Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Mate1039 Lietišķā matemātika A Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 Zeidmane Anda 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ1013 Likumdošana pārtikas nozarē A Lekcija 01.09.2020-25.10.2020 Krūma Zanda 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ1013 Likumdošana pārtikas nozarē A Lekcija 26.10.2020-20.12.2020 Gedrovica Ilga 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Mate1039 Lietišķā matemātika A Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Zeidmane Anda 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi2020 Neorganiskā un analītiskā ķīmija A Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Dūma Māra 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
Mate1039 Lietišķā matemātika A Lekcija 1.ned.-01.09.2020-21.12.2020 Zeidmane Anda 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1039 Lietišķā matemātika A Prakt.darbi 2.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Zeidmane Anda 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ1013 Likumdošana pārtikas nozarē A Prakt.darbi 01.09.2020-25.10.2020 Krūma Zanda 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ1013 Likumdošana pārtikas nozarē A Prakt.darbi 26.10.2020-20.12.2020 Gedrovica Ilga 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Mate1039 Lietišķā matemātika A Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Zeidmane Anda 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi2020 Neorganiskā un analītiskā ķīmija A Lab.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Dūma Māra 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
PārZ1011 Pārtikas zinātnes pamati I A Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 Šabovics Mārtiņš, Krūma Zanda 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Mate1039 Lietišķā matemātika A Lab.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Zeidmane Anda 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi2020 Neorganiskā un analītiskā ķīmija A Lab.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Dūma Māra 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
11.30-12.15 |
PārZ1011 Pārtikas zinātnes pamati I A Prakt.darbi 01.09.2020-21.12.2020 Krūma Zanda 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ1014 Higiēnas prasības uzņēmumā A Prakt.darbi 1.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Īriste Sandra 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ1014 Higiēnas prasības uzņēmumā A Lekcija 2.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Blija Anita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi2020 Neorganiskā un analītiskā ķīmija A Lab.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Dūma Māra 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
12.30-13.15 |
PārZ1014 Higiēnas prasības uzņēmumā A Prakt.darbi 1.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Blija Anita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ1014 Higiēnas prasības uzņēmumā A Lekcija 2.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Blija Anita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1001 Sports I C Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 G0604(PLK) G0608(PLK) G0215(PLK) Cīrule Marina, Alksne Inta, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Markevics Māris zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
|||||
13.30-14.15 |
SpoZ1001 Sports I C Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 G0604(PLK) G0608(PLK) G0215(PLK) Cīrule Marina, Alksne Inta, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Markevics Māris zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
||||||
14.30-15.15 |
Valo1059 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Gode Ina 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
15.30-16.15 |
Valo1059 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Pušinska Baiba 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Valo1059 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Gode Ina 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
16.30-17.15 |
Valo1059 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Pušinska Baiba 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |