Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Vete6038 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija II Bt Lekcija 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Kaņka Elīna, Šematoviča Ilga B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete5012 Veterinārā darba organizācija II Bp Lekcija 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Tītmane Lelde F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Lekcija 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Vanaga Aīda B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lekcija 4-EN gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Sazonova Sanita 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
|||
09.30-10.15 |
Vete6038 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Kaņka Elīna, Šematoviča Ilga B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete5012 Veterinārā darba organizācija II Bp Lekcija 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Tītmane Lelde F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Lekcija 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Vanaga Aīda B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lekcija 4-EN gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Zagorska Jeļena 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
|||
10.30-11.15 |
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 28.10.2019-01.12.2019 Skuja Santa D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 02.09.2019-27.10.2019 Kovaļenko Kaspars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Vanaga Aīda A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi 4-EN gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Zagorska Jeļena, Sazonova Sanita 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
|||
11.30-12.15 |
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 28.10.2019-01.12.2019 Skuja Santa D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 02.09.2019-27.10.2019 Kovaļenko Kaspars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Vanaga Aīda A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi 4-EN gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Zagorska Jeļena, Sazonova Sanita 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
|||
12.30-13.15 |
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 28.10.2019-01.12.2019 Skuja Santa D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete5012 Veterinārā darba organizācija II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Tītmane Lelde F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lekcija 4-EN gr. 09.09.2019-27.10.2019 Skuja Santa A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Lekcija 4-EN gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi 4-EN gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Zagorska Jeļena, Sazonova Sanita 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
||
13.30-14.15 |
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 28.10.2019-01.12.2019 Skuja Santa D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lekcija 4-EN gr. 02.09.2019-27.10.2019 Kovaļenko Kaspars F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lekcija 4-EN gr. 28.10.2019-22.12.2019 Vītola Alma Kristiāna A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lekcija 4-EN gr. 09.09.2019-27.10.2019 Skuja Santa A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Lekcija 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
14.30-15.15 |
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lekcija 4-EN gr. 02.09.2019-27.10.2019 Kovaļenko Kaspars F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lekcija 4-EN gr. 28.10.2019-22.12.2019 Vītola Alma Kristiāna A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
15.30-16.15 |
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lekcija 4-EN gr. 02.09.2019-27.10.2019 Kovaļenko Kaspars F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lekcija 4-EN gr. 28.10.2019-22.12.2019 Vītola Alma Kristiāna A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
16.30-17.15 |
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 28.10.2019-22.12.2019 Vītola Alma Kristiāna A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||||
17.30-18.15 |
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 28.10.2019-22.12.2019 Vītola Alma Kristiāna A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |