Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
MašZ5026 Patentzinība A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Kronbergs Ēriks 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh5003 Elektroiekārtu atbilstība un sertifikācija B Lekcija Ener a.prg. 02.09.2019-22.12.2019 Plūme Imants 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ5158 Lauksaimniecības mašīnu un spēkratu teorija B Lekcija MasPrR a.prg. 02.09.2019-29.09.2019 Berjoza Dainis 128. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ5158 Lauksaimniecības mašīnu un spēkratu teorija B Lekcija MasPrR a.prg. 30.09.2019-22.12.2019 Vārtukapteinis Kaspars 238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 TraZ5029 Transporta inženierdienests un autotirgus B Lekcija SpekSr a.prg. 02.09.2019-22.12.2019 Rotgalve-Birziete Dace 129. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ5031 Zāles lopbarības ražošana B Lekcija LauMeh a.prg. 02.09.2019-10.11.2019 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ5031 Zāles lopbarības ražošana B Prakt.darbi LauMeh a.prg. 11.11.2019-22.12.2019 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
09.30-10.15 |
MašZ5026 Patentzinība A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Kronbergs Ēriks 408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5, 527. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh5003 Elektroiekārtu atbilstība un sertifikācija B Prakt.darbi Ener a.prg. 02.09.2019-27.10.2019 Plūme Imants 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh5003 Elektroiekārtu atbilstība un sertifikācija B Lekcija Ener a.prg. 28.10.2019-22.12.2019 Plūme Imants 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ5158 Lauksaimniecības mašīnu un spēkratu teorija B Lab.darbi MasPrR a.prg. 02.09.2019-29.09.2019 Berjoza Dainis 128. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ5158 Lauksaimniecības mašīnu un spēkratu teorija B Lab.darbi MasPrR a.prg. 30.09.2019-22.12.2019 Vārtukapteinis Kaspars 238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 TraZ5029 Transporta inženierdienests un autotirgus B Prakt.darbi SpekSr a.prg. 02.09.2019-22.12.2019 Rotgalve-Birziete Dace 129. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ5031 Zāles lopbarības ražošana B Lab.darbi LauMeh a.prg. 02.09.2019-10.11.2019 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ5031 Zāles lopbarības ražošana B Prakt.darbi LauMeh a.prg. 11.11.2019-22.12.2019 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
10.30-11.15 |
LauZ6095 Kartupeļu un dārzeņu ražošana B Prakt.darbi LauMeh a.prg. 02.09.2019-27.10.2019 215. aud. Vārtukapteinis Kaspars LauZ6095 Kartupeļu un dārzeņu ražošana B Lab.darbi LauMeh a.prg. 28.10.2019-22.12.2019 215. aud. Vārtukapteinis Kaspars |
Filz5003 Zinātnes filozofija A Lekcija 02.09.2019-24.11.2019 G0514(PLK) G0905(PLK) G0329(PLK) Brāzma Gunārs 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
11.30-12.15 |
MašZ5004 Ergonomika un dizains A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Kaķītis Aivars 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Valo6003 Angļu valoda maģistrantūrā A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Gode Ina 325. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
12.30-13.15 |
MašZ5004 Ergonomika un dizains A Prakt.darbi 02.09.2019-27.10.2019 Kaķītis Aivars 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ5004 Ergonomika un dizains A Lekcija 28.10.2019-22.12.2019 Kaķītis Aivars 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Valo6003 Angļu valoda maģistrantūrā A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Gode Ina 325. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
13.30-14.15 |
MašZ5022 Projektēšanas metodoloģijas pamati B Lekcija MasPrR a.prg. 02.09.2019-22.12.2019 Nulle Imants 408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ener6001 Alternatīvā enerģētika B Lekcija Ener a.prg. 02.09.2019-22.12.2019 Bērziņš Jānis 516. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 TraZ5027 Transporta vadība B Lekcija SpekSr a.prg. 02.09.2019-22.12.2019 Birzietis Gints 128. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ5159 Specializētās tehnoloģijas B Lekcija LauMeh a.prg. 02.09.2019-10.11.2019 Priekulis Juris 122. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ5159 Specializētās tehnoloģijas B Lekcija LauMeh a.prg. 11.11.2019-01.12.2019 Palabinskis Jānis 122. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Filz5003 Zinātnes filozofija A Prakt.darbi 02.09.2019-24.11.2019 Brāzma Gunārs 277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
MašZ5022 Projektēšanas metodoloģijas pamati B Prakt.darbi MasPrR a.prg. 02.09.2019-22.12.2019 Nulle Imants 408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ener6001 Alternatīvā enerģētika B Prakt.darbi Ener a.prg. 02.09.2019-22.12.2019 Bērziņš Jānis 516. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 TraZ5027 Transporta vadība B Prakt.darbi SpekSr a.prg. 02.09.2019-27.10.2019 Birzietis Gints 128. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 TraZ5027 Transporta vadība B Lekcija SpekSr a.prg. 28.10.2019-22.12.2019 Birzietis Gints 128. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ5159 Specializētās tehnoloģijas B Lekcija LauMeh a.prg. 02.09.2019-13.10.2019 Priekulis Juris 122. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ5159 Specializētās tehnoloģijas B Prakt.darbi LauMeh a.prg. 14.10.2019-24.11.2019 Priekulis Juris 122. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ5159 Specializētās tehnoloģijas B Lekcija LauMeh a.prg. 25.11.2019-01.12.2019 Palabinskis Jānis 122. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ5159 Specializētās tehnoloģijas B Prakt.darbi LauMeh a.prg. 02.12.2019-08.12.2019 Palabinskis Jānis 122. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ5159 Specializētās tehnoloģijas B Lekcija LauMeh a.prg. 09.12.2019-15.12.2019 Vārtukapteinis Kaspars 122. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ5159 Specializētās tehnoloģijas B Prakt.darbi LauMeh a.prg. 16.12.2019-22.12.2019 Vārtukapteinis Kaspars 122. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
TraZ5007 Loģistika A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Birzietis Gints 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
15.30-16.15 |
TraZ5019 Projektu inženierija B Lekcija SpekSr a.prg. 28.10.2019-22.12.2019 Šmigins Ruslans 128. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ5159 Specializētās tehnoloģijas B Prakt.darbi LauMeh a.prg. 11.11.2019-01.12.2019 Palabinskis Jānis 122. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ5159 Specializētās tehnoloģijas B Lekcija LauMeh a.prg. 02.12.2019-22.12.2019 Vārtukapteinis Kaspars 122. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh5008 Iegultā programmēšana inženieriem B Lekcija Ener, MasPrR a.prg. 02.09.2019-22.12.2019 Osadčuks Vitālijs 302. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5, 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 TraZ5019 Projektu inženierija B Lekcija SpekSr a.prg. 02.09.2019-27.10.2019 Berjoza Dainis 128. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ5159 Specializētās tehnoloģijas B Prakt.darbi LauMeh a.prg. 02.09.2019-10.11.2019 Priekulis Juris 122. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
TraZ5007 Loģistika A Prakt.darbi 02.09.2019-27.10.2019 Birzietis Gints 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 TraZ5007 Loģistika A Lekcija 28.10.2019-22.12.2019 Birzietis Gints 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
16.30-17.15 |
ETeh5008 Iegultā programmēšana inženieriem B Prakt.darbi Ener, MasPrR a.prg. 02.09.2019-22.12.2019 Osadčuks Vitālijs 302. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5, 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 TraZ5019 Projektu inženierija B Prakt.darbi SpekSr a.prg. 28.10.2019-22.12.2019 Šmigins Ruslans 128. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ5159 Specializētās tehnoloģijas B Prakt.darbi LauMeh a.prg. 02.12.2019-22.12.2019 Vārtukapteinis Kaspars 122. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 TraZ5019 Projektu inženierija B Prakt.darbi SpekSr a.prg. 02.09.2019-27.10.2019 Berjoza Dainis 128. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh6001 Automātisko sistēmu modelēšana B Lekcija Ener a.prg. 02.09.2019-22.12.2019 Gedzurs Aleksejs 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ5028 Projektēšana 3D CAM sistēmā B Lekcija MasPrR a.prg. 02.09.2019-24.11.2019 Galiņš Jānis 233. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ5028 Projektēšana 3D CAM sistēmā B Prakt.darbi MasPrR a.prg. 25.11.2019-22.12.2019 Galiņš Jānis 233. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 TraZ5028 Spēkratu izmēģināšana un aprēķins B Lekcija SpekSr a.prg. 02.09.2019-22.12.2019 Berjoza Dainis 128. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ5114 Lauksaimniecības mašīnu teorija I B Lekcija LauMeh a.prg. 02.09.2019-22.12.2019 215. aud. Vārtukapteinis Kaspars |
|||||
17.30-18.15 |
ETeh5008 Iegultā programmēšana inženieriem B Prakt.darbi Ener, MasPrR a.prg. 02.09.2019-22.12.2019 Osadčuks Vitālijs 302. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5, 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 TraZ5019 Projektu inženierija B Prakt.darbi SpekSr a.prg. 28.10.2019-22.12.2019 Šmigins Ruslans 128. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ6095 Kartupeļu un dārzeņu ražošana B Lekcija LauMeh a.prg. 02.09.2019-22.12.2019 215. aud. Vārtukapteinis Kaspars TraZ5019 Projektu inženierija B Prakt.darbi SpekSr a.prg. 02.09.2019-27.10.2019 Berjoza Dainis 128. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh6001 Automātisko sistēmu modelēšana B Prakt.darbi Ener a.prg. 02.09.2019-22.12.2019 Gedzurs Aleksejs 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ5028 Projektēšana 3D CAM sistēmā B Prakt.darbi MasPrR a.prg. 02.09.2019-22.12.2019 Galiņš Jānis 233. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 TraZ5028 Spēkratu izmēģināšana un aprēķins B Prakt.darbi SpekSr a.prg. 02.09.2019-27.10.2019 Berjoza Dainis 128. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 TraZ5028 Spēkratu izmēģināšana un aprēķins B Lab.darbi SpekSr a.prg. 28.10.2019-22.12.2019 Berjoza Dainis 128. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ5114 Lauksaimniecības mašīnu teorija I B Prakt.darbi LauMeh a.prg. 02.09.2019-22.12.2019 215. aud. Vārtukapteinis Kaspars |