Atpakaļ

G0703 Veterinārmedicīna Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. 9-sem. 11-sem.
Visas grupas 1 2 4-EN
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lekcija
1, 2 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Pirmās 8 ned. L.Liepa, pēdējās 2 ned. I.Dūrītis
Dūrītis Ilmārs, Liepa Laima
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lekcija
4-EN gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Dūrītis Ilmārs, Liepa Laima
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4045 Epidemioloģija Bp Lekcija
1, 2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Lūsis Ivars
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lekcija
4-EN gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Kaņka Elīna
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4101 Radioloģija II Bp Lekcija
1, 2 gr.
28.10.2019-22.12.2019
Eihvalde Evija
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4101 Radioloģija II Bp Lekcija
1, 2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
02.09.2019-27.10.2019
Vekšins Armands
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4045 Epidemioloģija Bp Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Dūrītis Ilmārs
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
09.30-10.15 Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lekcija
1, 2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Dūrītis Ilmārs
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lekcija
1, 2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Keidāne Dace
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4101 Radioloģija II Bp Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Vekšins Armands
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lekcija
1, 2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Plaksina Jekaterina
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Mālniece Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.1 un 2.2 grupas, 02.09.2019-27.10.2019
Vekšins Armands
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4045 Epidemioloģija Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Dūrītis Ilmārs
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
10.30-11.15 Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lekcija
1, 2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Dūrītis Ilmārs
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-27.10.2019
Liepa Laima
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lekcija
1, 2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Keidāne Dace
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Vekšins Armands
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lekcija
1, 2 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Drevinska Kristīne
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Plaksina Jekaterina
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Mālniece Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
2.1 un 2.2 grupas, 02.09.2019-27.10.2019
Vekšins Armands
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
2.3 grupa, 02.09.2019-27.10.2019.
Vekšins Armands
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4045 Epidemioloģija Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1,2,1 un 1.2.2 grupas,Pēdējās 8 ned
Dūrītis Ilmārs
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.1 un 2.2 grupa, pirmās 8 ned
Liepa Laima
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
13 ned A.Mālniece, 3 ned. I.Dūrītis
Dūrītis Ilmārs, Mālniece Aija
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4045 Epidemioloģija Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Lūsis Ivars
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.3 grupa
Drevinska Kristīne
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
4-EN gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Vekšins Armands
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
2 gr.
28.10.2019-22.12.2019
2.1 un 2.2 grupas
Eihvalde Evija
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.1 grupa, 15 ned.
Keidāne Dace
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.1 grupa
Kozinda Oskars
M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.1 un 2.2 grupa
Ezerniece Laura, Stankeviča Dace
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.1 grupa
Kozinda Oskars
M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.2 grupa, 15 ned.
Keidāne Dace
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.3 grupa, 02.09.2019-27.10.2019.
Vekšins Armands
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Plaksina Jekaterina
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Ezerniece Laura, Stankeviča Dace
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.1 un 2.2 grupas, pēdējās 8 ned
Dūrītis Ilmārs
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
12.30-13.15 Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-31.10.2019
Pirmās 8 ned. 1.2.1 un 1.2.2 grupa
Liepa Laima
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.2 grupa, 15 ned
Visocka Alīna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
13 ned A.Mālniece, 3 ned. I.Dūrītis
Dūrītis Ilmārs, Mālniece Aija
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-27.10.2019
2.3. gr.
Liepa Laima
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4045 Epidemioloģija Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-31.10.2019
Lūsis Ivars
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.3 grupa
Drevinska Kristīne
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-28.10.2019-22.12.2019
2.1 un 2.2 grupas
Eihvalde Evija
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.1 grupa, 15 ned.
Keidāne Dace
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.1 grupa
Kozinda Oskars
M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.1 un 2.2 grupa
Ezerniece Laura, Stankeviča Dace
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.1 grupa
Kozinda Oskars
M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.2 grupa, 15 ned.
Keidāne Dace
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.1 un 1.1.2 grupas, 02.09.2019-27.10.2019.
Vekšins Armands
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.3 grupa
Stankeviča Dace
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Plaksina Jekaterina
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Ezerniece Laura, Stankeviča Dace
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.3 grupa, pēdējās 8 ned.
Dūrītis Ilmārs
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
13.30-14.15 Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-31.10.2019
Pirmās 8 ned. L.Liepa. 1.1.1 un 1.1.2 grupas
Liepa Laima
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.2 grupa, 15 ned
Visocka Alīna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Mālniece Aija
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4045 Epidemioloģija Bp Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Lūsis Ivars
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
15 ned.
Derbakova Alīna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Drevinska Kristīne
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.2 grupa
Kozinda Oskars
M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.1 un 2.2 grupa
Ezerniece Laura, Stankeviča Dace
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.3 grupa, 15 ned.
Visocka Alīna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.1.1 un 1.1.2 grupas, 02.09.2019-27.10.2019.
Vekšins Armands
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.2.1 un 1.2.2 grupas, 02.09.2019-27.10.2019.
Vekšins Armands
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.3 grupa
Stankeviča Dace
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Ezerniece Laura, Stankeviča Dace
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.1 un 1.2.1 grupas, pēdējās 8 ned
Dūrītis Ilmārs
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
BISK Kontaktnodarbība
G0215(PLK)

Kļaviņa Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Pigiņka-Vjačeslavova Inga, Stankeviča Dace
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Mālniece Aija
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4045 Epidemioloģija Bp Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Lūsis Ivars
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
15 ned.
Derbakova Alīna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
1 gr.
28.10.2019-22.12.2019
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Eihvalde Evija
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Drevinska Kristīne
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.2 grupa
Kozinda Oskars
M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.1 un 2.2 grupa
Ezerniece Laura, Stankeviča Dace
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.3 grupa, 15 ned.
Visocka Alīna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.1 un 1.2.2 grupas, 02.09.2019-27.10.2019.
Vekšins Armands
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.1 un 2.2 grupas
Kozinda Oskars, Plaksina Jekaterina
M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.3 grupa
Stankeviča Dace
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Ezerniece Laura, Stankeviča Dace
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
BISK Kontaktnodarbība
G0215(PLK)

Kļaviņa Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Pigiņka-Vjačeslavova Inga, Stankeviča Dace
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi
4-EN gr.
28.10.2019-22.12.2019
pirmās 8 ned L.Liepa, pēdējās 8 ned I.Dūrītis
Dūrītis Ilmārs, Liepa Laima
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.2 grupa, 15 ned.
Keidāne Dace
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2,1 un 2,2 grupa
Drevinska Kristīne
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.3 grupa
Kozinda Oskars
M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Derbakova Alīna
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-28.10.2019-22.12.2019
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Eihvalde Evija
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Drevinska Kristīne
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.2 grupa
Kozinda Oskars
M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Kaņka Elīna
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
2 gr.
28.10.2019-22.12.2019
2.3 grupa
Eihvalde Evija
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.1 grupa, 15 ned
Keidāne Dace

Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.1 un 2.2 grupas
Kozinda Oskars, Plaksina Jekaterina
M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.3 grupa
Stankeviča Dace
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.1. gr.
Visocka Alīna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
BISK Kontaktnodarbība
G0215(PLK)

Kļaviņa Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Pigiņka-Vjačeslavova Inga, Stankeviča Dace
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
15 ned.
Derbakova Alīna
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.2 grupa, 15 ned.
Keidāne Dace
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2,1 un 2,2 grupa
Drevinska Kristīne
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.3 grupa
Kozinda Oskars
M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Derbakova Alīna
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
1 gr.
28.10.2019-22.12.2019
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Eihvalde Evija
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.2 grupa
Kozinda Oskars
M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Kaņka Elīna
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-28.10.2019-22.12.2019
2.3 grupa
Eihvalde Evija
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.1 grupa, 15 ned
Keidāne Dace
17.30-18.15 Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Pigiņka-Vjačeslavova Inga, Stankeviča Dace
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
15 ned.
Derbakova Alīna
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Derbakova Alīna
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-28.10.2019-22.12.2019
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Eihvalde Evija
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
18.30-19.15 Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Derbakova Alīna
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8