Atpakaļ

G0903 Datorvadība un datorzinātne Bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 InfT3014 Diskrētās biosistēmas B Lekcija
25.02.2019-31.03.2019
Rubina Tatjana
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ETeh4004 Mikroprocesoru vadības sistēmas B Lab.darbi
04.02.2019-31.03.2019
1.2.
Osadčuks Vitālijs
302. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
KomZ2003 Lietišķā saskarsme A Seminārs
11.03.2019-31.03.2019
Leikuma Ināra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

KomZ2003 Lietišķā saskarsme A Seminārs
04.02.2019-10.03.2019
Leikuma Ināra
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 InfT3014 Diskrētās biosistēmas B Lekcija
25.02.2019-31.03.2019
Rubina Tatjana
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ETeh4004 Mikroprocesoru vadības sistēmas B Lab.darbi
04.02.2019-31.03.2019
1.1.
Osadčuks Vitālijs
302. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
KomZ2003 Lietišķā saskarsme A Seminārs
11.03.2019-31.03.2019
Leikuma Ināra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

KomZ2003 Lietišķā saskarsme A Seminārs
04.02.2019-10.03.2019
Leikuma Ināra
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika A Seminārs
04.02.2019-10.03.2019
Brāzma Gunārs
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Filz1026 Filozofija, ētika, estētika A Seminārs
11.03.2019-31.03.2019
Brāzma Gunārs
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 ETeh4004 Mikroprocesoru vadības sistēmas B Lekcija
04.02.2019-31.03.2019
Osadčuks Vitālijs
238. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
InfT3014 Diskrētās biosistēmas B Prakt.darbi
25.02.2019-31.03.2019
Rubina Tatjana
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika A Seminārs
04.02.2019-10.03.2019
Brāzma Gunārs
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Filz1026 Filozofija, ētika, estētika A Seminārs
11.03.2019-31.03.2019
Brāzma Gunārs
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 ETeh4004 Mikroprocesoru vadības sistēmas B Prakt.darbi
04.02.2019-31.03.2019
Osadčuks Vitālijs
302. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
InfT3014 Diskrētās biosistēmas B Prakt.darbi
25.02.2019-31.03.2019
Rubina Tatjana
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4036 Programmēšanas tehnoloģijas datorvadībā II B Lekcija
04.02.2019-31.03.2019
Šmits Ingus
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
KomZ2003 Lietišķā saskarsme A Lekcija
04.02.2019-31.03.2019
Leikuma Ināra
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 ETeh4004 Mikroprocesoru vadības sistēmas B Prakt.darbi
04.02.2019-31.03.2019
Osadčuks Vitālijs
302. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika A Lekcija
04.02.2019-31.03.2019
Brāzma Gunārs
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
InfT4036 Programmēšanas tehnoloģijas datorvadībā II B Lekcija
04.02.2019-31.03.2019
Šmits Ingus
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
KomZ2003 Lietišķā saskarsme A Lekcija
04.02.2019-31.03.2019
Leikuma Ināra
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 Filz1026 Filozofija, ētika, estētika A Lekcija
04.02.2019-31.03.2019
Brāzma Gunārs
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
14.30-15.15 InfT3014 Diskrētās biosistēmas B Lekcija
25.02.2019-17.03.2019
Rubina Tatjana
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4036 Programmēšanas tehnoloģijas datorvadībā II B Prakt.darbi
04.02.2019-31.03.2019
Šmits Ingus
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3014 Diskrētās biosistēmas B Prakt.darbi
25.02.2019-17.03.2019
Rubina Tatjana
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 InfT3014 Diskrētās biosistēmas B Lekcija
25.02.2019-17.03.2019
Rubina Tatjana
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4036 Programmēšanas tehnoloģijas datorvadībā II B Prakt.darbi
04.02.2019-31.03.2019
Šmits Ingus
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3014 Diskrētās biosistēmas B Prakt.darbi
25.02.2019-17.03.2019
Rubina Tatjana
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2