Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
InfT6033 Precīzās lauksaimniecības datorsistēmas B Lekcija 02.09.2019-27.10.2019 Gailums Aleksandrs 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT6012 ĢIS lauksaimniecībā B Lekcija 28.10.2019-22.12.2019 Bērziņa Laima 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
09.30-10.15 |
InfT6033 Precīzās lauksaimniecības datorsistēmas B Lekcija 02.09.2019-29.09.2019 Gailums Aleksandrs 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT6033 Precīzās lauksaimniecības datorsistēmas B Prakt.darbi 30.09.2019-27.10.2019 Gailums Aleksandrs 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT6012 ĢIS lauksaimniecībā B Lekcija 28.10.2019-17.11.2019 Bērziņa Laima 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT6012 ĢIS lauksaimniecībā B Prakt.darbi 18.11.2019-22.12.2019 Bērziņa Laima 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT6034 Datorsistēmu ekonomikas pamati C Lekcija 28.10.2019-22.12.2019 Gailums Aleksandrs 217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
10.30-11.15 |
InfT6033 Precīzās lauksaimniecības datorsistēmas B Prakt.darbi 02.09.2019-27.10.2019 Gailums Aleksandrs 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT6012 ĢIS lauksaimniecībā B Prakt.darbi 28.10.2019-22.12.2019 Bērziņa Laima 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT6034 Datorsistēmu ekonomikas pamati C Lekcija 28.10.2019-24.11.2019 Gailums Aleksandrs 217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT6034 Datorsistēmu ekonomikas pamati C Prakt.darbi 25.11.2019-22.12.2019 Gailums Aleksandrs 217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
11.30-12.15 |
InfT6027 Automatizētā testēšana A Lekcija 28.10.2019-22.12.2019 Čevere Rudīte 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5046 Programmatūras kvalitāte A Lekcija 02.09.2019-27.10.2019 Čevere Rudīte 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT6034 Datorsistēmu ekonomikas pamati C Prakt.darbi 28.10.2019-22.12.2019 Gailums Aleksandrs 217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
12.30-13.15 |
InfT6027 Automatizētā testēšana A Lekcija 28.10.2019-17.11.2019 Čevere Rudīte 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT6027 Automatizētā testēšana A Prakt.darbi 18.11.2019-22.12.2019 Čevere Rudīte 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5046 Programmatūras kvalitāte A Prakt.darbi 30.09.2019-27.10.2019 Čevere Rudīte 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5046 Programmatūras kvalitāte A Lekcija 02.09.2019-29.09.2019 Čevere Rudīte 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT6030 Datu bāzes projektēšana A Lekcija 28.10.2019-22.12.2019 Vītols Gatis 217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
13.30-14.15 |
InfT6027 Automatizētā testēšana A Prakt.darbi 28.10.2019-22.12.2019 Čevere Rudīte 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5046 Programmatūras kvalitāte A Prakt.darbi 02.09.2019-27.10.2019 Čevere Rudīte 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT6030 Datu bāzes projektēšana A Lab.darbi 28.10.2019-22.12.2019 Vītols Gatis 217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
InfT6035 E-biznesa sistēmas B Lekcija 02.09.2019-27.10.2019 Rubina Tatjana 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT6030 Datu bāzes projektēšana A Lekcija 28.10.2019-22.12.2019 Vītols Gatis 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
15.30-16.15 |
InfT6035 E-biznesa sistēmas B Lekcija 02.09.2019-29.09.2019 Rubina Tatjana 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT6035 E-biznesa sistēmas B Prakt.darbi 30.09.2019-27.10.2019 Rubina Tatjana 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT6030 Datu bāzes projektēšana A Lekcija 28.10.2019-22.12.2019 Vītols Gatis 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
16.30-17.15 |
InfT6035 E-biznesa sistēmas B Prakt.darbi 02.09.2019-27.10.2019 Rubina Tatjana 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT6030 Datu bāzes projektēšana A Lab.darbi 28.10.2019-22.12.2019 Vītols Gatis 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
17.30-18.15 |
InfT6030 Datu bāzes projektēšana A Lab.darbi 28.10.2019-22.12.2019 Vītols Gatis 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |