Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Lekcija 1, 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Liepa Laima F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Lekcija 1, 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Ponomarjova Olga B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. Plaksina Jekaterina M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Lekcija 4-EN gr. 03.02.2020-26.04.2020 Kaņka Elīna A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Lekcija 1, 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Mangale Māra B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. Liepa Laima A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3001 Veterinārā stomatoloģija Lekcija 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Ilgažs Agris B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
09.30-10.15 |
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Lekcija 1, 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Liepa Laima F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Lekcija 4-EN gr. 03.02.2020-26.04.2020 Plaksina Jekaterina A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Lekcija 1, 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Ponomarjova Olga B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. Plaksina Jekaterina M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.1.1. gr. Liepa Laima A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.1.2. gr. Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.2.1.,1.2.2. gr. Mangale Māra, Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.1.,2.2. gr. Ponomarjova Olga M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Lekcija 4-EN gr. 03.02.2020-26.04.2020 Kaņka Elīna A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Lekcija 1, 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Mangale Māra B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. Liepa Laima A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 2 gr. 17.02.2020-08.03.2020 2.2. gr. Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3001 Veterinārā stomatoloģija Lekcija 4-EN gr. Ilgažs Agris B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
10.30-11.15 |
Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Lekcija 1, 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Plaksina Jekaterina B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Lekcija 4-EN gr. 03.02.2020-26.04.2020 Liepa Laima A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Lekcija 1, 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Antāne Vita B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Lekcija 4-EN gr. 03.02.2020-26.04.2020 Vanaga Aīda B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.1.1. gr. Liepa Laima A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.1.2. gr. Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.2.1.,1.2.2. gr. Mangale Māra, Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.1.,2.2. gr. Ponomarjova Olga M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 03.02.2020-26.04.2020 Kaņka Elīna A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.3 grupa Kozinda Oskars M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.2.1. gr. Kozinda Oskars M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.1.,2.2. gr. Eihvalde Evija, Mangale Māra B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. Liepa Laima A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 2 gr. 17.02.2020-08.03.2020 2.2. gr. Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3001 Veterinārā stomatoloģija Prakt.darbi 4-EN gr. 03.02.2020-26.04.2020 Ilgažs Agris B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
11.30-12.15 |
Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.3. gr. Ponomarjova Olga M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Lekcija 4-EN gr. 03.02.2020-26.04.2020 Liepa Laima A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Lekcija 1, 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Antāne Vita B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Lekcija 4-EN gr. 03.02.2020-26.04.2020 Vanaga Aīda B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.1.1. gr. Liepa Laima A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.1.2. gr. Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.2.1.,1.2.2. gr. Mangale Māra, Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.1.,2.2. gr. Ponomarjova Olga M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 03.02.2020-26.04.2020 Kaņka Elīna A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.3 grupa Kozinda Oskars M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.2.1. gr. Kozinda Oskars M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.1.,2.2. gr. Eihvalde Evija, Mangale Māra B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.3. gr. Šematoviča Ilga A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. Liepa Laima A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 2 gr. 17.02.2020-08.03.2020 2.2. gr. Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
12.30-13.15 |
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.1.,2.2. gr. Mangale Māra, Eihvalde Evija B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.3. gr. Ponomarjova Olga M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.1.2. gr. Antāne Vita A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.1. gr. Kozinda Oskars M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. Vanaga Aīda B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.2 grupa Plaksina Jekaterina M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.1.1. gr. Liepa Laima A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.1.2. gr. Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.2.1.,1.2.2. gr. Ponomarjova Olga M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.3. gr. Mangale Māra B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 03.02.2020-26.04.2020 Kaņka Elīna A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.1 grupa Kozinda Oskars M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.1.,2.2. gr. Eihvalde Evija, Mangale Māra B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.3. gr. Šematoviča Ilga A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. Liepa Laima A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 2 gr. 17.02.2020-08.03.2020 2.2. gr. Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
13.30-14.15 |
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.1.,2.2. gr. Mangale Māra, Eihvalde Evija B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.3. gr. Ponomarjova Olga M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.1.2. gr. Antāne Vita A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.2.1.,1.2.2. gr. Liepa Laima, Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.1. gr. Kozinda Oskars M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 03.02.2020-26.04.2020 Vanaga Aīda B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.2 grupa Plaksina Jekaterina M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.1.1. gr. Liepa Laima A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.2. gr. Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.2.1.,1.2.2. gr. Ponomarjova Olga M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.3. gr. Mangale Māra B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.1 grupa Kozinda Oskars M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.1.1.,1.1.2. gr. Eihvalde Evija, Mangale Māra B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.3. gr. Šematoviča Ilga A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Lekcija 4-EN gr. Vanaga Aīda A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 2 gr. 17.02.2020-08.03.2020 2.2. gr. Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
14.30-15.15 |
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.1.,2.2. gr. Mangale Māra, Eihvalde Evija B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.1.2. gr. Antāne Vita A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.2.1.,1.2.2. gr. Liepa Laima, Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 03.02.2020-26.04.2020 Vanaga Aīda B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.2.1.,1.2.2. gr. Ponomarjova Olga M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-16.02.2020 09.03.2020-26.04.2020 2.2. gr. Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.3. gr. Mangale Māra B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.1.1.,1.1.2. gr. Eihvalde Evija, Mangale Māra B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.3. gr. Šematoviča Ilga A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Lekcija 4-EN gr. Vanaga Aīda A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.1. gr. Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
15.30-16.15 |
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.2.1.,1.2.2. gr. Eihvalde Evija, Mangale Māra B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.2.1.,1.2.2. gr. Liepa Laima, Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.2. gr. Kozinda Oskars M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.3. gr. Eihvalde Evija A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.1. grupa Mangale Māra B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.1.1.,1.1.2. gr. Ponomarjova Olga M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.2.2. gr. Kozinda Oskars M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-16.02.2020 09.03.2020-26.04.2020 2.2. gr. Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.1.1.,1.1.2. gr. Eihvalde Evija, Mangale Māra B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.3. gr. Šematoviča Ilga A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.1. gr. Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
16.30-17.15 |
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.2.1.,1.2.2. gr. Eihvalde Evija, Mangale Māra B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.2.1.,1.2.2. gr. Liepa Laima, Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.2. gr. Kozinda Oskars M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.3. gr. Eihvalde Evija A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.1. grupa Mangale Māra B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.1.1.,1.1.2. gr. Ponomarjova Olga M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.2.2. gr. Kozinda Oskars M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-16.02.2020 09.03.2020-26.04.2020 2.2. gr. Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. Vanaga Aīda A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.1. gr. Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
17.30-18.15 |
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.2.1.,1.2.2. gr. Eihvalde Evija, Mangale Māra B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.2.1.,1.2.2. gr. Liepa Laima, Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.3. gr. Eihvalde Evija A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.1. grupa Mangale Māra B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.1.1.,1.1.2. gr. Ponomarjova Olga M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-16.02.2020 09.03.2020-26.04.2020 2.2. gr. Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. Vanaga Aīda A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.1. gr. Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
18.30-19.15 |
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-16.02.2020 09.03.2020-26.04.2020 2.2. gr. Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. Vanaga Aīda A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 2.1. gr. Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |