Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Ekon3049 Uzņēmuma finanses A Lekcija Apsīte Evita 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon3091 Vadības grāmatvedība B Lekcija Kelmere Laila 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon2112 Radošā ekonomika C Lekcija BISK G0816(PLK) Griņēviča Linda 305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
09.30-10.15 |
VadZ3029 Saimnieciskās darbības analīze B Lekcija Auziņa Anita 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon3091 Vadības grāmatvedība B Prakt.darbi 1g, 3g gr. Kelmere Laila 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ4010 Vadīšana B Prakt.darbi 2g, 4g, 5g gr. Jankova Līga 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon2112 Radošā ekonomika C Lekcija BISK G0816(PLK) Griņēviča Linda 305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
10.30-11.15 |
Ekon3049 Uzņēmuma finanses A Prakt.darbi 1g, 3g gr. Apsīte Evita 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ3029 Saimnieciskās darbības analīze B Prakt.darbi 2g, 4g, 5g gr. Auziņa Anita 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ4010 Vadīšana B Prakt.darbi 2g, 4g, 5g gr. Jankova Līga 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ3029 Saimnieciskās darbības analīze B Prakt.darbi 1g, 3g gr. Auziņa Anita 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3119 Atjaunojamās enerģijas ekonomika B Lekcija AgrVid a.prg. 5g gr. Naglis-Liepa Kaspars 309. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 JurZ3017 Kadastrs B Lekcija RegAP a.prg. 4g gr. Bērziņa Maija 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Ekon3089 Budžeta iestāžu grāmatvedība B Lekcija GrFin a.prg. Jesemčika Anna 305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
11.30-12.15 |
VadZ3029 Saimnieciskās darbības analīze B Prakt.darbi 2g, 4g, 5g gr. Auziņa Anita 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ4036 Projektu vadīšana B Lekcija Uznd a.prg. 1g gr. Jurgena Ināra 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 JurZ3019 Īpašuma tiesības B Lekcija Tiesb a.prg. 3g gr. Vitte Ārija 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon3091 Vadības grāmatvedība B Prakt.darbi 2g, 4g, 5g gr. Kelmere Laila 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ4010 Vadīšana B Prakt.darbi 1g, 3g gr. Jankova Līga 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ3029 Saimnieciskās darbības analīze B Prakt.darbi 1g, 3g gr. Auziņa Anita 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3119 Atjaunojamās enerģijas ekonomika B Prakt.darbi AgrVid a.prg. 5g gr. Naglis-Liepa Kaspars 309. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 JurZ3017 Kadastrs B Prakt.darbi RegAP a.prg. 4g gr. Bērziņa Maija 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Ekon3089 Budžeta iestāžu grāmatvedība B Prakt.darbi GrFin a.prg. Jesemčika Anna 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
12.30-13.15 |
VadZ3029 Saimnieciskās darbības analīze B Prakt.darbi 2g, 4g, 5g gr. Auziņa Anita 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ4036 Projektu vadīšana B Prakt.darbi Uznd a.prg. 1g gr. Jurgena Ināra 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 JurZ3019 Īpašuma tiesības B Prakt.darbi Tiesb a.prg. 3g gr. Vitte Ārija 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ4010 Vadīšana B Prakt.darbi 1g, 3g gr. Jankova Līga 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ3029 Saimnieciskās darbības analīze B Prakt.darbi 1g, 3g gr. Auziņa Anita 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
13.30-14.15 |
Ekon3049 Uzņēmuma finanses A Prakt.darbi 2g, 4g, 5g gr. Apsīte Evita 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ4010 Vadīšana B Lekcija Jurgena Ināra 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||||
14.30-15.15 |
VadZ4010 Vadīšana B Lekcija Jurgena Ināra 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |