Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Citi1015 Ilgtspējīgas attīstības pamati Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Gailums Aleksandrs 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Osadčuka Sandra 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2016 Operētājsistēmas I Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Žvagiņš Edijs 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
09.30-10.15 |
InfT1033 Lietojumprogrammatūra Bp Lekcija 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 G0903(PLK) Tabunova Tatjana 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ2016 Operētājsistēmas I Bp Lekcija 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 G0903(PLK) Mozga Ivars 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Brāzma Gunārs 277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Osadčuka Sandra 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2016 Operētājsistēmas I Bp Prakt.darbi 2 gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Žvagiņš Edijs 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT1033 Lietojumprogrammatūra Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Tabunova Tatjana 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
Citi1015 Ilgtspējīgas attīstības pamati Bt Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Gailums Aleksandrs 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs 1 gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Brāzma Gunārs 277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs 2 gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Brāzma Gunārs 277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0903(PLK) Vītols Gatis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3018 Grafiskā lietojumprogrammatūra Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Viļumsone Inga 301. telpa (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT1033 Lietojumprogrammatūra Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Tabunova Tatjana 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Brāzma Gunārs 277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ1009 Programmēšanas pamati I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Drelinga Elise 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Brāzma Gunārs 277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ1009 Programmēšanas pamati I Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0903(PLK) Šmits Ingus 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2016 Operētājsistēmas I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Žvagiņš Edijs 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Lekcija 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Brāzma Gunārs 277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1001 Sports I Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0903(PLK) Ozola Inta, Alksne Inta, Markevics Māris, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
InfT3018 Grafiskā lietojumprogrammatūra Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Viļumsone Inga 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3018 Grafiskā lietojumprogrammatūra Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Viļumsone Inga 301. telpa (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ2016 Operētājsistēmas I Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Žvagiņš Edijs 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
13.30-14.15 |
Citi1015 Ilgtspējīgas attīstības pamati Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Gailums Aleksandrs 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1001 Sports I Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0903(PLK) Ozola Inta, Alksne Inta, Markevics Māris, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
InfT1033 Lietojumprogrammatūra Bp Prakt.darbi 1 gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Tabunova Tatjana 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
14.30-15.15 |
DatZ1009 Programmēšanas pamati I Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Smirnova Jekaterina 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT1033 Lietojumprogrammatūra Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Tabunova Tatjana 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |