Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
DatZ2017 Operētājsistēmas II A Lekcija G0907(PLK) Mozga Ivars 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Datoru uzbūve A Lekcija 2.ned. Žvagiņš Edijs 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT1028 Datorvadības uzdevumi ražošanā A Lekcija 1.ned. Komašilovs Vitālijs 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3035 Multimediju tehnoloģijas A Lab.darbi 2 gr. Orehova Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT1028 Datorvadības uzdevumi ražošanā A Prakt.darbi 1 gr. Komašilovs Vitālijs 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
09.30-10.15 |
DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II A Lekcija G0907(PLK) Vītols Gatis 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Datoru uzbūve A Lekcija Žvagiņš Edijs 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ1010 Programmēšanas pamati II A Lab.darbi 2 gr. Drelinga Elise 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT1028 Datorvadības uzdevumi ražošanā A Prakt.darbi 1 gr. Komašilovs Vitālijs 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Datoru uzbūve A Lab.darbi Nodarbības notiks pēc noteikta plāna 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
InfT3035 Multimediju tehnoloģijas A Lekcija Orehova Inga 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3035 Multimediju tehnoloģijas A Lab.darbi 3 gr. Orehova Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ1010 Programmēšanas pamati II A Lab.darbi 1 gr. Drelinga Elise 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT1028 Datorvadības uzdevumi ražošanā A Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Komašilovs Vitālijs 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Datoru uzbūve A Lab.darbi Nodarbības notiks pēc noteikta plāna 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
11.30-12.15 |
DatZ2017 Operētājsistēmas II A Lab.darbi 1 gr. Mozga Ivars 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II A Lab.darbi 2 gr. Osadčuka Sandra 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT3035 Multimediju tehnoloģijas A Lab.darbi 3 gr. Orehova Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ1010 Programmēšanas pamati II A Lekcija G0907(PLK) Šmits Ingus 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3035 Multimediju tehnoloģijas A Lab.darbi 1 gr. Orehova Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ1010 Programmēšanas pamati II A Lab.darbi 3 gr. Drelinga Elise 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT1028 Datorvadības uzdevumi ražošanā A Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Komašilovs Vitālijs 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Datoru uzbūve A Lab.darbi Nodarbības notiks pēc noteikta plāna 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
SpoZ1002 Sports II Prakt.darbi G0907(PLK) Markevics Māris, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
InfT1028 Datorvadības uzdevumi ražošanā A Prakt.darbi 3 gr. 03.02.2020-05.02.2020 Komašilovs Vitālijs 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Datoru uzbūve A Lab.darbi Nodarbības notiks pēc noteikta plāna 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
DatZ2017 Operētājsistēmas II A Lab.darbi 3 gr. Mozga Ivars 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II A Lab.darbi 1 gr. Osadčuka Sandra 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT3035 Multimediju tehnoloģijas A Lab.darbi 2 gr. Orehova Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1002 Sports II Prakt.darbi G0907(PLK) Markevics Māris, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
InfT1028 Datorvadības uzdevumi ražošanā A Prakt.darbi 3 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Komašilovs Vitālijs 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Datoru uzbūve A Lab.darbi Nodarbības notiks pēc noteikta plāna 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
14.30-15.15 |
DatZ2017 Operētājsistēmas II A Lab.darbi 2 gr. Mozga Ivars 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II A Lab.darbi 3 gr. Osadčuka Sandra 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT3035 Multimediju tehnoloģijas A Lab.darbi 1 gr. Orehova Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1003 Matemātika I A Prakt.darbi 1, 2, 3 gr. 03.02.2020-15.03.2020 Atslēga Svetlana 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1003 Matemātika I A Prakt.darbi 1, 2, 3 gr. 16.03.2020-24.05.2020 Zeidmane Anda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1003 Matemātika I A Lekcija 03.02.2020-15.03.2020 G0907(PLK) Āboltiņš Aivars 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1003 Matemātika I A Lekcija 16.03.2020-24.05.2020 G0907(PLK) Zeidmane Anda 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Datoru uzbūve A Lab.darbi Nodarbības notiks pēc noteikta plāna 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
15.30-16.15 |
Mate1003 Matemātika I A Prakt.darbi 1, 2, 3 gr. 03.02.2020-15.03.2020 Atslēga Svetlana 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1003 Matemātika I A Prakt.darbi 1, 2, 3 gr. 16.03.2020-24.05.2020 Zeidmane Anda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |