Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Citi3014 Zinātniskā darba pamati Bv Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Jankava Anda 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Filz1009 Praktiskā filozofija Bv Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Leikums Leonards 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi1012 Ievads specialitātē Bv Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Puķīte Vivita 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ1039 Datorgrafika zemes ierīcībā un mērniecībā Bp Lab.darbi 02.09.2019-29.09.2019 Gaurilka Arturs 702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ1039 Datorgrafika zemes ierīcībā un mērniecībā Bp Lab.darbi 30.09.2019-22.12.2019 Celmiņa Vita 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
09.30-10.15 |
Citi3014 Zinātniskā darba pamati Bv Lekcija 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Jankava Anda 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Citi3014 Zinātniskā darba pamati Bv Prakt.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Jankava Anda 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Filz1009 Praktiskā filozofija Bv Seminārs 02.09.2019-22.12.2019 Leikums Leonards 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi1012 Ievads specialitātē Bv Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Puķīte Vivita 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ1039 Datorgrafika zemes ierīcībā un mērniecībā Bp Lab.darbi 02.09.2019-29.09.2019 Gaurilka Arturs 702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ1039 Datorgrafika zemes ierīcībā un mērniecībā Bp Lab.darbi 30.09.2019-22.12.2019 Celmiņa Vita 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
10.30-11.15 |
JurZ1010 Zemes ierīcības un mērniecības vēsture Bp Lekcija 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Jankava Anda 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ1010 Zemes ierīcības un mērniecības vēsture Bp Lekcija 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Silabriedis Gunārs 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0330(PLK) G0307(PLK) Rimgaile Linda, Ozola Inta, Zonnenberga Gita, Alksne Inta, Markevics Māris, Valainis Viktors zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
JurZ1008 Zemes pārvaldības pamati Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Puķīte Vivita 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ1039 Datorgrafika zemes ierīcībā un mērniecībā Bp Lab.darbi 02.09.2019-29.09.2019 Gaurilka Arturs 702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ1039 Datorgrafika zemes ierīcībā un mērniecībā Bp Lab.darbi 30.09.2019-22.12.2019 Celmiņa Vita 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
11.30-12.15 |
JurZ1010 Zemes ierīcības un mērniecības vēsture Bp Prakt.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Jankava Anda 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ1010 Zemes ierīcības un mērniecības vēsture Bp Prakt.darbi 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Silabriedis Gunārs 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0330(PLK) G0307(PLK) Rimgaile Linda, Ozola Inta, Zonnenberga Gita, Alksne Inta, Markevics Māris, Valainis Viktors zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
JurZ1008 Zemes pārvaldības pamati Bt Lekcija 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Puķīte Vivita 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ1008 Zemes pārvaldības pamati Bt Prakt.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Puķīte Vivita 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ1039 Datorgrafika zemes ierīcībā un mērniecībā Bp Lab.darbi 02.09.2019-29.09.2019 Gaurilka Arturs 702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ1039 Datorgrafika zemes ierīcībā un mērniecībā Bp Lab.darbi 30.09.2019-22.12.2019 Celmiņa Vita 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
13.30-14.15 |
JurZ1007 Kadastrs Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Paršova Velta 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
JurZ1007 Kadastrs Bt Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Bērziņa Maija 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
14.30-15.15 |
JurZ1007 Kadastrs Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Paršova Velta 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
JurZ1007 Kadastrs Bt Lab.darbi 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Bērziņa Maija 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
15.30-16.15 |
JurZ1007 Kadastrs Bt Lekcija 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Paršova Velta 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
JurZ2028 Zemes tiesības I Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Bērziņa Maija 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
16.30-17.15 |
JurZ2028 Zemes tiesības I Bt Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Bērziņa Maija 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |