Atpakaļ

G0207 Lauksaimniecība Maģistra
Pilna laika
1-sem. 3-sem.
Visas apakšprog. Dārz-Dārzkopība Lauk-Laukkopība Lop-Lopkopība
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 LauZ5163 Dzīvnieku ēdināšanas bioķīmiskie un fizioloģiskie aspekti A Lekcija
Lop a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Cinkmanis Ingmārs
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ6103 Precīzā lauksaimniecība III A Lekcija
Lop a.prg.
18.11.2019-08.12.2019
Eihvalde Indra
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ6103 Precīzā lauksaimniecība III A Prakt.darbi
Lop a.prg.
09.12.2019-15.12.2019
Eihvalde Indra
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ6103 Precīzā lauksaimniecība III A Lekcija
Lop a.prg.
28.10.2019-17.11.2019
Kairiša Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5132 Pētījumu metodoloģija A Lekcija
Lauk, Dārz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Zariņa Līga
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 LauZ5135 Augkopības bioekoloģiskie pamati B Lekcija
Lauk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Gaile Zinta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5135 Augkopības bioekoloģiskie pamati B Lekcija
Lauk a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5164 Pētījumu metodoloģija lopkopībā A Lekcija
Lop a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Paura Līga
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ5163 Dzīvnieku ēdināšanas bioķīmiskie un fizioloģiskie aspekti A Lekcija
Lop a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Cinkmanis Ingmārs
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ6103 Precīzā lauksaimniecība III A Lekcija
Lop a.prg.
18.11.2019-08.12.2019
Eihvalde Indra
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ6103 Precīzā lauksaimniecība III A Prakt.darbi
Lop a.prg.
09.12.2019-15.12.2019
Eihvalde Indra
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ6103 Precīzā lauksaimniecība III A Lekcija
Lop a.prg.
28.10.2019-17.11.2019
Kairiša Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5132 Pētījumu metodoloģija A Lekcija
Lauk, Dārz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Zariņa Līga
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 LauZ5135 Augkopības bioekoloģiskie pamati B Lekcija
Lauk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Gaile Zinta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5135 Augkopības bioekoloģiskie pamati B Lekcija
Lauk a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5164 Pētījumu metodoloģija lopkopībā A Lekcija
Lop a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Paura Līga
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ6105 Dārzkopības bioloģiskie pamati B Lekcija
Dārz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Kampuss Kaspars
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ5132 Pētījumu metodoloģija A Prakt.darbi
Lauk, Dārz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Zariņa Līga
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5163 Dzīvnieku ēdināšanas bioķīmiskie un fizioloģiskie aspekti A Prakt.darbi
Lop a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Cinkmanis Ingmārs
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ6103 Precīzā lauksaimniecība III A Lekcija
Lop a.prg.
18.11.2019-08.12.2019
Eihvalde Indra
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ6103 Precīzā lauksaimniecība III A Prakt.darbi
Lop a.prg.
09.12.2019-15.12.2019
Eihvalde Indra
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ6103 Precīzā lauksaimniecība III A Lekcija
Lop a.prg.
28.10.2019-17.11.2019
Kairiša Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 LauZ5135 Augkopības bioekoloģiskie pamati B Prakt.darbi
Lauk a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5135 Augkopības bioekoloģiskie pamati B Prakt.darbi
Lauk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Darguža Madara
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5164 Pētījumu metodoloģija lopkopībā A Prakt.darbi
Lop a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Paura Līga
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ6105 Dārzkopības bioloģiskie pamati B Lekcija
Dārz a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Kampuss Kaspars
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ6105 Dārzkopības bioloģiskie pamati B Prakt.darbi
Dārz a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Kampuss Kaspars
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ5132 Pētījumu metodoloģija A Prakt.darbi
Lauk, Dārz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Zariņa Līga
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5163 Dzīvnieku ēdināšanas bioķīmiskie un fizioloģiskie aspekti A Prakt.darbi
Lop a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Cinkmanis Ingmārs
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ6103 Precīzā lauksaimniecība III A Prakt.darbi
Lop a.prg.
18.11.2019-15.12.2019
Kairiša Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ6103 Precīzā lauksaimniecība III A Prakt.darbi
Lop a.prg.
28.10.2019-17.11.2019
Eihvalde Indra
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 LauZ5135 Augkopības bioekoloģiskie pamati B Prakt.darbi
Lauk a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5135 Augkopības bioekoloģiskie pamati B Prakt.darbi
Lauk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Darguža Madara
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5164 Pētījumu metodoloģija lopkopībā A Prakt.darbi
Lop a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Paura Līga
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ6105 Dārzkopības bioloģiskie pamati B Prakt.darbi
Dārz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Kampuss Kaspars
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ5163 Dzīvnieku ēdināšanas bioķīmiskie un fizioloģiskie aspekti A Prakt.darbi
Lop a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Cinkmanis Ingmārs
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ6103 Precīzā lauksaimniecība III A Prakt.darbi
Lop a.prg.
18.11.2019-22.12.2019
Kairiša Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ6103 Precīzā lauksaimniecība III A Prakt.darbi
Lop a.prg.
28.10.2019-17.11.2019
Eihvalde Indra
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5149 Precīzā lauksaimniecība II A Lekcija
Dārz a.prg.
09.12.2019-22.12.2019
Grāvīte Ilze
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 LauZ5124 Augu ģenētika un selekcija A Lekcija
Lauk, Dārz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5163 Dzīvnieku ēdināšanas bioķīmiskie un fizioloģiskie aspekti A Lekcija
Lop a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Degola Lilija
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5143 Lopkopības bioloģiskie pamati B Lekcija
Lop a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Degola Lilija
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ5149 Precīzā lauksaimniecība II A Lekcija
Dārz a.prg.
02.09.2019-08.12.2019
Kampuss Kaspars
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5149 Precīzā lauksaimniecība II A Lekcija
Dārz a.prg.
09.12.2019-22.12.2019
Grāvīte Ilze
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5130 Precīzā lauksaimniecība I A Lekcija
Lauk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Putniece Gundega
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5143 Lopkopības bioloģiskie pamati B Lekcija
Lop a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Jonkus Daina
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 LauZ5124 Augu ģenētika un selekcija A Prakt.darbi
Lauk, Dārz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5163 Dzīvnieku ēdināšanas bioķīmiskie un fizioloģiskie aspekti A Lekcija
Lop a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Degola Lilija
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5143 Lopkopības bioloģiskie pamati B Lekcija
Lop a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Degola Lilija
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ5149 Precīzā lauksaimniecība II A Prakt.darbi
Dārz a.prg.
02.09.2019-08.12.2019
Kampuss Kaspars
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5149 Precīzā lauksaimniecība II A Prakt.darbi
Dārz a.prg.
09.12.2019-22.12.2019
Grāvīte Ilze
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5130 Precīzā lauksaimniecība I A Lekcija
Lauk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Putniece Gundega
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5130 Precīzā lauksaimniecība I A Prakt.darbi
Lauk a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Putniece Gundega
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5143 Lopkopības bioloģiskie pamati B Prakt.darbi
Lop a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Jonkus Daina
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 LauZ5131 Mēslošanas līdzekļi un sistēmas A Lekcija
Lauk, Dārz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Kārkliņš Aldis
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5163 Dzīvnieku ēdināšanas bioķīmiskie un fizioloģiskie aspekti A Lekcija
Lop a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Degola Lilija
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5143 Lopkopības bioloģiskie pamati B Prakt.darbi
Lop a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Degola Lilija
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ5149 Precīzā lauksaimniecība II A Prakt.darbi
Dārz a.prg.
09.12.2019-22.12.2019
Grāvīte Ilze
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5130 Precīzā lauksaimniecība I A Prakt.darbi
Lauk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Putniece Gundega
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 LauZ5131 Mēslošanas līdzekļi un sistēmas A Prakt.darbi
Lauk, Dārz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Kārkliņš Aldis
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5163 Dzīvnieku ēdināšanas bioķīmiskie un fizioloģiskie aspekti A Prakt.darbi
Lop a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Degola Lilija
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5143 Lopkopības bioloģiskie pamati B Prakt.darbi
Lop a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Degola Lilija
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ5134 Pētniecisko darbu sagatavošana I A Lekcija
Lauk, Lop, Dārz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
17.30-18.15 LauZ5131 Mēslošanas līdzekļi un sistēmas A Prakt.darbi
Lauk, Dārz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Kārkliņš Aldis
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5163 Dzīvnieku ēdināšanas bioķīmiskie un fizioloģiskie aspekti A Prakt.darbi
Lop a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Degola Lilija
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ6066 Lauksaimniecības bioloģija A Lekcija
Lauk, Lop, Dārz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Alsiņa Ina
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
18.30-19.15 LauZ6066 Lauksaimniecības bioloģija A Lekcija
Lauk, Lop, Dārz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Alsiņa Ina
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
19.30-20.15 LauZ6066 Lauksaimniecības bioloģija A Prakt.darbi
Lauk, Lop, Dārz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Alsiņa Ina
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
20.30-21.15 LauZ6066 Lauksaimniecības bioloģija A Prakt.darbi
Lauk, Lop, Dārz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Alsiņa Ina
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1