Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Vete4117 Pārtikas aprites kontrole Bp Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Valdovska Anda F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Bērziņš Aivars A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4117 Pārtikas aprites kontrole Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Tītmane Lelde F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Terentjeva Margarita A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 un 1.2.2 grupas Birne Inga, Medne Ruta, Oborins Nikolajs F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
09.30-10.15 |
Vete4117 Pārtikas aprites kontrole Bp Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Valdovska Anda F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Bērziņš Aivars A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4117 Pārtikas aprites kontrole Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Tītmane Lelde F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Terentjeva Margarita A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 un 1.2.2 grupas Birne Inga, Medne Ruta, Oborins Nikolajs F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
10.30-11.15 |
Vete4117 Pārtikas aprites kontrole Bp Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Valdovska Anda F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4103 Pārtikas toksikoloģija Bp Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Valdovska Anda F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4103 Pārtikas toksikoloģija Bp Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Valdovska Anda F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Terentjeva Margarita A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 un 1.2.2 grupas Birne Inga, Medne Ruta, Oborins Nikolajs F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
11.30-12.15 |
Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 un 1.1.2 grupa Terentjeva Margarita A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4103 Pārtikas toksikoloģija Bp Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Valdovska Anda F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4103 Pārtikas toksikoloģija Bp Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Valdovska Anda F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4116 Veterinārā darba organizācija IV Bp Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Tītmane Lelde A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 un 1.2.2 grupas Birne Inga, Medne Ruta, Oborins Nikolajs F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
12.30-13.15 |
Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 un 1.1.2 grupa Terentjeva Margarita A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Medne Ruta F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4116 Veterinārā darba organizācija IV Bp Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Tītmane Lelde A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 un 1.2.2 grupas Birne Inga, Medne Ruta, Oborins Nikolajs F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
13.30-14.15 |
Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 un 1.1.2 grupa Terentjeva Margarita A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 un 1.2.2 grupas Tītmane Lelde A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 un 1.1.2 grupas Medne Ruta, Oborins Nikolajs, Birne Inga F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Medne Ruta F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4116 Veterinārā darba organizācija IV Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Tītmane Lelde A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
14.30-15.15 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 BISK Kontaktnodarbība G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 un 1.1.2 grupa Terentjeva Margarita A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 un 1.2.2 grupas Tītmane Lelde A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 un 1.1.2 grupas Medne Ruta, Oborins Nikolajs, Birne Inga F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4103 Pārtikas toksikoloģija Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Valdovska Anda F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
15.30-16.15 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 BISK Kontaktnodarbība G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 un 1.2.2 grupas Terentjeva Margarita A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 un 1.2.2 grupas Tītmane Lelde A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 un 1.1.2 grupas Medne Ruta, Oborins Nikolajs, Birne Inga F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||||
16.30-17.15 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 BISK Kontaktnodarbība G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 un 1.1.2 grupas Tītmane Lelde A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 un 1.2.2 grupas Terentjeva Margarita A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 un 1.1.2 grupas Medne Ruta, Oborins Nikolajs, Birne Inga F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||||
17.30-18.15 |
Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 un 1.1.2 grupas Tītmane Lelde A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 un 1.2.2 grupas Terentjeva Margarita A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 un 1.1.2 grupas Medne Ruta, Oborins Nikolajs, Birne Inga F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||||
18.30-19.15 |
Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 un 1.1.2 grupas Tītmane Lelde A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 un 1.2.2 grupas Terentjeva Margarita A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |