Atpakaļ

G0311 Vide un ūdenssaimniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
6-sem. 8-sem. 10-sem.
Meliorācija, notekūdeņu saimniecība (mācību prakse) 20.05.2019.- 26.05.2019.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 VidZ4010 Zinātniskā darba pamati II Bt Prakt.darbi
04.02.2019-28.04.2019
Bērziņa Laima
702. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3129 Ceļi un laukumi II Bp Lekcija
1.ned.-04.02.2019-28.04.2019
Kursa projekts
Mauševics Gints
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
HidZ3025 Meža meliorācija Bp Lekcija
04.02.2019-28.04.2019
lekc./pr.d.
Veinbergs Artūrs
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
09.30-10.15 HidZ3036 Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas Bp Lekcija
04.02.2019-28.04.2019
Grinberga Linda
803. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
VidZ4010 Zinātniskā darba pamati II Bt Prakt.darbi
04.02.2019-28.04.2019
Bērziņa Laima
702. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
HidZ3025 Meža meliorācija Bp Lekcija
04.02.2019-28.04.2019
lekc./pr.d.
Veinbergs Artūrs
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
10.30-11.15 HidZ3037 Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas Bp Prakt.darbi
04.03.2019-28.04.2019
Kursa projekts
Grinberga Linda
803. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

HidZ3036 Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas Bp Lekcija
04.02.2019-03.03.2019
Grinberga Linda
803. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
VidZ4010 Zinātniskā darba pamati II Bt Prakt.darbi
04.02.2019-31.03.2019
Bērziņa Laima
702. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3128 Ceļi un laukumi I Bp Lekcija
01.04.2019-28.04.2019
Mauševics Gints
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
VidZ4013 Bioinženierija Bp Lekcija
04.02.2019-28.04.2019
lekc./pr.d.
Šabovics Mārtiņš
216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
HidZ3025 Meža meliorācija Bp Lekcija
04.02.2019-31.03.2019
lekc./pr.d.
Veinbergs Artūrs
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
11.30-12.15 HidZ3037 Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas Bp Prakt.darbi
04.02.2019-31.03.2019
Kursa projekts
Grinberga Linda
803. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3128 Ceļi un laukumi I Bp Lekcija
04.02.2019-28.04.2019
Mauševics Gints
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
VidZ4013 Bioinženierija Bp Lekcija
04.02.2019-28.04.2019
lekc./pr.d.
Šabovics Mārtiņš
216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
HidZ3035 Dzeramā ūdens apsaimniekošana Bp Lekcija
18.03.2019-14.04.2019
Grinberga Linda
803. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
12.30-13.15 VidZ4006 Vides politika I Bt Lekcija
04.02.2019-28.04.2019
Lagzdiņš Ainis
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
VidZ4013 Bioinženierija Bp Lab.darbi
04.02.2019-28.04.2019
Skudra Līga
228. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
HidZ3035 Dzeramā ūdens apsaimniekošana Bp Lekcija
04.02.2019-28.04.2019
Grinberga Linda
803. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
13.30-14.15 VidZ4006 Vides politika I Bt Lekcija
04.02.2019-28.04.2019
Lagzdiņš Ainis
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
HidZ3036 Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas Bp Prakt.darbi
04.02.2019-28.04.2019
pr.d./lab.d.
Frolova Olga
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
VidZ4013 Bioinženierija Bp Lab.darbi
04.02.2019-28.04.2019
Skudra Līga
228. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
14.30-15.15 VidZ4006 Vides politika I Bt Prakt.darbi
04.02.2019-31.03.2019
Lagzdiņš Ainis
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
HidZ3036 Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas Bp Prakt.darbi
04.02.2019-28.04.2019
pr.d./lab.d.
Frolova Olga
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
HidZ3035 Dzeramā ūdens apsaimniekošana Bp Lekcija
04.02.2019-28.04.2019
Pilecka Jovita
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
15.30-16.15 HidZ3036 Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas Bp Prakt.darbi
04.02.2019-31.03.2019
pr.d./lab.d.
Frolova Olga
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
HidZ3035 Dzeramā ūdens apsaimniekošana Bp Lekcija
04.02.2019-03.03.2019
Pilecka Jovita
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19