Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Mate5018 Starpdisciplinārā skaitļošana II A Lekcija 02.03.2020-29.03.2020 Atslēga Svetlana 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate5018 Starpdisciplinārā skaitļošana II A Lab.darbi 30.03.2020-26.04.2020 Atslēga Svetlana 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ5031 Datorizētā projektēšana, modelēšana un ražošana A Lekcija 03.02.2020-26.04.2020 Osadčuks Vitālijs 516. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
09.30-10.15 |
InfT5047 Algoritmi bioinformātikā A Prakt.darbi 22.05.2020 Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate5018 Starpdisciplinārā skaitļošana II A Lekcija 02.03.2020-29.03.2020 Atslēga Svetlana 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate5018 Starpdisciplinārā skaitļošana II A Lab.darbi 30.03.2020-26.04.2020 Atslēga Svetlana 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5050 Datu zinātnes un mašīnmācīšanās algoritmi B Lekcija 08.05.2020 Komašilovs Vitālijs, Mozga Ivars, Romero Gonzalez Cristina, Rubina Tatjana 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5050 Datu zinātnes un mašīnmācīšanās algoritmi B Lekcija 15.05.2020 Komašilovs Vitālijs, Mozga Ivars, Romero Gonzalez Cristina, Rubina Tatjana 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ5031 Datorizētā projektēšana, modelēšana un ražošana A Lekcija 03.02.2020-15.03.2020 Osadčuks Vitālijs 516. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ5031 Datorizētā projektēšana, modelēšana un ražošana A Prakt.darbi 16.03.2020-26.04.2020 Osadčuks Vitālijs 516. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 InfT5050 Datu zinātnes un mašīnmācīšanās algoritmi B Lekcija 09.05.2020 16.05.2020 Komašilovs Vitālijs, Mozga Ivars, Romero Gonzalez Cristina, Rubina Tatjana 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
10.30-11.15 |
InfT5047 Algoritmi bioinformātikā A Prakt.darbi 22.05.2020 Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate5018 Starpdisciplinārā skaitļošana II A Lekcija 02.03.2020-29.03.2020 Atslēga Svetlana 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate5018 Starpdisciplinārā skaitļošana II A Lab.darbi 30.03.2020-26.04.2020 Atslēga Svetlana 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5050 Datu zinātnes un mašīnmācīšanās algoritmi B Lekcija 08.05.2020 Komašilovs Vitālijs, Mozga Ivars, Romero Gonzalez Cristina, Rubina Tatjana 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5050 Datu zinātnes un mašīnmācīšanās algoritmi B Lekcija 15.05.2020 Komašilovs Vitālijs, Mozga Ivars, Romero Gonzalez Cristina, Rubina Tatjana 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT5050 Datu zinātnes un mašīnmācīšanās algoritmi B Lekcija 03.02.2020-25.04.2020 Romero Gonzalez Cristina, Mozga Ivars, Komašilovs Vitālijs, Rubina Tatjana 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5050 Datu zinātnes un mašīnmācīšanās algoritmi B Lekcija 09.05.2020 16.05.2020 Komašilovs Vitālijs, Mozga Ivars, Romero Gonzalez Cristina, Rubina Tatjana 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
11.30-12.15 |
InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā A Lekcija 03.02.2020-15.03.2020 Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5047 Algoritmi bioinformātikā A Lekcija 16.03.2020-29.03.2020 Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5047 Algoritmi bioinformātikā A Prakt.darbi 22.05.2020 Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5037 Programmatūras izstrādes modeļi A Lekcija 30.03.2020-26.04.2020 Čevere Rudīte 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5050 Datu zinātnes un mašīnmācīšanās algoritmi B Lab.darbi 08.05.2020 Komašilovs Vitālijs, Mozga Ivars, Romero Gonzalez Cristina, Rubina Tatjana 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5050 Datu zinātnes un mašīnmācīšanās algoritmi B Lab.darbi 15.05.2020 Komašilovs Vitālijs, Mozga Ivars, Romero Gonzalez Cristina, Rubina Tatjana 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT5050 Datu zinātnes un mašīnmācīšanās algoritmi B Lab.darbi 03.02.2020-25.04.2020 Komašilovs Vitālijs, Mozga Ivars, Romero Gonzalez Cristina, Rubina Tatjana 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5050 Datu zinātnes un mašīnmācīšanās algoritmi B Lab.darbi 09.05.2020 16.05.2020 Komašilovs Vitālijs, Mozga Ivars, Romero Gonzalez Cristina, Rubina Tatjana 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
