Atpakaļ

G0215 Lauksaimniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem. 10-sem.
Visas apakšprog. Darz-Dārzkopība Lauk-Laukkopība Lopk-Ciltslietu zootehniķis Uzne-Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
05.03.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
05.03.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
05.03.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
02.04.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
02.04.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4151 Augļkopība I Bp Lekcija
Darz a.prg.
02.04.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
03.04.2019
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3172 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bp Eksāmens
Uzne a.prg.
10.04.2019
Kursa darba aizstāvēšana
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4159 Apstādījumi Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
07.03.2019
Īle Una
zāle. aud. (. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Ekon2087 Makroekonomika Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
04.04.2019
Vītoliņa Zane
310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija
Darz a.prg.
01.03.2019
Īle Una
zāle. aud. (. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija
Darz a.prg.
05.04.2019
Īle Una
19. aud. (2. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

LauZ4159 Apstādījumi Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
12.04.2019
Īle Una
19. aud. (2. stāvs), VBF, Rīgas iela 22
09.30-10.15 LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Bb Prakt.darbi
04.03.2019
Bērziņš Andris
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
01.04.2019
Bārzdiņa Dace
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
08.04.2019
Bārzdiņa Dace
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Bb Lekcija
26.02.2019
Bērziņš Andris
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
05.03.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
05.03.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
05.03.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
05.03.2019
Trūpa Aiga
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
02.04.2019
Bārzdiņa Dace
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
09.04.2019
Bārzdiņa Dace
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
02.04.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
09.04.2019
Adamovičs Aleksandrs
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
02.04.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
09.04.2019
Rūtenberga-Āva Anda
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4151 Augļkopība I Bp Lekcija
Darz a.prg.
02.04.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4151 Augļkopība I Bp Ieskaite
Darz a.prg.
09.04.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Bb Prakt.darbi
27.02.2019
Bērziņš Andris
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija
Lauk a.prg.
06.03.2019
Darguža Madara
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2087 Makroekonomika Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
06.03.2019
Vītoliņa Zane
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
06.03.2019
Trūpa Aiga
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
03.04.2019
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
03.04.2019
Vītoliņa Zane
301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3172 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bp Eksāmens
Uzne a.prg.
10.04.2019
Kursa darba aizstāvēšana
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Bb Prakt.darbi
28.02.2019
Bērziņš Andris
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
07.03.2019
Adamovičs Aleksandrs
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
07.03.2019
Vītoliņa Zane
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4159 Apstādījumi Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
07.03.2019
Īle Una
zāle. aud. (. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

LauZ2050 Putnkopība Bp Eksāmens
Lopk a.prg.
04.04.2019
Trūpa Aiga
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4241 Pļavkopība Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
04.04.2019
Adamovičs Aleksandrs
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2087 Makroekonomika Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
04.04.2019
Vītoliņa Zane
310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
01.03.2019
Vītoliņa Zane
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija
Darz a.prg.
01.03.2019
Īle Una
zāle. aud. (. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija
Darz a.prg.
05.04.2019
Īle Una
19. aud. (2. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

LauZ4159 Apstādījumi Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
12.04.2019
Īle Una
19. aud. (2. stāvs), VBF, Rīgas iela 22
10.30-11.15 LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Bb Lekcija
25.02.2019
Bērziņš Andris
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Bb Prakt.darbi
04.03.2019
Bērziņš Andris
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
01.04.2019
Bārzdiņa Dace
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
08.04.2019
Bārzdiņa Dace
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
01.04.2019
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
08.04.2019
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Bb Lekcija
26.02.2019
Bērziņš Andris
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
05.03.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
05.03.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
05.03.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
05.03.2019
Trūpa Aiga
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
02.04.2019
Bārzdiņa Dace
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
09.04.2019
Bārzdiņa Dace
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
02.04.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
09.04.2019
Adamovičs Aleksandrs
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
02.04.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
09.04.2019
Rūtenberga-Āva Anda
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4151 Augļkopība I Bp Lekcija
Darz a.prg.
02.04.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3023 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Eksāmens
Darz a.prg.
09.04.2019
Kursa darba aizstāvēšana
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Bb Prakt.darbi
27.02.2019
Bērziņš Andris
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija
Lauk a.prg.
06.03.2019
Darguža Madara
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2087 Makroekonomika Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
06.03.2019
Vītoliņa Zane
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
06.03.2019
Trūpa Aiga
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
03.04.2019
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
03.04.2019
Vītoliņa Zane
301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon2087 Makroekonomika Bp Eksāmens
Uzne a.prg.
10.04.2019
Vītoliņa Zane
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Bb Prakt.darbi
28.02.2019
Bērziņš Andris
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
07.03.2019
Adamovičs Aleksandrs
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
07.03.2019
Vītoliņa Zane
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4159 Apstādījumi Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
07.03.2019
Īle Una
zāle. aud. (. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

LauZ4241 Pļavkopība Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
04.04.2019
Adamovičs Aleksandrs
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4241 Pļavkopība Bp Eksāmens
Lauk a.prg.
11.04.2019
Adamovičs Aleksandrs
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2087 Makroekonomika Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
04.04.2019
Vītoliņa Zane
310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
01.03.2019
Vītoliņa Zane
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija
Darz a.prg.
01.03.2019
Īle Una
zāle. aud. (. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija
Darz a.prg.
05.04.2019
Īle Una
19. aud. (2. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

LauZ4159 Apstādījumi Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
12.04.2019
Īle Una
19. aud. (2. stāvs), VBF, Rīgas iela 22
11.30-12.15 LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Bb Lekcija
25.02.2019
Bērziņš Andris
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
04.03.2019
Dubova Laila
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
04.03.2019
Aplociņa Elita
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
01.04.2019
Bārzdiņa Dace
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
08.04.2019
Bārzdiņa Dace
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
01.04.2019
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Ieskaite ar atzīmi
Darz, Lauk a.prg.
08.04.2019
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
26.02.2019
Adamovičs Aleksandrs
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
05.03.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
05.03.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
26.02.2019
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
05.03.2019
Bārzdiņa Dace
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
02.04.2019
Bārzdiņa Dace
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
02.04.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
09.04.2019
Adamovičs Aleksandrs
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
02.04.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
09.04.2019
Rūtenberga-Āva Anda
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Bb Prakt.darbi
27.02.2019
Bērziņš Andris
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija
Lauk a.prg.
06.03.2019
Darguža Madara
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2087 Makroekonomika Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
06.03.2019
Vītoliņa Zane
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
06.03.2019
Trūpa Aiga
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
03.04.2019
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
03.04.2019
Vītoliņa Zane
301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
28.02.2019
Adamovičs Aleksandrs
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
07.03.2019
Adamovičs Aleksandrs
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
07.03.2019
Vītoliņa Zane
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4159 Apstādījumi Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
07.03.2019
Īle Una
zāle. aud. (. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

LauZ4241 Pļavkopība Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
04.04.2019
Adamovičs Aleksandrs
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4241 Pļavkopība Bp Eksāmens
Lauk a.prg.
11.04.2019
Adamovičs Aleksandrs
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2087 Makroekonomika Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
04.04.2019
Vītoliņa Zane
310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
01.03.2019
Vītoliņa Zane
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija
Darz a.prg.
01.03.2019
Īle Una
zāle. aud. (. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija
Darz a.prg.
05.04.2019
Īle Una
19. aud. (2. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

LauZ4159 Apstādījumi Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
12.04.2019
Īle Una
19. aud. (2. stāvs), VBF, Rīgas iela 22
12.30-13.15 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
25.02.2019
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
04.03.2019
Dubova Laila
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
25.02.2019
Aplociņa Elita
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
04.03.2019
Aplociņa Elita
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Bb Lekcija
01.04.2019
Bērziņš Andris

LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Bb Eksāmens
08.04.2019
Bērziņš Andris
LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
26.02.2019
Adamovičs Aleksandrs
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4241 Pļavkopība Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
05.03.2019
Adamovičs Aleksandrs
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
26.02.2019
Rūtenberga-Āva Anda
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
05.03.2019
Rūtenberga-Āva Anda
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
26.02.2019
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
05.03.2019
Bārzdiņa Dace
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
02.04.2019
Bārzdiņa Dace
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
09.04.2019
Rūtenberga-Āva Anda
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija
Lauk a.prg.
06.03.2019
Darguža Madara
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2087 Makroekonomika Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
06.03.2019
Vītoliņa Zane
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4151 Augļkopība I Bp Lekcija
Darz a.prg.
27.02.2019
Kampuss Kaspars
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4151 Augļkopība I Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
06.03.2019
Kampuss Kaspars

LauZ4002 Augkopība II Bp Eksāmens
Lauk a.prg.
10.04.2019
Darguža Madara
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
03.04.2019
Vītoliņa Zane
301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
28.02.2019
Adamovičs Aleksandrs
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
07.03.2019
Adamovičs Aleksandrs
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
07.03.2019
Vītoliņa Zane
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4159 Apstādījumi Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
07.03.2019
Īle Una
zāle. aud. (. stāvs), VBF, Rīgas iela 22
Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
01.03.2019
Vītoliņa Zane
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Lekcija
Darz a.prg.
01.03.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija
Darz a.prg.
05.04.2019
Īle Una
19. aud. (2. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

LauZ4159 Apstādījumi Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
12.04.2019
Īle Una
19. aud. (2. stāvs), VBF, Rīgas iela 22
13.30-14.15 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
25.02.2019
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
04.03.2019
Dubova Laila
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZP068 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā I Bp Seminārs
Uzne a.prg.
25.02.2019
Kreišmane Dzidra
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
25.02.2019
Aplociņa Elita
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
04.03.2019
Aplociņa Elita
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Bb Lekcija
01.04.2019
Bērziņš Andris

LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Bb Eksāmens
08.04.2019
Bērziņš Andris
LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija
Lauk a.prg.
26.02.2019
Darguža Madara
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4241 Pļavkopība Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
05.03.2019
Adamovičs Aleksandrs
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
26.02.2019
Rūtenberga-Āva Anda
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
05.03.2019
Rūtenberga-Āva Anda
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
26.02.2019
Bārzdiņa Dace
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
05.03.2019
Bārzdiņa Dace
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Bb Prakt.darbi
02.04.2019
Bērziņš Andris

LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
09.04.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
09.04.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4241 Pļavkopība Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
27.02.2019
Adamovičs Aleksandrs
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4151 Augļkopība I Bp Lekcija
Darz a.prg.
27.02.2019
Kampuss Kaspars
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4151 Augļkopība I Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
06.03.2019
Kampuss Kaspars

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
27.02.2019
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
06.03.2019
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
03.04.2019
Adamovičs Aleksandrs
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4151 Augļkopība I Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
03.04.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
28.02.2019
Adamovičs Aleksandrs
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
04.04.2019
Bārzdiņa Dace
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
11.04.2019
Bārzdiņa Dace
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija
Lauk a.prg.
04.04.2019
Darguža Madara
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
04.04.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
01.03.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
01.03.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Lekcija
Darz a.prg.
01.03.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija
Darz a.prg.
05.04.2019
Īle Una
19. aud. (2. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

LauZ4159 Apstādījumi Bp Eksāmens
Darz a.prg.
12.04.2019
Īle Una
19. aud. (2. stāvs), VBF, Rīgas iela 22
14.30-15.15 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
25.02.2019
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
04.03.2019
Dubova Laila
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
04.03.2019
Trūpa Aiga
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija
Lauk a.prg.
08.04.2019
Darguža Madara
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
08.04.2019
Vītoliņa Zane
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija
Lauk a.prg.
26.02.2019
Darguža Madara
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4241 Pļavkopība Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
05.03.2019
Adamovičs Aleksandrs
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
26.02.2019
Rūtenberga-Āva Anda
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
05.03.2019
Rūtenberga-Āva Anda
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
26.02.2019
Bārzdiņa Dace
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
05.03.2019
Bārzdiņa Dace
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Bb Prakt.darbi
02.04.2019
Bērziņš Andris

LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
09.04.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
09.04.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4241 Pļavkopība Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
27.02.2019
Adamovičs Aleksandrs
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4151 Augļkopība I Bp Lekcija
Darz a.prg.
27.02.2019
Kampuss Kaspars
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4151 Augļkopība I Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
06.03.2019
Kampuss Kaspars

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
27.02.2019
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
06.03.2019
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
03.04.2019
Adamovičs Aleksandrs
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4151 Augļkopība I Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
03.04.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
28.02.2019
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
07.03.2019
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
04.04.2019
Bārzdiņa Dace
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
11.04.2019
Bārzdiņa Dace
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija
Lauk a.prg.
04.04.2019
Darguža Madara
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
04.04.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
01.03.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
01.03.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Lekcija
Darz a.prg.
01.03.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Ieskaite
Darz a.prg.
05.04.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
25.02.2019
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZP065 Laukkopība I Bp Seminārs
Lauk a.prg.
04.03.2019
Ievadlekcija praksei
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
04.03.2019
Trūpa Aiga
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija
Lauk a.prg.
08.04.2019
Darguža Madara
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
08.04.2019
Vītoliņa Zane
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Lekcija
Darz a.prg.
01.04.2019
Sivicka Irina
LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija
Lauk a.prg.
26.02.2019
Darguža Madara
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
26.02.2019
Rūtenberga-Āva Anda
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
05.03.2019
Rūtenberga-Āva Anda
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4159 Apstādījumi Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
05.03.2019
Īle Una
zāle. aud. (. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
26.02.2019
Bārzdiņa Dace
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
05.03.2019
Bārzdiņa Dace
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
09.04.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
09.04.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4151 Augļkopība I Bp Lekcija
Darz a.prg.
27.02.2019
Kampuss Kaspars
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4151 Augļkopība I Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
06.03.2019
Kampuss Kaspars

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
27.02.2019
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
06.03.2019
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4151 Augļkopība I Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
03.04.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
28.02.2019
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
07.03.2019
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
04.04.2019
Bārzdiņa Dace
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
11.04.2019
Bārzdiņa Dace
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija
Lauk a.prg.
04.04.2019
Darguža Madara
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
04.04.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
01.03.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
01.03.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Lekcija
Darz a.prg.
01.03.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija
Lauk a.prg.
08.04.2019
Darguža Madara
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
08.04.2019
Vītoliņa Zane
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Lekcija
Darz a.prg.
01.04.2019
Sivicka Irina
LauZ4159 Apstādījumi Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
05.03.2019
Īle Una
zāle. aud. (. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
09.04.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
09.04.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
27.02.2019
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
06.03.2019
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4151 Augļkopība I Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
03.04.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
28.02.2019
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
07.03.2019
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
04.04.2019
Bārzdiņa Dace
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
11.04.2019
Bārzdiņa Dace
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
04.04.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
01.03.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
17.30-18.15 Ekon2087 Makroekonomika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
08.04.2019
Vītoliņa Zane
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4159 Apstādījumi Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
05.03.2019
Īle Una
zāle. aud. (. stāvs), VBF, Rīgas iela 22
LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
28.02.2019
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
07.03.2019
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Nodarbības, kurām nav norādīts laiks
Kurss Pasniedzējs Telpa
LauZ2050 Putnkopība [Latviešu] Bp Lekcija
Lopk a.prg.
Trūpa Aiga 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2