Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
ValoP180 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 16.03.2020-24.05.2020 Pētersone Aija 326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1030 Matemātika II Bt Lekcija 16.03.2020-24.05.2020 Strupule Liene 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1030 Matemātika II Bt Prakt.darbi 16.03.2020-24.05.2020 Strupule Liene 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP180 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 16.03.2020-24.05.2020 Pētersone Aija 326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
ValoP180 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 27.04.2020-10.05.2020 Pētersone Aija 326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1030 Matemātika II Bt Lab.darbi 16.03.2020-10.05.2020 Strupule Liene 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1030 Matemātika II Bt Lekcija 11.05.2020-24.05.2020 Strupule Liene 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1030 Matemātika II Bt Prakt.darbi 16.03.2020-24.05.2020 lekc./pr.d. Strupule Liene 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP180 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 16.03.2020-24.05.2020 Pētersone Aija 326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
DatZ2019 Informātika II Bt Lekcija 16.03.2020-24.05.2020 lekc./lab.d. Veiss Kārlis 205. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija 16.03.2020-24.05.2020 Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi G0402(PLK) G0413(PLK) G0419(PLK) Zonnenberga Gita, Anškins Andis, Alksne Inta, Markevics Māris, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Ozola Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Fizi2032 Fizika I Bt Lekcija 16.03.2020-24.05.2020 lekc./pr.d. Gajevskis Antons 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
DatZ2019 Informātika II Bt Lab.darbi 16.03.2020-24.05.2020 Veiss Kārlis 205. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija 16.03.2020-24.05.2020 Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi G0402(PLK) G0413(PLK) G0419(PLK) Zonnenberga Gita, Anškins Andis, Alksne Inta, Markevics Māris, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Ozola Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Fizi2032 Fizika I Bt Lab.darbi 16.03.2020-24.05.2020 l.d./lekc. Gajevskis Antons 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
DatZ2019 Informātika II Bt Lab.darbi 16.03.2020-24.05.2020 Veiss Kārlis 205. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2032 Fizika I Bt Lekcija 16.03.2020-24.05.2020 Gajevskis Antons 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
13.30-14.15 |
DatZ2019 Informātika II Bt Lab.darbi 16.03.2020-29.03.2020 Veiss Kārlis 205. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ3005 Konstrukciju materiālu tehnoloģijas I Bp Lekcija 16.03.2020-24.05.2020 Lāceklis-Bertmanis Jānis 429. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2032 Fizika I Bt Lekcija 16.03.2020-24.05.2020 Gajevskis Antons 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi 16.03.2020-24.05.2020 Bērziņš Jānis 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
14.30-15.15 |
MašZ3005 Konstrukciju materiālu tehnoloģijas I Bp Lekcija 2.ned.-16.03.2020-24.05.2020 Lāceklis-Bertmanis Jānis 429. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ3005 Konstrukciju materiālu tehnoloģijas I Bp Lab.darbi 1.ned.-16.03.2020-24.05.2020 Lāceklis-Bertmanis Jānis 202. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ener4001 Elektrodrošība Bp Lekcija 16.03.2020-10.05.2020 Bērziņš Jānis 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi 16.03.2020-24.05.2020 Bērziņš Jānis 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
15.30-16.15 |
MašZ3005 Konstrukciju materiālu tehnoloģijas I Bp Lab.darbi 16.03.2020-24.05.2020 Lāceklis-Bertmanis Jānis 202. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ener4001 Elektrodrošība Bp Prakt.darbi 16.03.2020-10.05.2020 Bērziņš Jānis 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi 16.03.2020-12.04.2020 Bērziņš Jānis 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija 13.04.2020-10.05.2020 Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
16.30-17.15 |
MašZ3005 Konstrukciju materiālu tehnoloģijas I Bp Lab.darbi 11.05.2020-24.05.2020 lekc./lab.d. Lāceklis-Bertmanis Jānis 202. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |