Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija 2.ned. Sudārs Ritvars 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Ekon2133 Ekonomikas teorija Bv Lekcija Kizika Baiba 305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||||
09.30-10.15 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija Sudārs Ritvars 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Ekon2133 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi Kizika Baiba 305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Prakt.darbi 30.03.2020-24.05.2020 Valujeva Kristīne 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
10.30-11.15 |
Mate1034 Matemātika Bt Lekcija Sergejeva Natālija 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi G0331(PLK) G0330(PLK) G0307(PLK) Alksne Inta, Markevics Māris, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Mate1034 Matemātika Bt Prakt.darbi Sergejeva Natālija 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
JurZ1011 Zemes izmantošana pašvaldībā Bp Lekcija Puķīte Vivita 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
11.30-12.15 |
Mate1034 Matemātika Bt Lekcija Sergejeva Natālija 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi G0331(PLK) G0330(PLK) G0307(PLK) Alksne Inta, Markevics Māris, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Mate1034 Matemātika Bt Prakt.darbi Sergejeva Natālija 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
JurZ1011 Zemes izmantošana pašvaldībā Bp Lab.darbi Puķīte Vivita 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
12.30-13.15 |
Ģeog4002 Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas Bp Lekcija Ratkevičs Aivars 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1034 Matemātika Bt Lab.darbi 2.ned. Sergejeva Natālija 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1034 Matemātika Bt Prakt.darbi 1.ned. Sergejeva Natālija 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
JurZ3027 Nekustamā īpašuma tirgzinības Bp Lekcija Puķīte Vivita 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
13.30-14.15 |
JurZ1009 Nekustamā īpašuma vērtēšanas teorija Bt Lekcija Puķīte Vivita 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Ģeog4002 Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas Bp Prakt.darbi Ratkevičs Aivars 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
JurZ3027 Nekustamā īpašuma tirgzinības Bp Lab.darbi Puķīte Vivita 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
14.30-15.15 |
JurZ1009 Nekustamā īpašuma vērtēšanas teorija Bt Lab.darbi Puķīte Vivita 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
ValoP285 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 03.02.2020-16.02.2020 Ozola Inese 318-2. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
15.30-16.15 |
JurZ1009 Nekustamā īpašuma vērtēšanas teorija Bt Lab.darbi Puķīte Vivita 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
ValoP285 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 17.02.2020-24.05.2020 Ozola Inese 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ValoP285 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 03.02.2020-16.02.2020 Ozola Inese 318-2. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
16.30-17.15 |
ValoP285 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 17.02.2020-24.05.2020 Ozola Inese 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |