. 01.09.2020-04.10.2020 Mangalis Māris 326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Darz, Lopk a.prg. 05.10.2020-20.12.2020 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 01.09.2020-13.12.2020 BISK Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze, Gaile Zinta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
12.30-13.15 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 01.09.2020-21.12.2020 G0703(PLK) Ozola Inta, Rimgaile Linda, Visocka Jeļena, Markevics Māris, Anškins Andis, Alksne Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija 02.11.2020-20.12.2020 Siliņa Dace |
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi Darz a.prg. 05.10.2020-20.12.2020 Vāle Jana 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Dorbe Adrija 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi Lopk a.prg. 26.10.2020-20.12.2020 Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi Lauk a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Leibus Inguna 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.09.2020-25.10.2020 1.1. Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 28.09.2020-20.12.2020 1.2. Vāle Jana 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi Lauk a.prg. 26.10.2020-20.12.2020 1.1. Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Darz, Lopk a.prg. 01.09.2020-04.10.2020 Mangalis Māris 326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Darz, Lopk a.prg. 05.10.2020-20.12.2020 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
13.30-14.15 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 01.09.2020-21.12.2020 G0703(PLK) Ozola Inta, Rimgaile Linda, Visocka Jeļena, Markevics Māris, Anškins Andis, Alksne Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija 02.11.2020-20.12.2020 Siliņa Dace |
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi Darz a.prg. 05.10.2020-20.12.2020 Vāle Jana 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lekcija Uzne a.prg. 1.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Dorbe Adrija 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 2.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Dorbe Adrija 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi Lopk a.prg. 26.10.2020-20.12.2020 Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Lauk.1.2., Dārk. Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 28.09.2020-20.12.2020 1.1. Vāle Jana 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi Lauk a.prg. 26.10.2020-20.12.2020 1.2. Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.09.2020-25.10.2020 1.1. Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 28.09.2020-20.12.2020 1.2. Vāle Jana 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi Lauk a.prg. 26.10.2020-20.12.2020 1.1. Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||
14.30-15.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0412(PLK) G0506(PLK) G0330(PLK) G0507(PLK) Zihmane-Rītiņa Kristīne 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4233 Lopkopības fermu modernizācija Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0703(PLK) Priekulis Juris 122. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0703(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 1.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Dorbe Adrija 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.09.2020-04.10.2020 Mangalis Māris 326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Lauk.1.2., Dārk. Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 28.09.2020-20.12.2020 1.1. Vāle Jana 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi Lauk a.prg. 26.10.2020-20.12.2020 1.2. Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 28.09.2020-20.12.2020 1.2. Vāle Jana 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi Uzne a.prg. 26.10.2020-20.12.2020 Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||
15.30-16.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0412(PLK) G0506(PLK) G0330(PLK) G0507(PLK) Zihmane-Rītiņa Kristīne 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4233 Lopkopības fermu modernizācija Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0703(PLK) Priekulis Juris 122. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0703(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.09.2020-04.10.2020 Mangalis Māris 326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 28.09.2020-20.12.2020 1.1. Vāle Jana 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi Uzne a.prg. 26.10.2020-20.12.2020 Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 05.10.2020-20.12.2020 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
16.30-17.15 |
LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0402(PLK) Palabinskis Jānis 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0703(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 26.10.2020-20.12.2020 Dubova Laila zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 05.10.2020-20.12.2020 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
17.30-18.15 |
LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0402(PLK) Palabinskis Jānis 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 26.10.2020-20.12.2020 Dubova Laila zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |