Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ5142 Augu ekofizioloģija B Lekcija Lauk, Dārz a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Alsiņa Ina zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ6125 Govju audzēšana B Lekcija Lop a.prg. 01.09.2020-22.11.2020 204. kabinets Pilī Kairiša Daina LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lekcija Lauk, Dārz a.prg. 14.12.2020-20.12.2020 Kviesis Armands 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ5126 Laukaugi I B Lekcija Lauk a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Gaile Zinta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ6111 Stādaudzētavu menedžments B Lekcija Dārz a.prg. 14.09.2020-29.11.2020 Siliņa Dace Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4083 Ievads populāciju ģenētikā B Lekcija Lop a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lab.darbi Lauk, Dārz a.prg. 14.12.2020-20.12.2020 Kviesis Armands 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
09.30-10.15 |
LauZ5142 Augu ekofizioloģija B Lekcija Lauk, Dārz a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Alsiņa Ina zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lekcija Lauk, Dārz a.prg. 01.09.2020-11.10.2020 Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lekcija Lauk, Dārz a.prg. 12.10.2020-15.11.2020 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lekcija Lauk, Dārz a.prg. 16.11.2020-13.12.2020 Siliņa Dace Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ6125 Govju audzēšana B Prakt.darbi Lop a.prg. 01.09.2020-22.11.2020 204. kabinets Pilī Kairiša Daina LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lekcija Lauk, Dārz a.prg. 14.12.2020-20.12.2020 Kviesis Armands 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ5126 Laukaugi I B Prakt.darbi Lauk a.prg. 26.10.2020-20.12.2020 Gaile Zinta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ5126 Laukaugi I B Lekcija Lauk a.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Gaile Zinta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ6111 Stādaudzētavu menedžments B Lekcija Dārz a.prg. 14.09.2020-29.11.2020 Siliņa Dace Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4083 Ievads populāciju ģenētikā B Prakt.darbi Lop a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lab.darbi Lauk, Dārz a.prg. 14.12.2020-20.12.2020 Kviesis Armands 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Prakt.darbi Lauk, Dārz a.prg. 14.12.2020-20.12.2020 Zacepins Aleksejs 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
10.30-11.15 |
LauZ5142 Augu ekofizioloģija B Prakt.darbi Lauk, Dārz a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Alsiņa Ina 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lekcija Lauk, Dārz a.prg. 01.09.2020-11.10.2020 Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lekcija Lauk, Dārz a.prg. 12.10.2020-08.11.2020 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lekcija Lauk, Dārz a.prg. 09.11.2020-06.12.2020 Siliņa Dace Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ5162 Piena ražošanas tehnoloģija B Lekcija Lop a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Ruska Diāna 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lekcija Lauk, Dārz a.prg. 14.12.2020-20.12.2020 Kviesis Armands 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ5126 Laukaugi I B Prakt.darbi Lauk a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Gaile Zinta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ6111 Stādaudzētavu menedžments B Prakt.darbi Dārz a.prg. 14.09.2020-20.12.2020 Siliņa Dace Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ5161 Gaļas ražošanas tehnoloģija B Lekcija Lop a.prg. 12.10.2020-25.10.2020 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ5161 Gaļas ražošanas tehnoloģija B Lekcija Lop a.prg. 26.10.2020-07.11.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ5161 Gaļas ražošanas tehnoloģija B Lekcija Lop a.prg. 01.09.2020-11.10.2020 204. kabinets Pilī Kairiša Daina LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lab.darbi Lauk, Dārz a.prg. 14.12.2020-20.12.2020 Kviesis Armands 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Prakt.darbi Lauk, Dārz a.prg. 14.12.2020-20.12.2020 Zacepins Aleksejs 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
11.30-12.15 |
LauZ5142 Augu ekofizioloģija B Prakt.darbi Lauk, Dārz a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Alsiņa Ina 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Prakt.darbi Lauk, Dārz a.prg. 01.09.2020-11.10.2020 Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lab.darbi Lauk, Dārz a.prg. 12.10.2020-08.11.2020 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lab.darbi Lauk, Dārz a.prg. 09.11.2020-20.12.2020 Siliņa Dace Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ5162 Piena ražošanas tehnoloģija B Lekcija Lop a.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Ruska Diāna 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ5162 Piena ražošanas tehnoloģija B Prakt.darbi Lop a.prg. 26.10.2020-20.12.2020 Ruska Diāna 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ5126 Laukaugi I B Prakt.darbi Lauk a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Gaile Zinta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ6111 Stādaudzētavu menedžments B Lekcija Dārz a.prg. 14.09.2020-08.11.2020 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ5161 Gaļas ražošanas tehnoloģija B Prakt.darbi Lop a.prg. 01.09.2020-11.10.2020 204. kabinets Pilī Kairiša Daina LauZ5161 Gaļas ražošanas tehnoloģija B Prakt.darbi Lop a.prg. 12.10.2020-25.10.2020 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ5161 Gaļas ražošanas tehnoloģija B Prakt.darbi Lop a.prg. 26.10.2020-07.11.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Prakt.darbi Lauk, Dārz a.prg. 14.12.2020-20.12.2020 Zacepins Aleksejs 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
12.30-13.15 |
LauZ5142 Augu ekofizioloģija B Lab.darbi Lauk, Dārz a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Alsiņa Ina 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Prakt.darbi Lauk, Dārz a.prg. 01.09.2020-20.09.2020 Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lab.darbi Lauk, Dārz a.prg. 21.09.2020-11.10.2020 Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ5162 Piena ražošanas tehnoloģija B Prakt.darbi Lop a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Ruska Diāna 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lekcija Lauk, Dārz a.prg. 14.12.2020-20.12.2020 Zacepins Aleksejs 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ5125 Herbaloģija I B Lekcija Lauk a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Putniece Gundega 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ6127 Zāles lopbarības sagatavošana B Lekcija Lauk a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ6111 Stādaudzētavu menedžments B Lekcija Dārz a.prg. 14.09.2020-08.11.2020 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||||
13.30-14.15 |
LauZ6137 Kultūraugu kaitēkļi un patogēni B Lekcija Lauk, Dārz a.prg. 01.09.2020-01.11.2020 Bankina Biruta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ6137 Kultūraugu kaitēkļi un patogēni B Prakt.darbi Lauk, Dārz a.prg. 02.11.2020-13.12.2020 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lekcija Lauk, Dārz a.prg. 14.12.2020-20.12.2020 Zacepins Aleksejs 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ5125 Herbaloģija I B Lekcija Lauk a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Putniece Gundega 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ6127 Zāles lopbarības sagatavošana B Lekcija Lauk a.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ6127 Zāles lopbarības sagatavošana B Prakt.darbi Lauk a.prg. 26.10.2020-20.12.2020 Adamovičs Aleksandrs 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ6111 Stādaudzētavu menedžments B Prakt.darbi Dārz a.prg. 14.09.2020-08.11.2020 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lab.darbi Lauk, Dārz a.prg. 14.12.2020-20.12.2020 Kviesis Armands 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
LauZ6137 Kultūraugu kaitēkļi un patogēni B Lekcija Lauk, Dārz a.prg. 01.09.2020-01.11.2020 Bankina Biruta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ6137 Kultūraugu kaitēkļi un patogēni B Prakt.darbi Lauk, Dārz a.prg. 02.11.2020-13.12.2020 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lekcija Lauk, Dārz a.prg. 14.12.2020-20.12.2020 Zacepins Aleksejs 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ5125 Herbaloģija I B Prakt.darbi Lauk a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Putniece Gundega 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ6127 Zāles lopbarības sagatavošana B Prakt.darbi Lauk a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Adamovičs Aleksandrs 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ6111 Stādaudzētavu menedžments B Prakt.darbi Dārz a.prg. 14.09.2020-08.11.2020 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lab.darbi Lauk, Dārz a.prg. 14.12.2020-20.12.2020 Kviesis Armands 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
15.30-16.15 |
LauZ6137 Kultūraugu kaitēkļi un patogēni B Prakt.darbi Lauk, Dārz a.prg. 01.09.2020-11.10.2020 Bankina Biruta 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ6137 Kultūraugu kaitēkļi un patogēni B Lekcija Lauk, Dārz a.prg. 12.10.2020-13.12.2020 Gailis Jānis zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ6125 Govju audzēšana B Lekcija Lop a.prg. 01.09.2020-31.10.2020 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lab.darbi Lauk, Dārz a.prg. 14.12.2020-20.12.2020 Zacepins Aleksejs 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ5125 Herbaloģija I B Prakt.darbi Lauk a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Putniece Gundega 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ6127 Zāles lopbarības sagatavošana B Prakt.darbi Lauk a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Adamovičs Aleksandrs 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ6111 Stādaudzētavu menedžments B Prakt.darbi Dārz a.prg. 14.09.2020-08.11.2020 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lab.darbi Lauk, Dārz a.prg. 14.12.2020-20.12.2020 Kviesis Armands 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
16.30-17.15 |
LauZ6137 Kultūraugu kaitēkļi un patogēni B Prakt.darbi Lauk, Dārz a.prg. 01.09.2020-11.10.2020 Bankina Biruta 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ6137 Kultūraugu kaitēkļi un patogēni B Lekcija Lauk, Dārz a.prg. 12.10.2020-13.12.2020 Gailis Jānis zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ6125 Govju audzēšana B Prakt.darbi Lop a.prg. 01.09.2020-31.10.2020 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lab.darbi Lauk, Dārz a.prg. 14.12.2020-20.12.2020 Zacepins Aleksejs 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ5125 Herbaloģija I B Lab.darbi Lauk a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Putniece Gundega 119. telpa (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ6127 Zāles lopbarības sagatavošana B Prakt.darbi Lauk a.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Adamovičs Aleksandrs 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lab.darbi Lauk, Dārz a.prg. 14.12.2020-20.12.2020 Kviesis Armands 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
17.30-18.15 |
LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lab.darbi Lauk, Dārz a.prg. 14.12.2020-20.12.2020 Zacepins Aleksejs 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lab.darbi Lauk, Dārz a.prg. 14.12.2020-20.12.2020 Kviesis Armands 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
18.30-19.15 |
LauZ5166 Biškopība un apputeksnēšanās bioloģija B Lab.darbi Lauk, Dārz a.prg. 14.12.2020-20.12.2020 Kviesis Armands 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |