Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lekcija 02.09.2019-15.09.2019 Sturmoviča Elīna 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lekcija 16.09.2019-13.10.2019 Muižniece-Brasava Sandra 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lekcija 14.10.2019-03.11.2019 11.11.2019-22.12.2019 Galoburda Ruta 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lekcija 04.11.2019-10.11.2019 Ķince Tatjana 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi 02.09.2019-15.09.2019 1.2. Sturmoviča Elīna 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi 16.09.2019-13.10.2019 1.2. Muižniece-Brasava Sandra 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi 14.10.2019-03.11.2019 11.11.2019-22.12.2019 1.2. Galoburda Ruta 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi 04.11.2019-10.11.2019 1.2. Ķince Tatjana 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana Bp Lab.darbi 02.09.2019-13.10.2019 Čakste Ilze, Ķeķe Anete 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3072 Zivis, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.1. Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3072 Zivis, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.2. Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Ekon3104 E-komercija Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0105(PLK) G0608(PLK) Lēnerts Arnis 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||
09.30-10.15 |
PārZ3010 Mikrobioloģija I Bp Lekcija 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Skudra Līga 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3010 Mikrobioloģija I Bp Lab.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.1. Skudra Līga 228. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi 02.09.2019-15.09.2019 1.2. Sturmoviča Elīna 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi 16.09.2019-13.10.2019 1.2. Muižniece-Brasava Sandra 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi 14.10.2019-03.11.2019 11.11.2019-22.12.2019 1.2. Galoburda Ruta 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi 04.11.2019-10.11.2019 1.2. Ķince Tatjana 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana Bp Lekcija 28.10.2019-22.12.2019 Muižniece-Brasava Sandra 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana Bp Lab.darbi 02.09.2019-13.10.2019 Čakste Ilze, Ķeķe Anete 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3072 Zivis, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.1. Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3072 Zivis, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.2. Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Ekon3104 E-komercija Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0105(PLK) G0608(PLK) Lēnerts Arnis 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||
10.30-11.15 |
PārZ3010 Mikrobioloģija I Bp Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.1. Skudra Līga 228. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi 02.09.2019-15.09.2019 1.2. Sturmoviča Elīna 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi 16.09.2019-13.10.2019 1.2. Muižniece-Brasava Sandra 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi 14.10.2019-03.11.2019 11.11.2019-22.12.2019 1.2. Galoburda Ruta 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi 04.11.2019-10.11.2019 1.2. Ķince Tatjana 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana Bp Prakt.darbi 28.10.2019-22.12.2019 1.2. Muižniece-Brasava Sandra 120. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3072 Zivis, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.1. Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3072 Zivis, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.2. Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
||||
11.30-12.15 |
PārZ3072 Zivis, to pārstrāde Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Grāmatiņa Ilze 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3010 Mikrobioloģija I Bp Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.2. Skudra Līga 228. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi 02.09.2019-15.09.2019 1.1. Sturmoviča Elīna 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi 16.09.2019-13.10.2019 1.1. Muižniece-Brasava Sandra 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi 14.10.2019-03.11.2019 11.11.2019-22.12.2019 1.1. Galoburda Ruta 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi 04.11.2019-10.11.2019 1.1. Ķince Tatjana 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana Bp Prakt.darbi 28.10.2019-22.12.2019 1.2. Muižniece-Brasava Sandra 120. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ4014 Pārtikas sensorā novērtēšana Bp Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.1. Straumīte Evita 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22, 217. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
||||
12.30-13.15 |
PārZ4014 Pārtikas sensorā novērtēšana Bp Lekcija 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 G0614(PLK) Straumīte Evita 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3072 Zivis, to pārstrāde Bp Lekcija 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Grāmatiņa Ilze 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3010 Mikrobioloģija I Bp Lab.darbi 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.2. Skudra Līga 228. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi 02.09.2019-15.09.2019 1.1. Sturmoviča Elīna 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi 16.09.2019-13.10.2019 1.1. Muižniece-Brasava Sandra 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi 14.10.2019-03.11.2019 11.11.2019-22.12.2019 1.1. Galoburda Ruta 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi 04.11.2019-10.11.2019 1.1. Ķince Tatjana 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana Bp Prakt.darbi 2.ned.-28.10.2019-22.12.2019 1.1. Muižniece-Brasava Sandra 120. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana Bp Prakt.darbi 1.ned.-28.10.2019-22.12.2019 1.2. Muižniece-Brasava Sandra 120. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ4014 Pārtikas sensorā novērtēšana Bp Lab.darbi 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.1. Straumīte Evita 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22, 217. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ4014 Pārtikas sensorā novērtēšana Bp Lab.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.2. Straumīte Evita 217. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22, 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Arhi3068 Celtniecības pamati Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Žodziņa Maija 802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
13.30-14.15 |
PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana Bp Lekcija 02.09.2019-27.10.2019 Čakste Ilze 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi 02.09.2019-15.09.2019 1.1. Sturmoviča Elīna 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi 16.09.2019-13.10.2019 1.1. Muižniece-Brasava Sandra 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi 14.10.2019-03.11.2019 11.11.2019-22.12.2019 1.1. Galoburda Ruta 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi 04.11.2019-10.11.2019 1.1. Ķince Tatjana 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana Bp Prakt.darbi 28.10.2019-22.12.2019 1.1. Muižniece-Brasava Sandra 120. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ4014 Pārtikas sensorā novērtēšana Bp Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.2. Straumīte Evita 217. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22, 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Arhi3068 Celtniecības pamati Bp Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Žodziņa Maija 802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
14.30-15.15 |
Citi4015 Darba aizsardzība Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK Kontaktnodarbība G0412(PLK) G0402(PLK) G0506(PLK) G0330(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Lasmanis Vairis 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana Bp Prakt.darbi 28.10.2019-22.12.2019 1.1. Muižniece-Brasava Sandra 120. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Arhi3068 Celtniecības pamati Bp Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Žodziņa Maija 802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
15.30-16.15 |
Citi4015 Darba aizsardzība Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK Kontaktnodarbība G0412(PLK) G0402(PLK) G0506(PLK) G0330(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Lasmanis Vairis 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Lekc./lab.d. Izvēles kurss G0603(PLK) G0608(PLK) Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22, 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
|||||
16.30-17.15 |
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Lekc./lab.d. Izvēles kurss G0603(PLK) G0608(PLK) Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22, 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |