Atpakaļ

G0405 Lauksaimniecības inženierzinātne Maģistra
Pilna laika
1-sem. 3-sem.
Visas apakšprog. Ener-Enerģētika MasPrR-Mašīnu projektēšanas un ražošana SpekSr-Spēkrati un serviss
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 VidZ5028 Lauksaimniecības inženierzinātne un vide A Lekcija
02.12.2019-22.12.2019
215. telpa
Vārtukapteinis Kaspars

VidZ5028 Lauksaimniecības inženierzinātne un vide A Lekcija
04.11.2019-01.12.2019
215. telpa
Priekulis Juris

VidZ5028 Lauksaimniecības inženierzinātne un vide A Lekcija
02.09.2019-03.11.2019
Berjoza Dainis
129. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ6003 Mehānismu datorprojektēšana B Lekcija
MasPrR a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Šmits Mareks
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ener5014 Siltumenerģētikas speckurss B Lekcija
Ener a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

TraZ5008 Satiksmes vadība un modelēšana B Lekcija
SpekSr a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Šmigins Ruslans
248. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 VidZ5028 Lauksaimniecības inženierzinātne un vide A Prakt.darbi
02.12.2019-15.12.2019
215. telpa
Vārtukapteinis Kaspars

VidZ5028 Lauksaimniecības inženierzinātne un vide A Prakt.darbi
04.11.2019-17.11.2019
215. telpa
Priekulis Juris

VidZ5028 Lauksaimniecības inženierzinātne un vide A Lab.darbi
16.12.2019-22.12.2019
215. telpa
Vārtukapteinis Kaspars

VidZ5028 Lauksaimniecības inženierzinātne un vide A Lab.darbi
18.11.2019-01.12.2019
215. telpa
Priekulis Juris

VidZ5028 Lauksaimniecības inženierzinātne un vide A Prakt.darbi
02.09.2019-29.09.2019
Berjoza Dainis
129. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

VidZ5028 Lauksaimniecības inženierzinātne un vide A Lab.darbi
30.09.2019-03.11.2019
Berjoza Dainis
216. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ6003 Mehānismu datorprojektēšana B Prakt.darbi
MasPrR a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Šmits Mareks
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ener5014 Siltumenerģētikas speckurss B Prakt.darbi
Ener a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

TraZ5008 Satiksmes vadība un modelēšana B Lekcija
SpekSr a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Šmigins Ruslans
248. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

TraZ5008 Satiksmes vadība un modelēšana B Prakt.darbi
SpekSr a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Šmigins Ruslans
248. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 MašZ5030 CNC darbgaldi B Lekcija
MasPrR, SpekSr a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Lāceklis-Bertmanis Jānis
216. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ5030 CNC darbgaldi B Prakt.darbi
MasPrR, SpekSr a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Lāceklis-Bertmanis Jānis
124. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ener4018 Energonesēji un energoresursi B Lekcija
Ener a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Bērziņš Jānis
516. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ5006 Griezējinstrumentu ražošana B Lekcija
MasPrR a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Vērdiņš Gunārs
202. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ener5004 Energoekonomika lauksaimniecībā B Lekcija
Ener a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Laizāns Aigars
516. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ5013 Kvalitātes nodrošināšanas sistēmas B Lekcija
SpekSr a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Rotgalve-Birziete Dace
128. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 MašZ5030 CNC darbgaldi B Prakt.darbi
MasPrR, SpekSr a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Lāceklis-Bertmanis Jānis
124. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ener4018 Energonesēji un energoresursi B Prakt.darbi
Ener a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Bērziņš Jānis
516. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ5006 Griezējinstrumentu ražošana B Lekcija
MasPrR a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Vērdiņš Gunārs
202. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ5006 Griezējinstrumentu ražošana B Prakt.darbi
MasPrR a.prg.
28.10.2019-24.11.2019
Vērdiņš Gunārs
202. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ5006 Griezējinstrumentu ražošana B Lab.darbi
MasPrR a.prg.
25.11.2019-22.12.2019
Vērdiņš Gunārs
202. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ener5004 Energoekonomika lauksaimniecībā B Prakt.darbi
Ener a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Laizāns Aigars
516. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ5013 Kvalitātes nodrošināšanas sistēmas B Prakt.darbi
SpekSr a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Rotgalve-Birziete Dace
128. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
13.30-14.15 MašZ5025 Datorizētās mērsistēmas A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Kaķītis Aivars
405. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5, 402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ5110 Pētījumi inženierzinātnēs A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Dukulis Ilmārs
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
14.30-15.15 MašZ5025 Datorizētās mērsistēmas A Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Kaķītis Aivars
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5, 405. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ5110 Pētījumi inženierzinātnēs A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Dukulis Ilmārs
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
15.30-16.15 MašZ5025 Datorizētās mērsistēmas A Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Kaķītis Aivars
405. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5, 402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ5110 Pētījumi inženierzinātnēs A Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Pīrs Vilnis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
16.30-17.15 MašZ5025 Datorizētās mērsistēmas A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Kaķītis Aivars
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5, 405. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ5110 Pētījumi inženierzinātnēs A Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Pīrs Vilnis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5