Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Lekcija 1 gr. Dūrītis Ilmārs B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Lekcija 4-EN gr. Pirmās 8 nedēļas Baltkājs Jānis A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Lekcija 1 gr. Voiko Laura A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Lekcija 4-EN gr. Zolova Alīna F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Lekcija 1 gr. Pasniedzēja I.Kociņa A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
09.30-10.15 |
Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Lekcija 1 gr. Dūrītis Ilmārs B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Lekcija 1 gr. 2.ned. Keidāne Dace F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Lekcija 4-EN gr. 1.ned. Zolova Alīna F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Lekcija 1 gr. Pirmās 8 nedēļas Ilgažs Agris M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 4.1 grupa pasniedzēja S.Putniņa D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 03.02.2020-09.04.2020 4.2 grupa 10 ned. Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Lekcija 1 gr. 1.ned. Pasniedzēja I.Kociņa A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4077 Radioloģija I Bp Lekcija 4-EN gr. Vekšins Armands M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
|||
10.30-11.15 |
Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Lekcija 1 gr. Stankeviča Dace F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Lekcija 4-EN gr. Mālniece Aija A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Lekcija 1 gr. Keidāne Dace F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 4.2 grupa Zolova Alīna F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 4.1 grupa Baltkājs Jānis M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4077 Radioloģija I Bp Lekcija 1 gr. Eihvalde Evija B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 4.1 grupa pasniedzēja S.Putniņa D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 03.02.2020-09.04.2020 4.2 grupa 10 ned. Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 1 gr. + pasniedzēja I.Kociņa 1.1.1 un 1.1.2 grupas Kozulāne Ance F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4077 Radioloģija I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 4.1 un 4.2 grupas Vekšins Armands M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
|||
11.30-12.15 |
Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Lekcija 1 gr. Stankeviča Dace F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Lekcija 4-EN gr. Mālniece Aija A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.3. grupa Aveniņa Liene A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 4.2 grupa Zolova Alīna F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 4.1 grupa Baltkājs Jānis M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 03.02.2020-09.04.2020 4.1 grupa 10 ned. Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 4.2 grupa Voiko Laura M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 1 gr. + pasniedzēja I.Kociņa 1.1.1 un 1.1.2 grupas Kozulāne Ance F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4077 Radioloģija I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 1.ned. 4.1 un 4.2 grupas Vekšins Armands M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
|||
12.30-13.15 |
Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.1 grupa Kļaviņa Alīna F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 4.1 grupa Mālniece Aija A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.3. grupa Keidāne Dace F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.1 un 1.1.2 grupas Ponomarjova Olga, Voiko Laura M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8, A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.2.1 grupa Aveniņa Liene B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4077 Radioloģija I Bp Prakt.darbi 1 gr. Eihvalde Evija B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 03.02.2020-09.04.2020 4.1 grupa 10 ned. Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 2.ned. 4.2 grupa Voiko Laura M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.2.1 grupa Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 1 gr. 1.3. grupa Kozulāne Ance F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
13.30-14.15 |
Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.1 grupa Kļaviņa Alīna F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.3. grupa S.Putniņa D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 4.1 grupa Mālniece Aija A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.3. grupa Keidāne Dace F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 1 gr. 2.ned. 1.1.1 un 1.1.2 grupas Ponomarjova Olga, Voiko Laura M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8, A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.2.1 grupa Aveniņa Liene B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 4.2 grupa Baltkājs Jānis M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4077 Radioloģija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.ned. Eihvalde Evija B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Lekcija 4-EN gr. Pasniedzēja S.Putniņa F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-09.04.2020 1.1.1 un 1.1.2 grupas 10 ned. Mancēviča Lauma, Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.2.1 grupa Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 1 gr. 1.3. grupa Kozulāne Ance F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
14.30-15.15 |
Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.3. grupa S.Putniņa D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 4.2 grupa Mālniece Aija A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 4.1 grupa Kļaviņa Alīna F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.2 grupa Keidāne Dace F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.2.1 grupa Voiko Laura M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.1 grupa Aveniņa Liene A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 4.2 grupa Baltkājs Jānis M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.1 un 1.1.2 grupas Baltkājs Jānis, Ilgažs Agris M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-09.04.2020 1.2.1 un 1.3. grupas 10.ned Mancēviča Lauma, Saulīte Jana E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Lekcija 4-EN gr. Pasniedzēja S.Putniņa F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-09.04.2020 1.1.1 un 1.1.2 grupas 10 ned. Mancēviča Lauma, Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 1 gr. 1.2.1 grupa Kozulāne Ance F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Lekcija 4-EN gr. Pasniedzēja I.Kociņa A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
15.30-16.15 |
Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.1 grupa d.Stankeviča, 1.1.2 grupa S.Putniņa Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 4.2 grupa Mālniece Aija A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 4.1 grupa Kļaviņa Alīna F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.2 grupa Keidāne Dace F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.ned. 1.2.1 grupa Voiko Laura M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.1 grupa Aveniņa Liene A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.1 un 1.1.2 grupas Baltkājs Jānis, Ilgažs Agris M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-09.04.2020 1.2.1 un 1.3. grupas 10.ned Mancēviča Lauma, Saulīte Jana E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 1 gr. 1.2.1 grupa Kozulāne Ance F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Lekcija 4-EN gr. 2.ned. Pasniedzēja I.Kociņa A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
16.30-17.15 |
Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.1 grupa d.Stankeviča, 1.1.2 grupa S.Putniņa Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.2.1 grupa Kļaviņa Alīna F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.3. grupa Ponomarjova Olga M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.2 grupa Aveniņa Liene A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Lekcija 4-EN gr. Voiko Laura B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.2.1 un 1.3. grupas Baltkājs Jānis, Ilgažs Agris M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 4.2 grupa pasniedzēja S.Putniņa D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 4.1 un 4.2 grupas +pasniedzēja I.Kociņa Kozulāne Ance F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
17.30-18.15 |
Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.2.1 grupa Kļaviņa Alīna F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 1 gr. 2.ned. 1.3. grupa Ponomarjova Olga M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.2 grupa Aveniņa Liene A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 4.1 grupa Voiko Laura B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.2.1 un 1.3. grupas Baltkājs Jānis, Ilgažs Agris M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 4.2 grupa pasniedzēja S.Putniņa D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 4.1 un 4.2 grupas +pasniedzēja I.Kociņa Kozulāne Ance F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
18.30-19.15 |
Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.3. grupa Aveniņa Liene A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 1.ned. 4.1 grupa Voiko Laura B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |