Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Ģeol4001 Inženierģeoloģija Bp Lekcija 03.02.2020-29.03.2020 Vircava Ilze 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
BūvZ3093 Iedarbes uz būvkonstrukcijām Bp Lekcija Rasa Jānis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
09.30-10.15 |
BūvZ2040 Būvmehānika I Bp Lekcija Ķirulis Bruno 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate2032 Matemātika IV Bt Lekcija Atslēga Svetlana 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Arhi3015 Lauksaimniecības ēkas Bp Lekcija Štrausa Silvija 802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3093 Iedarbes uz būvkonstrukcijām Bp Prakt.darbi Rasa Jānis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
10.30-11.15 |
BūvZ2040 Būvmehānika I Bp Lekcija 1.ned. Ķirulis Bruno 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2040 Būvmehānika I Bp Lekcija 2.ned. Ķirulis Bruno 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate2032 Matemātika IV Bt Prakt.darbi 1.2. Atslēga Svetlana 217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ģeol4001 Inženierģeoloģija Bp Lab.darbi 03.02.2020-01.03.2020 09.03.2020-05.04.2020 1.1. Vāle Jana 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
BūvZ4092 Ūdensapgāde un kanalizācija Bp Lekcija Upīte Vilis 301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2039 Speckurss materiālu pretestībā Bt Lekcija Ķirulis Bruno 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
11.30-12.15 |
BūvZ2040 Būvmehānika I Bp Lekcija Ķirulis Bruno 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate2032 Matemātika IV Bt Prakt.darbi 1.1. Atslēga Svetlana 217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ģeol4001 Inženierģeoloģija Bp Lab.darbi 03.02.2020-01.03.2020 09.03.2020-05.04.2020 1.2. Vāle Jana 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
BūvZ4092 Ūdensapgāde un kanalizācija Bp Prakt.darbi 1.ned. 1.2. Upīte Vilis 311. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4092 Ūdensapgāde un kanalizācija Bp Lab.darbi 2.ned. 1.2. Upīte Vilis 311. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Arhi3015 Lauksaimniecības ēkas Bp Prakt.darbi 2.ned. 1.1. Fībigs Mārtiņš 301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Arhi3015 Lauksaimniecības ēkas Bp Lab.darbi 1.ned. 1.1. Fībigs Mārtiņš 803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2039 Speckurss materiālu pretestībā Bt Lab.darbi 1.1. Ķirulis Bruno 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
12.30-13.15 |
BūvZ4092 Ūdensapgāde un kanalizācija Bp Prakt.darbi 1.ned. 1.1. Upīte Vilis 311. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4092 Ūdensapgāde un kanalizācija Bp Lab.darbi 2.ned. 1.1. Upīte Vilis 311. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Arhi3015 Lauksaimniecības ēkas Bp Prakt.darbi 2.ned. 1.2. Fībigs Mārtiņš 301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Arhi3015 Lauksaimniecības ēkas Bp Lab.darbi 1.ned. 1.2. Fībigs Mārtiņš 803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2039 Speckurss materiālu pretestībā Bt Lab.darbi 1.2. Ķirulis Bruno 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
13.30-14.15 |
Fizi2025 Siltuma procesi Bp Lab.darbi 30.03.2020-24.05.2020 Gross Uldis, Pelēce Ilze 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2025 Siltuma procesi Bp Lekcija Pelēce Ilze 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
Fizi2025 Siltuma procesi Bp Prakt.darbi 2.ned.-30.03.2020-24.05.2020 Pelēce Ilze 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
15.30-16.15 |
Fizi2025 Siltuma procesi Bp Prakt.darbi 2.ned.-30.03.2020-24.05.2020 Pelēce Ilze 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |