Atpakaļ

G0215 Lauksaimniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem. 10-sem.
Visas apakšprog. Darz-Dārzkopība Lauk-Laukkopība Lopk-Ciltslietu zootehniķis Uzne-Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
12.03.2019
Kārkliņa Daina
128. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22

LauZ4154 Dārzeņkopība II Bp Lekcija
Darz a.prg.
05.03.2019
Sivicka Irina

LauZ4154 Dārzeņkopība II Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
12.03.2019
Sivicka Irina

LauZ3087 Dārzkopība Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
05.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3087 Dārzkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
12.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija
Lopk a.prg.
06.03.2019
Šematoviča Ilga
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
13.03.2019
Grāmatiņa Ilze
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

LauZ3087 Dārzkopība Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
13.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
14.03.2019
Kovaļenko Kaspars
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ4152 Augļkopība II Bp Lekcija
Darz a.prg.
07.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4152 Augļkopība II Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
14.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4154 Dārzeņkopība II Bp Eksāmens
Darz a.prg.
15.03.2019
Sivicka Irina
09.30-10.15 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
12.03.2019
Kārkliņa Daina
128. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22

LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lekcija
Uzne a.prg.
05.03.2019
Siliņa Dace
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4154 Dārzeņkopība II Bp Lekcija
Darz a.prg.
05.03.2019
Sivicka Irina

LauZ4154 Dārzeņkopība II Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
12.03.2019
Sivicka Irina

LauZ3087 Dārzkopība Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
05.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3087 Dārzkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
12.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija
Lopk a.prg.
06.03.2019
Šematoviča Ilga
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
13.03.2019
Grāmatiņa Ilze
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

LauZ3087 Dārzkopība Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
13.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija
Lopk a.prg.
07.03.2019
Krūklīte Anna
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
14.03.2019
Kovaļenko Kaspars
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
14.03.2019
Siliņa Dace
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4152 Augļkopība II Bp Lekcija
Darz a.prg.
07.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4152 Augļkopība II Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
14.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4154 Dārzeņkopība II Bp Eksāmens
Darz a.prg.
15.03.2019
Sivicka Irina
10.30-11.15 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
04.03.2019
Zagorska Jeļena
127. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22

LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
11.03.2019
Siliņa Dace
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
12.03.2019
Kārkliņa Daina
128. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22

LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lekcija
Uzne a.prg.
05.03.2019
Siliņa Dace
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4154 Dārzeņkopība II Bp Lekcija
Darz a.prg.
05.03.2019
Sivicka Irina

LauZ3087 Dārzkopība Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
05.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3087 Dārzkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
12.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija
Lopk a.prg.
06.03.2019
Šematoviča Ilga
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
13.03.2019
Grāmatiņa Ilze
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

LauZ4154 Dārzeņkopība II Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
13.03.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3087 Dārzkopība Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
13.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija
Lopk a.prg.
07.03.2019
Krūklīte Anna
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
14.03.2019
Kovaļenko Kaspars
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
14.03.2019
Siliņa Dace
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4152 Augļkopība II Bp Lekcija
Darz a.prg.
07.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4152 Augļkopība II Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
14.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
11.30-12.15 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
04.03.2019
Zagorska Jeļena
127. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22

LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
11.03.2019
Siliņa Dace
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Prakt.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
12.03.2019
Kārkliņa Daina
128. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22

LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lekcija
Uzne a.prg.
05.03.2019
Siliņa Dace
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija
Lopk a.prg.
06.03.2019
Šematoviča Ilga
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
13.03.2019
Grāmatiņa Ilze
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

LauZ4154 Dārzeņkopība II Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
13.03.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3087 Dārzkopība Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
13.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija
Lopk a.prg.
07.03.2019
Krūklīte Anna
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
14.03.2019
Kovaļenko Kaspars
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
14.03.2019
Siliņa Dace
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4152 Augļkopība II Bp Lekcija
Darz a.prg.
07.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4152 Augļkopība II Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
14.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
07.03.2019
Degola Lilija
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
14.03.2019
Degola Lilija
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
04.03.2019
Zagorska Jeļena
127. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22

Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Ieskaite ar atzīmi
Lopk a.prg.
11.03.2019
Krūklīte Anna
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
11.03.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4154 Dārzeņkopība II Bp Lekcija
Darz a.prg.
04.03.2019
Sivicka Irina
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Prakt.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
12.03.2019
Kārkliņa Daina
128. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22

LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lekcija
Uzne a.prg.
05.03.2019
Siliņa Dace
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
06.03.2019
Šematoviča Ilga
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Prakt.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
13.03.2019
Grāmatiņa Ilze
217. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
07.03.2019
Krūklīte Anna
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Ieskaite ar atzīmi
Lopk a.prg.
14.03.2019
Kovaļenko Kaspars
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
14.03.2019
Siliņa Dace
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4152 Augļkopība II Bp Lekcija
Darz a.prg.
07.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4152 Augļkopība II Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
14.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
07.03.2019
Degola Lilija
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
14.03.2019
Degola Lilija
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Prakt.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
04.03.2019
Zagorska Jeļena
127. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22

Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija
Lopk a.prg.
11.03.2019
Kovaļenko Kaspars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
11.03.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4154 Dārzeņkopība II Bp Lekcija
Darz a.prg.
04.03.2019
Sivicka Irina

LauZ3087 Dārzkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
04.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Prakt.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
12.03.2019
Kārkliņa Daina
128. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22

LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija
Lauk a.prg.
05.03.2019
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija
Lauk a.prg.
12.03.2019
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
06.03.2019
Šematoviča Ilga
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Prakt.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
13.03.2019
Grāmatiņa Ilze
217. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
07.03.2019
Krūklīte Anna
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Eksāmens
Uzne a.prg.
14.03.2019
Siliņa Dace
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4154 Dārzeņkopība II Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
07.03.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4152 Augļkopība II Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
14.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Ieskaite ar atzīmi
Lauk a.prg.
14.03.2019
Degola Lilija
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lekcija
Uzne a.prg.
08.03.2019
Sivicka Irina
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4152 Augļkopība II Bp Lekcija
Darz a.prg.
08.03.2019
Grāvīte Ilze
14.30-15.15 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Prakt.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
04.03.2019
Zagorska Jeļena
127. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22

Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija
Lopk a.prg.
11.03.2019
Kovaļenko Kaspars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
11.03.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4154 Dārzeņkopība II Bp Lekcija
Darz a.prg.
04.03.2019
Sivicka Irina

LauZ3087 Dārzkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
04.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Prakt.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
12.03.2019
Kārkliņa Daina
128. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22

LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija
Lauk a.prg.
05.03.2019
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija
Lauk a.prg.
12.03.2019
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
06.03.2019
Šematoviča Ilga
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Prakt.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
13.03.2019
Grāmatiņa Ilze
217. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
07.03.2019
Krūklīte Anna
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lekcija
Uzne a.prg.
07.03.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4154 Dārzeņkopība II Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
07.03.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4152 Augļkopība II Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
14.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lekcija
Uzne a.prg.
08.03.2019
Sivicka Irina
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4152 Augļkopība II Bp Lekcija
Darz a.prg.
08.03.2019
Grāvīte Ilze
15.30-16.15 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Prakt.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
04.03.2019
Zagorska Jeļena
127. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22

Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija
Lopk a.prg.
11.03.2019
Kovaļenko Kaspars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
11.03.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4154 Dārzeņkopība II Bp Lekcija
Darz a.prg.
04.03.2019
Sivicka Irina

LauZ3087 Dārzkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
04.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Prakt.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
12.03.2019
Kārkliņa Daina
128. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22

LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija
Lauk a.prg.
05.03.2019
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija
Lauk a.prg.
12.03.2019
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
06.03.2019
Šematoviča Ilga
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Prakt.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
13.03.2019
Grāmatiņa Ilze
217. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
07.03.2019
Krūklīte Anna
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lekcija
Uzne a.prg.
07.03.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4152 Augļkopība II Bp Eksāmens
Darz a.prg.
14.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3087 Dārzkopība Bp Ieskaite ar atzīmi
Lauk a.prg.
14.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4152 Augļkopība II Bp Lekcija
Darz a.prg.
08.03.2019
Grāvīte Ilze
16.30-17.15 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Prakt.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
04.03.2019
Zagorska Jeļena
127. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22

Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija
Lopk a.prg.
11.03.2019
Kovaļenko Kaspars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ4154 Dārzeņkopība II Bp Lekcija
Darz a.prg.
04.03.2019
Sivicka Irina

LauZ3087 Dārzkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
04.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Ieskaite ar atzīmi
Lopk a.prg.
06.03.2019
Šematoviča Ilga
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Eksāmens
Uzne, Lopk a.prg.
13.03.2019
Grāmatiņa Ilze
217. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
07.03.2019
Krūklīte Anna
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3087 Dārzkopība Bp Ieskaite ar atzīmi
Lauk a.prg.
14.03.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4152 Augļkopība II Bp Lekcija
Darz a.prg.
08.03.2019
Grāvīte Ilze
17.30-18.15 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Prakt.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
04.03.2019
Zagorska Jeļena
127. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22