12.30-13.15 |
InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā A Lekcija 03.02.2020-15.03.2020 Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5047 Algoritmi bioinformātikā A Lekcija 16.03.2020-29.03.2020 Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5047 Algoritmi bioinformātikā A Prakt.darbi 22.05.2020 Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5037 Programmatūras izstrādes modeļi A Lekcija 30.03.2020-26.04.2020 Čevere Rudīte 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5050 Datu zinātnes un mašīnmācīšanās algoritmi B Lab.darbi 08.05.2020 15.05.2020 Komašilovs Vitālijs, Mozga Ivars, Romero Gonzalez Cristina, Rubina Tatjana 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT5050 Datu zinātnes un mašīnmācīšanās algoritmi B Lab.darbi 03.02.2020-25.04.2020 Komašilovs Vitālijs, Mozga Ivars, Romero Gonzalez Cristina, Rubina Tatjana InfT5050 Datu zinātnes un mašīnmācīšanās algoritmi B Lab.darbi 09.05.2020 16.05.2020 Komašilovs Vitālijs, Mozga Ivars, Romero Gonzalez Cristina, Rubina Tatjana 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
13.30-14.15 |
InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā A Prakt.darbi 03.02.2020-15.03.2020 Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5047 Algoritmi bioinformātikā A Prakt.darbi 16.03.2020-29.03.2020 Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5037 Programmatūras izstrādes modeļi A Lekcija 30.03.2020-26.04.2020 Čevere Rudīte 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5037 Programmatūras izstrādes modeļi A Prakt.darbi 27.04.2020-24.05.2020 Čevere Rudīte 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT5047 Algoritmi bioinformātikā A Lekcija 02.03.2020-29.03.2020 Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā A Prakt.darbi 03.02.2020-15.03.2020 Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5047 Algoritmi bioinformātikā A Prakt.darbi 16.03.2020-29.03.2020 30.03.2020-26.04.2020 Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5037 Programmatūras izstrādes modeļi A Prakt.darbi 27.04.2020-24.05.2020 Čevere Rudīte 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT5047 Algoritmi bioinformātikā A Lekcija 02.03.2020-29.03.2020 Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
15.30-16.15 |
InfT6010 Zinātnisko publikāciju rakstīšana C Lekcija 03.02.2020-29.03.2020 Arhipova Irina 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5047 Algoritmi bioinformātikā A Prakt.darbi 30.03.2020-26.04.2020 Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5037 Programmatūras izstrādes modeļi A Prakt.darbi 27.04.2020-24.05.2020 Čevere Rudīte 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT5047 Algoritmi bioinformātikā A Lekcija 02.03.2020-29.03.2020 Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
16.30-17.15 |
InfT6010 Zinātnisko publikāciju rakstīšana C Lekcija 03.02.2020-29.03.2020 Arhipova Irina 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT6010 Zinātnisko publikāciju rakstīšana C Prakt.darbi 27.04.2020-24.05.2020 Arhipova Irina 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5047 Algoritmi bioinformātikā A Prakt.darbi 30.03.2020-26.04.2020 Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT5047 Algoritmi bioinformātikā A Lekcija 02.03.2020-29.03.2020 Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
17.30-18.15 |
InfT6010 Zinātnisko publikāciju rakstīšana C Prakt.darbi 27.04.2020-24.05.2020 Arhipova Irina 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5050 Datu zinātnes un mašīnmācīšanās algoritmi B Lekcija 28.02.2020 27.03.2020 24.04.2020 Komašilovs Vitālijs, Mozga Ivars, Romero Gonzalez Cristina, Rubina Tatjana 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT5047 Algoritmi bioinformātikā A Lekcija 02.03.2020-29.03.2020 Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
18.30-19.15 |
InfT5050 Datu zinātnes un mašīnmācīšanās algoritmi B Lab.darbi 28.02.2020 27.03.2020 24.04.2020 Komašilovs Vitālijs, Mozga Ivars, Romero Gonzalez Cristina, Rubina Tatjana 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
19.30-20.15 |
InfT5050 Datu zinātnes un mašīnmācīšanās algoritmi B Lekcija 28.02.2020 Komašilovs Vitālijs, Mozga Ivars, Romero Gonzalez Cristina, Rubina Tatjana 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |