Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
InfT3002 Multimediju tehnoloģijas A Prakt.darbi 03.02.2020-01.03.2020 1.2. Orehova Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 Mozga Ivars 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 Mozga Ivars 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3002 Multimediju tehnoloģijas A Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 G0907(PLK) Orehova Inga 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3002 Multimediju tehnoloģijas A Prakt.darbi 03.02.2020-01.03.2020 1.1. Orehova Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Prakt.darbi 03.02.2020-01.03.2020 1.2. Paura Andrejs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
09.30-10.15 |
InfT3002 Multimediju tehnoloģijas A Prakt.darbi 03.02.2020-01.03.2020 1.2. Orehova Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 Mozga Ivars 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Lab.darbi 03.02.2020-01.03.2020 1.2. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Prakt.darbi 03.02.2020-01.03.2020 1.1. Paura Andrejs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3002 Multimediju tehnoloģijas A Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 G0907(PLK) Orehova Inga 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3002 Multimediju tehnoloģijas A Prakt.darbi 03.02.2020-01.03.2020 1.1. Orehova Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Prakt.darbi 03.02.2020-01.03.2020 1.2. Paura Andrejs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
10.30-11.15 |
DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 G0907(PLK) Paura Andrejs 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 Mozga Ivars 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Lab.darbi 03.02.2020-01.03.2020 1.2. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Prakt.darbi 03.02.2020-01.03.2020 1.1. Paura Andrejs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 G0907(PLK) Paura Andrejs 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3002 Multimediju tehnoloģijas A Prakt.darbi 03.02.2020-01.03.2020 1.1. Orehova Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Prakt.darbi 03.02.2020-01.03.2020 1.2. Paura Andrejs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 G0907(PLK) Paura Andrejs 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 G0907(PLK) Brizga Dace 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Prakt.darbi 03.02.2020-01.03.2020 1.1. Paura Andrejs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 G0907(PLK) Brizga Dace 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
InfT3002 Multimediju tehnoloģijas A Prakt.darbi 03.02.2020-01.03.2020 1.1. Orehova Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Prakt.darbi 03.02.2020-01.03.2020 1.2. Paura Andrejs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
12.30-13.15 |
DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 G0907(PLK) Paura Andrejs 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 G0907(PLK) Brizga Dace 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Lab.darbi 03.02.2020-01.03.2020 1.2. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Prakt.darbi 03.02.2020-01.03.2020 1.1. Paura Andrejs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 G0907(PLK) Brizga Dace 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
InfT3002 Multimediju tehnoloģijas A Prakt.darbi 03.02.2020-01.03.2020 1.2. Orehova Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Lab.darbi 03.02.2020-01.03.2020 1.1. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
13.30-14.15 |
InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Lab.darbi 03.02.2020-01.03.2020 1.1. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Lab.darbi 03.02.2020-01.03.2020 1.2. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3002 Multimediju tehnoloģijas A Prakt.darbi 03.02.2020-01.03.2020 1.2. Orehova Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Lab.darbi 03.02.2020-01.03.2020 1.1. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
14.30-15.15 |
InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Lab.darbi 03.02.2020-01.03.2020 1.1. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Prakt.darbi 03.02.2020-01.03.2020 G0907(PLK) Brizga Dace 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Prakt.darbi 03.02.2020-01.03.2020 G0907(PLK) Brizga Dace 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
15.30-16.15 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Prakt.darbi 03.02.2020-01.03.2020 G0907(PLK) Brizga Dace 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
InfT3002 Multimediju tehnoloģijas A Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 G0907(PLK) Orehova Inga 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Prakt.darbi 03.02.2020-01.03.2020 G0907(PLK) Brizga Dace 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
16.30-17.15 |
InfT3002 Multimediju tehnoloģijas A Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 G0907(PLK) Orehova Inga 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |