Atpakaļ

G0412 Lietišķā enerģētika Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Visas apakšprog. Eneapg-Energoapgāde
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 ETeh4056 Apgaismojums un elektrotehnoloģijas Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Kanceviča Liene
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh4014 Automātiskā elektropiedziņa Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Galiņš Ainārs
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 Ener4033 Elektrostacijas un tīkli Bp Lekcija
Eneapg a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Straume Indulis
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh4014 Automātiskā elektropiedziņa Bp Prakt.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Galiņš Ainārs
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4014 Automātiskā elektropiedziņa Bp Lab.darbi
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh4056 Apgaismojums un elektrotehnoloģijas Bp Prakt.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Kanceviča Liene
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4056 Apgaismojums un elektrotehnoloģijas Bp Lab.darbi
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Kanceviča Liene
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 Ener4033 Elektrostacijas un tīkli Bp Prakt.darbi
Eneapg a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Straume Indulis
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh4057 Elektroapgādes tehnoloģijas Bp Lekcija
Eneapg a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Straume Indulis
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh3024 Elektroiekārtu ekspluatācija Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Plūme Imants
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 ETeh4057 Elektroapgādes tehnoloģijas Bp Prakt.darbi
Eneapg a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Straume Indulis
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh3024 Elektroiekārtu ekspluatācija Bp Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Plūme Imants
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 Ener4022 Alternatīvā enerģētika un energoekonomika II Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Laizāns Aigars
516. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
InfT4039 Matemātiskā modelēšana Bt Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Koroļova Jeļena
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT4039 Matemātiskā modelēšana Bt Prakt.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Koroļova Jeļena
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 InfT4039 Matemātiskā modelēšana Bt Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Koroļova Jeļena
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 Ener3025 Bioenerģētika Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0402(PLK)
G0215(PLK)
G0330(PLK)
G0413(PLK)
G0507(PLK)

Zihmane-Rītiņa Kristīne
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
15.30-16.15 Ener3025 Bioenerģētika Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0402(PLK)
G0215(PLK)
G0330(PLK)
G0413(PLK)
G0507(PLK)

Zihmane-Rītiņa Kristīne
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
16.30-17.15 MašZ4043 Datorprojektēšana Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK, kontaktnodarbība
G0508(PLK)
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Nulle Imants
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
17.30-18.15 MašZ4043 Datorprojektēšana Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK, kontaktnodarbība
G0508(PLK)
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Nulle Imants
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5