Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
CitiD001 Zinātnisko rakstu sagatavošana Bz Lekcija 02.10.2019-19.01.2020 lekc./sem. G0408(PLK) G0407(PLK) G0208(PLK) G0516(PLK) G0906(PLK) G0321(PLK) G0515(PLK) G0607(PLK) G0322(PLK) G0705(PLK) G0319(PLK) G0320(PLK) Gaile Zinta 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Eksāmens 01.11.2019 Jakušonoka Ingrīda, Kozlinskis Vulfs 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 07.09.2019 Popluga Dina 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 14.09.2019 Vilciņa Anastasija 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 21.09.2019 Pelše Modrīte 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 28.09.2019 Muška Aina 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 05.10.2019 Rivža Baiba 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 12.10.2019 Pilvere Irina 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 19.10.2019 Dobelniece Signe 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 26.10.2019 Zvirgzdiņa Līga 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 02.11.2019 Zvirgzdiņa Līga 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 30.11.2019 Zvirgzdiņa Līga 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 07.12.2019 Zvirgzdiņa Līga 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 14.12.2019 Zvirgzdiņa Līga 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 21.12.2019 Pilvere Irina 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
09.30-10.15 |
CitiD001 Zinātnisko rakstu sagatavošana Bz Lekcija 02.10.2019-19.01.2020 lekc./sem. G0408(PLK) G0407(PLK) G0208(PLK) G0516(PLK) G0906(PLK) G0321(PLK) G0515(PLK) G0607(PLK) G0322(PLK) G0705(PLK) G0319(PLK) G0320(PLK) Gaile Zinta 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Eksāmens 25.10.2019 Jakušonoka Ingrīda, Kozlinskis Vulfs 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Eksāmens 01.11.2019 Jakušonoka Ingrīda, Kozlinskis Vulfs 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 07.09.2019 Popluga Dina 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 14.09.2019 Vilciņa Anastasija 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 21.09.2019 Pelše Modrīte 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 28.09.2019 Muška Aina 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 05.10.2019 Rivža Baiba 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 12.10.2019 Pilvere Irina 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 19.10.2019 Dobelniece Signe 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 26.10.2019 Zvirgzdiņa Līga 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 02.11.2019 Zvirgzdiņa Līga 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 30.11.2019 Zvirgzdiņa Līga 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 07.12.2019 Zvirgzdiņa Līga 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 14.12.2019 Zvirgzdiņa Līga 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 21.12.2019 Pilvere Irina 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
10.30-11.15 |
CitiD001 Zinātnisko rakstu sagatavošana Bz Lekcija 02.10.2019-19.01.2020 lekc./sem. G0408(PLK) G0407(PLK) G0208(PLK) G0516(PLK) G0906(PLK) G0321(PLK) G0515(PLK) G0607(PLK) G0322(PLK) G0705(PLK) G0319(PLK) G0320(PLK) Gaile Zinta 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Eksāmens 25.10.2019 Jakušonoka Ingrīda, Kozlinskis Vulfs 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Eksāmens 01.11.2019 Jakušonoka Ingrīda, Kozlinskis Vulfs 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 07.09.2019 Popluga Dina 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 14.09.2019 Vilciņa Anastasija 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 21.09.2019 Pelše Modrīte 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 28.09.2019 Muška Aina 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 05.10.2019 Rivža Baiba 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 12.10.2019 Pilvere Irina 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 19.10.2019 Dobelniece Signe 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 26.10.2019 Zvirgzdiņa Līga 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 02.11.2019 Zvirgzdiņa Līga 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 30.11.2019 Zvirgzdiņa Līga 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 07.12.2019 Zvirgzdiņa Līga 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 21.12.2019 Pilvere Irina 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
11.30-12.15 |
MateD005 Lietišķās daudzvariāciju metodes I Bz Lekcija 28.10.2019-22.12.2019 lekc./sem. G0208(PLK) G0516(PLK) G0321(PLK) G0515(PLK) G0607(PLK) G0705(PLK) G0322(PLK) Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Eksāmens 25.10.2019 Jakušonoka Ingrīda, Kozlinskis Vulfs 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Eksāmens 01.11.2019 Jakušonoka Ingrīda, Kozlinskis Vulfs 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 07.09.2019 Popluga Dina 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 14.09.2019 Vilciņa Anastasija 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 21.09.2019 Pelše Modrīte 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 28.09.2019 Muška Aina 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 05.10.2019 Rivža Baiba 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 19.10.2019 Dobelniece Signe 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 26.10.2019 Zvirgzdiņa Līga 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 02.11.2019 Zvirgzdiņa Līga 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 30.11.2019 Zvirgzdiņa Līga 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija 07.12.2019 Zvirgzdiņa Līga 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
12.30-13.15 |
MateD005 Lietišķās daudzvariāciju metodes I Bz Lekcija 28.10.2019-22.12.2019 lekc./sem. G0208(PLK) G0516(PLK) G0321(PLK) G0515(PLK) G0607(PLK) G0705(PLK) G0322(PLK) Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 07.09.2019 Pilvere Irina 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 14.09.2019 Pelše Modrīte 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 21.09.2019 Kozlinskis Vulfs 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 28.09.2019 Jakušonoka Ingrīda 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 ValoD001 Svešvalodas speckurss - angļu valoda Bo Prakt.darbi 05.10.2019-19.01.2020 G0407(PLK) G0516(PLK) G0208(PLK) G0906(PLK) Šinkus Tatjana 326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoD001 Svešvalodas speckurss - angļu valoda Bo Prakt.darbi 05.10.2019-19.01.2020 G0408(PLK) G0407(PLK) G0906(PLK) G0516(PLK) G0208(PLK) G0321(PLK) G0515(PLK) G0607(PLK) G0322(PLK) G0319(PLK) G0320(PLK) Šinkus Tatjana 326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
13.30-14.15 |
MateD005 Lietišķās daudzvariāciju metodes I Bz Lekcija 28.10.2019-22.12.2019 lekc./sem. G0208(PLK) G0516(PLK) G0321(PLK) G0515(PLK) G0607(PLK) G0705(PLK) G0322(PLK) Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 07.09.2019 Pilvere Irina 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 14.09.2019 Pelše Modrīte 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 21.09.2019 Kozlinskis Vulfs 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 28.09.2019 Jakušonoka Ingrīda 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 ValoD001 Svešvalodas speckurss - angļu valoda Bo Prakt.darbi 05.10.2019-19.01.2020 G0407(PLK) G0516(PLK) G0208(PLK) G0906(PLK) Šinkus Tatjana 326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoD001 Svešvalodas speckurss - angļu valoda Bo Prakt.darbi 05.10.2019-19.01.2020 G0408(PLK) G0407(PLK) G0906(PLK) G0516(PLK) G0208(PLK) G0321(PLK) G0515(PLK) G0607(PLK) G0322(PLK) G0319(PLK) G0320(PLK) Šinkus Tatjana 326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
MateD005 Lietišķās daudzvariāciju metodes I Bz Lekcija 28.10.2019-22.12.2019 lekc./sem. G0208(PLK) G0516(PLK) G0321(PLK) G0515(PLK) G0607(PLK) G0705(PLK) G0322(PLK) Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 07.09.2019 Pilvere Irina 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 14.09.2019 Pelše Modrīte 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 21.09.2019 Kozlinskis Vulfs 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 28.09.2019 Jakušonoka Ingrīda 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 ValoD001 Svešvalodas speckurss - angļu valoda Bo Prakt.darbi 05.10.2019-19.01.2020 G0407(PLK) G0516(PLK) G0208(PLK) G0906(PLK) Šinkus Tatjana 326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoD001 Svešvalodas speckurss - angļu valoda Bo Prakt.darbi 05.10.2019-19.01.2020 G0408(PLK) G0407(PLK) G0906(PLK) G0516(PLK) G0208(PLK) G0321(PLK) G0515(PLK) G0607(PLK) G0322(PLK) G0319(PLK) G0320(PLK) Šinkus Tatjana 326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
15.30-16.15 |
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 07.09.2019 Pilvere Irina 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 14.09.2019 Pelše Modrīte 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 21.09.2019 Kozlinskis Vulfs 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija 28.09.2019 Jakušonoka Ingrīda 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 ValoD001 Svešvalodas speckurss - angļu valoda Bo Prakt.darbi 05.10.2019-19.01.2020 G0407(PLK) G0516(PLK) G0208(PLK) G0906(PLK) Šinkus Tatjana 326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoD001 Svešvalodas speckurss - angļu valoda Bo Prakt.darbi 05.10.2019-19.01.2020 G0408(PLK) G0407(PLK) G0906(PLK) G0516(PLK) G0208(PLK) G0321(PLK) G0515(PLK) G0607(PLK) G0322(PLK) G0319(PLK) G0320(PLK) Šinkus Tatjana 326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
16.30-17.15 |
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Prakt.darbi 21.10.2019 Jakušonoka Ingrīda, Muška Aina, Vilciņa Anastasija, Pilvere Irina, Popluga Dina 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Prakt.darbi 28.10.2019 Vilciņa Anastasija, Popluga Dina 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Prakt.darbi 23.10.2019 Kozlinskis Vulfs, Pelše Modrīte 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||||
17.30-18.15 |
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Prakt.darbi 21.10.2019 Jakušonoka Ingrīda, Muška Aina, Vilciņa Anastasija, Pilvere Irina, Popluga Dina 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Prakt.darbi 28.10.2019 Vilciņa Anastasija, Popluga Dina 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Prakt.darbi 23.10.2019 Kozlinskis Vulfs, Pelše Modrīte 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||||
18.30-19.15 |
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Prakt.darbi 21.10.2019 Jakušonoka Ingrīda, Muška Aina, Vilciņa Anastasija, Pilvere Irina, Popluga Dina 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Prakt.darbi 23.10.2019 Kozlinskis Vulfs, Pelše Modrīte 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||||
19.30-20.15 |
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Prakt.darbi 21.10.2019 Jakušonoka Ingrīda, Muška Aina, Vilciņa Anastasija, Pilvere Irina, Popluga Dina 200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Prakt.darbi 23.10.2019 Kozlinskis Vulfs, Pelše Modrīte 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |