Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
PārZ2011 Tehnoloģiskās iekārtas I Bp Lekcija 03.02.2020-26.04.2020 Galoburda Ruta 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2056 Apkalpošanas organizācija un vadība Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Riekstiņa-Dolģe Rita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 Kārkliņa Daina 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 04.03.2020 Zagorska Jeļena 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 11.03.2020 Sazonova Sanita 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 18.03.2020 Kļava Dace 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 25.03.2020 Kampuse Solvita 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2058 Uztura gatavošanas tehnoloģija II Bp Lab.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Bujaka Jekaterina Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
PārZ2058 Uztura gatavošanas tehnoloģija II Bp Lekcija 02.03.2020-29.03.2020 Krūmiņa-Zemture Gita 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2056 Apkalpošanas organizācija un vadība Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Riekstiņa-Dolģe Rita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 Kārkliņa Daina 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 04.03.2020 Zagorska Jeļena 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 11.03.2020 Sazonova Sanita 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 18.03.2020 Kļava Dace 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 25.03.2020 Kampuse Solvita 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2058 Uztura gatavošanas tehnoloģija II Bp Lab.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Bujaka Jekaterina Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
PārZ2058 Uztura gatavošanas tehnoloģija II Bp Lekcija 03.02.2020-26.04.2020 Krūmiņa-Zemture Gita 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2056 Apkalpošanas organizācija un vadība Bp Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 Riekstiņa-Dolģe Rita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ2056 Apkalpošanas organizācija un vadība Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.03.2020-26.04.2020 Riekstiņa-Dolģe Rita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 Kārkliņa Daina 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 04.03.2020 Zagorska Jeļena 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 11.03.2020 Sazonova Sanita 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 18.03.2020 Kļava Dace 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 25.03.2020 Kampuse Solvita 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2058 Uztura gatavošanas tehnoloģija II Bp Lab.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Bujaka Jekaterina Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
PārZ2058 Uztura gatavošanas tehnoloģija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 2.ned.-03.02.2020-29.03.2020 Krūmiņa-Zemture Gita 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ2058 Uztura gatavošanas tehnoloģija II Bp Prakt.darbi 2 gr. 1.ned.-03.02.2020-29.03.2020 Krūmiņa-Zemture Gita 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ2011 Tehnoloģiskās iekārtas I Bp Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-03.02.2020-29.03.2020 Galoburda Ruta 127. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ2011 Tehnoloģiskās iekārtas I Bp Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-03.02.2020-29.03.2020 Galoburda Ruta 127. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2056 Apkalpošanas organizācija un vadība Bp Lekcija 03.02.2020-26.04.2020 Riekstiņa-Dolģe Rita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ2058 Uztura gatavošanas tehnoloģija II Bp Lab.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Bujaka Jekaterina Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
12.30-13.15 |
PārZ2011 Tehnoloģiskās iekārtas I Bp Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-03.02.2020-29.03.2020 Galoburda Ruta 127. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ2011 Tehnoloģiskās iekārtas I Bp Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-03.02.2020-29.03.2020 Galoburda Ruta 127. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2056 Apkalpošanas organizācija un vadība Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Riekstiņa-Dolģe Rita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 05.02.2020 19.02.2020 04.03.2020 18.03.2020 Krūma Zanda 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 12.02.2020 26.02.2020 11.03.2020 25.03.2020 Krūma Zanda 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 11.03.2020 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 04.03.2020 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 25.03.2020 Sazonova Sanita 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 18.03.2020 Sazonova Sanita 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 08.04.2020 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 01.04.2020 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 22.04.2020 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 15.04.2020 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2058 Uztura gatavošanas tehnoloģija II Bp Lab.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Bujaka Jekaterina Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
13.30-14.15 |
PārZ2056 Apkalpošanas organizācija un vadība Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Riekstiņa-Dolģe Rita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 05.02.2020 19.02.2020 04.03.2020 18.03.2020 Krūma Zanda 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 12.02.2020 26.02.2020 11.03.2020 25.03.2020 Krūma Zanda 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 11.03.2020 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 04.03.2020 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 25.03.2020 Sazonova Sanita 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 18.03.2020 Sazonova Sanita 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 08.04.2020 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 01.04.2020 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 22.04.2020 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 15.04.2020 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2058 Uztura gatavošanas tehnoloģija II Bp Lab.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Bujaka Jekaterina Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
14.30-15.15 |
PārZ2056 Apkalpošanas organizācija un vadība Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.03.2020-26.04.2020 Riekstiņa-Dolģe Rita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 05.02.2020 19.02.2020 04.03.2020 18.03.2020 Krūma Zanda 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 12.02.2020 26.02.2020 11.03.2020 25.03.2020 Krūma Zanda 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 11.03.2020 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 04.03.2020 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 25.03.2020 Sazonova Sanita 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 18.03.2020 Sazonova Sanita 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 08.04.2020 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 01.04.2020 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 22.04.2020 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 15.04.2020 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
|||||
15.30-16.15 |
VadZ2015 Stresa vadība Bb Lekcija BISK G0604(PLK) Kirila Kitija 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 05.02.2020 19.02.2020 04.03.2020 18.03.2020 Krūma Zanda 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 12.02.2020 26.02.2020 11.03.2020 25.03.2020 Krūma Zanda 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 11.03.2020 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 04.03.2020 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 25.03.2020 Sazonova Sanita 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 18.03.2020 Sazonova Sanita 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 08.04.2020 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 01.04.2020 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 22.04.2020 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 15.04.2020 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
|||||
15.30-17.15 |
PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 25.03.2020 Krūma Zanda 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
||||||
16.30-17.15 |
VadZ2015 Stresa vadība Bb Lekcija BISK G0604(PLK) Kirila Kitija 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Lekcija BISK G0604(PLK) G0413(PLK) G0412(PLK) G0419(PLK) G0703(PLK) G0816(PLK) Mališeva Oksana 326. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 05.02.2020 19.02.2020 04.03.2020 18.03.2020 Krūma Zanda 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 12.02.2020 26.02.2020 11.03.2020 Krūma Zanda 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 11.03.2020 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 04.03.2020 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 25.03.2020 Sazonova Sanita 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 18.03.2020 Sazonova Sanita 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 08.04.2020 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 01.04.2020 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 22.04.2020 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 15.04.2020 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
||||
17.30-18.15 |
ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Lekcija BISK G0604(PLK) G0413(PLK) G0412(PLK) G0419(PLK) G0703(PLK) G0816(PLK) Mališeva Oksana 326. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |