Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Ekon1001 Ekonomikas teorija Bt Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 Griņēviča Linda 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
PārZ2005 Mikrobioloģija un higiēna I Bt Lab.darbi 03.02.2020-29.03.2020 1.1. Skudra Līga 228. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3046 Pētniecības darba pamati Bv Lekcija 03.02.2020-10.05.2020 Lekc./pr. Jaundāldere Laura 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon1001 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi 03.02.2020-10.05.2020 Griņēviča Linda 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ķīmi3017 Telpu kopšanas tehnoloģija Bp Lekcija 03.02.2020-29.03.2020 Īriste Sandra 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
09.30-10.15 |
Ekon1001 Ekonomikas teorija Bt Lekcija 03.02.2020-10.05.2020 Griņēviča Linda 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
PārZ2005 Mikrobioloģija un higiēna I Bt Lab.darbi 03.02.2020-29.03.2020 1.1. Skudra Līga 228. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3046 Pētniecības darba pamati Bv Lekcija 03.02.2020-10.05.2020 Lekc./pr. Jaundāldere Laura 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon1001 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi 03.02.2020-10.05.2020 Griņēviča Linda 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ķīmi3017 Telpu kopšanas tehnoloģija Bp Lekcija 03.02.2020-29.03.2020 Īriste Sandra 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
10.30-11.15 |
Ekon1001 Ekonomikas teorija Bt Lekcija 03.02.2020-10.05.2020 Griņēviča Linda 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
PārZ2005 Mikrobioloģija un higiēna I Bt Lab.darbi 03.02.2020-29.03.2020 1.2. Skudra Līga 228. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3046 Pētniecības darba pamati Bv Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 Lekc./pr. Jaundāldere Laura 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi3017 Telpu kopšanas tehnoloģija Bp Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 Ozola Baiba 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon1001 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi 02.03.2020-29.03.2020 Griņēviča Linda 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ķīmi3017 Telpu kopšanas tehnoloģija Bp Prakt.darbi 03.02.2020-29.03.2020 Īriste Sandra 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
Valo1062 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 03.02.2020-10.05.2020 Pušinska Baiba, Gode Ina 322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 326. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ2005 Mikrobioloģija un higiēna I Bt Lab.darbi 03.02.2020-29.03.2020 1.2. Skudra Līga 228. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Ķīmi3017 Telpu kopšanas tehnoloģija Bp Lab.darbi 2.ned.-03.02.2020-26.04.2020 Ozola Baiba, Ķeķe Anete 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi3017 Telpu kopšanas tehnoloģija Bp Prakt.darbi 03.02.2020-29.03.2020 Īriste Sandra 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
Valo1062 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 03.02.2020-10.05.2020 Pušinska Baiba, Gode Ina 322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 326. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi 03.02.2020-10.05.2020 G0604(PLK) G0614(PLK) Zonnenberga Gita, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Markevics Māris, Cīrule Marina, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Ķīmi3017 Telpu kopšanas tehnoloģija Bp Lab.darbi 2.ned.-03.02.2020-26.04.2020 Ozola Baiba, Ķeķe Anete 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Filz1027 Biznesa ētika un filosofija Bv Lekcija 1.ned.-17.02.2020-10.05.2020 Lekc./pr.d. Barševska Silva 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
Valo1062 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 30.03.2020-26.04.2020 Pušinska Baiba, Gode Ina 322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 326. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Soci2036 Socioloģija Bv Lekcija 03.02.2020-10.05.2020 lekc./pr.d. Kaufmane Dace 284. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi 03.02.2020-10.05.2020 G0604(PLK) G0614(PLK) Zonnenberga Gita, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Markevics Māris, Cīrule Marina, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Filz1027 Biznesa ētika un filosofija Bv Lekcija 17.02.2020-10.05.2020 Lekc./pr.d. Barševska Silva 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
14.30-15.15 |
PārZ2005 Mikrobioloģija un higiēna I Bt Lekcija 03.02.2020-29.03.2020 Skudra Līga 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Soci2036 Socioloģija Bv Lekcija 03.02.2020-10.05.2020 lekc./pr.d. Kaufmane Dace 284. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Filz1027 Biznesa ētika un filosofija Bv Lekcija 17.02.2020-29.03.2020 Lekc./pr.d. Barševska Silva 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
PārZ3017 Pārtikas ķīmija II Bt Lekcija 03.02.2020-29.03.2020 Cinkmanis Ingmārs 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Soci2036 Socioloģija Bv Lekcija 30.03.2020-26.04.2020 lekc./pr.d. Kaufmane Dace 284. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
16.30-17.15 |
PārZ3017 Pārtikas ķīmija II Bt Lab.darbi 03.02.2020-29.03.2020 Cinkmanis Ingmārs, Ķeķe Anete 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
17.30-18.15 |
PārZ3017 Pārtikas ķīmija II Bt Lab.darbi 03.02.2020-29.03.2020 Cinkmanis Ingmārs, Ķeķe Anete 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |