Atpakaļ

G0903 Datorvadība un datorzinātne Bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 InfT4031 Datoru arhitektūra A Lekcija
02.09.2019-30.09.2019
04.11.2019-22.12.2019
lekc./pr.d.
Osadčuks Vitālijs
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4026 Datu aizsardzība A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Rivža Pēteris
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4029 Projektu vadīšana A Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Koroļova Jeļena
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT4029 Projektu vadīšana A Prakt.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Koroļova Jeļena
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Prakt.darbi
11.10.2019
01.11.2019
29.11.2019
20.12.2019
1.2.
Komašilovs Vitālijs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Prakt.darbi
04.10.2019
25.10.2019
22.11.2019
13.12.2019
1.1.
Komašilovs Vitālijs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 InfT4031 Datoru arhitektūra A Lekcija
02.09.2019-30.09.2019
04.11.2019-22.12.2019
lekc./pr.d.
Osadčuks Vitālijs
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4026 Datu aizsardzība A Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Rivža Pēteris
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4029 Projektu vadīšana A Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Koroļova Jeļena
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Prakt.darbi
11.10.2019
01.11.2019
29.11.2019
20.12.2019
1.2.
Komašilovs Vitālijs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Prakt.darbi
04.10.2019
25.10.2019
22.11.2019
13.12.2019
1.1.
Komašilovs Vitālijs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 InfT4031 Datoru arhitektūra A Lekcija
02.09.2019-30.09.2019
04.11.2019-22.12.2019
lekc./pr.d.
Osadčuks Vitālijs
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4026 Datu aizsardzība A Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Rivža Pēteris
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MašZ3001 Mērsistēmu interfeisi B Lab.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Kaķītis Aivars
405. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh3027 Programmējamie loģiskie kontrolleri B Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Galiņš Ainārs
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Prakt.darbi
11.10.2019
01.11.2019
29.11.2019
20.12.2019
1.2.
Komašilovs Vitālijs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Prakt.darbi
04.10.2019
25.10.2019
22.11.2019
13.12.2019
1.1.
Komašilovs Vitālijs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 InfT3012 Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas B Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Bērziņa Laima
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ3001 Mērsistēmu interfeisi B Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Kaķītis Aivars
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Lekcija
2.ned.-14.10.2019-01.12.2019
G0907(PLK)

Komašilovs Vitālijs
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ETeh3027 Programmējamie loģiskie kontrolleri B Prakt.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Galiņš Ainārs
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Prakt.darbi
11.10.2019
01.11.2019
29.11.2019
20.12.2019
1.2.
Komašilovs Vitālijs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Prakt.darbi
04.10.2019
25.10.2019
22.11.2019
13.12.2019
1.1.
Komašilovs Vitālijs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati B Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Rubina Tatjana
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ3001 Mērsistēmu interfeisi B Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Kaķītis Aivars
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3001 Mērsistēmu interfeisi B Lab.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Kaķītis Aivars
405. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh3027 Programmējamie loģiskie kontrolleri B Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Galiņš Ainārs
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh3027 Programmējamie loģiskie kontrolleri B Prakt.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Galiņš Ainārs
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Prakt.darbi
11.10.2019
01.11.2019
29.11.2019
20.12.2019
1.2.
Komašilovs Vitālijs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Prakt.darbi
04.10.2019
25.10.2019
22.11.2019
13.12.2019
1.1.
Komašilovs Vitālijs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 InfT4025 Programmēšanas tehnoloģijas datorvadībā I B Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Šmits Ingus
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4029 Projektu vadīšana A Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Koroļova Jeļena
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ETeh3027 Programmējamie loģiskie kontrolleri B Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Galiņš Ainārs
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Prakt.darbi
11.10.2019
01.11.2019
29.11.2019
20.12.2019
1.2.
Komašilovs Vitālijs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Prakt.darbi
04.10.2019
25.10.2019
22.11.2019
13.12.2019
1.1.
Komašilovs Vitālijs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 InfT3012 Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas B Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Bērziņa Laima
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati B Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Rubina Tatjana
301. telpa (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4025 Programmēšanas tehnoloģijas datorvadībā I B Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Šmits Ingus
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Lekcija
2.ned.-14.10.2019-01.12.2019
G0907(PLK)

Komašilovs Vitālijs
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT4029 Projektu vadīšana A Prakt.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Koroļova Jeļena
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 InfT3012 Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas B Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Bērziņa Laima
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati B Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Rubina Tatjana
301. telpa (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2