Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0506(PLK) G0508(PLK) Leikums Leonards 278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0506(PLK) Magaznieks Jānis 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||||
09.30-10.15 |
ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Pētersone Aija 326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bv Lekcija 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 G0506(PLK) G0508(PLK) Kozele Ilze 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Biol1022 Dendroloģija Bt Lekcija 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Šulcs Viesturs 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bv Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Kozele Ilze 28. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
10.30-11.15 |
ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Pētersone Aija 326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Šulcs Viesturs 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bv Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Kozele Ilze 28. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Šulcs Viesturs 51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Magaznieks Jānis 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
11.30-12.15 |
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Briede Baiba 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Šulcs Viesturs 51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Šulcs Viesturs 51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Seminārs 2 gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Briede Baiba 511. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Seminārs 2 gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Kirila Kitija 305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
12.30-13.15 |
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Kirila Kitija 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Šulcs Viesturs 51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
SpoZ1001 Sports I Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0506(PLK) G0508(PLK) Ozola Inta, Valainis Viktors, Mateikovičs Česlavs, Vītols Jānis, Markevics Māris, Anškins Andis zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
||||
13.30-14.15 |
SpoZ1001 Sports I Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0506(PLK) G0508(PLK) Ozola Inta, Valainis Viktors, Mateikovičs Česlavs, Vītols Jānis, Markevics Māris, Anškins Andis zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
||||||
14.30-15.15 |
Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Zeidmane Anda 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Leikums Leonards 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
15.30-16.15 |
Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Zeidmane Anda 324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Zeidmane Anda 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |