Atpakaļ

G0907 Informācijas tehnoloģijas ilgtspējīgai attīstībai Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem.
Visas grupas 3-EN
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 InfT4037 Programmēšanas tehnoloģijas Bp Lekcija
Šmits Ingus
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4026 Datu aizsardzība Bp Lekcija
3-EN gr.
Room 106
DatZ4007 Datortīklu administrēšana II Bp Lekcija
Paura Andrejs
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 InfT4037 Programmēšanas tehnoloģijas Bp Prakt.darbi
Šmits Ingus
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon4081 Ekonomika un uzņēmējdarbības pamati Bv Lekcija
04.02.2019-31.03.2019
Eglīte Aija
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon4081 Ekonomika un uzņēmējdarbības pamati Bv Lekcija
01.04.2019-26.05.2019
Lazdiņš Andrejs
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

InfT4026 Datu aizsardzība Bp Prakt.darbi
3-EN gr.
Room 106
Rivža Pēteris
DatZ4007 Datortīklu administrēšana II Bp Prakt.darbi
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT4029 Projektu vadīšana Bv Lekcija
3-EN gr.
Room 219
Koroļova Jeļena
10.30-11.15 DatZ3004 Lielās datu bāzes II Bp Lekcija
G0903(PLK)

Vītols Gatis
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon4081 Ekonomika un uzņēmējdarbības pamati Bv Lekcija
04.02.2019-31.03.2019
Eglīte Aija
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon4081 Ekonomika un uzņēmējdarbības pamati Bv Lekcija
01.04.2019-26.05.2019
Lazdiņš Andrejs
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

DatZ4007 Datortīklu administrēšana II Bp Lekcija
3-EN gr.
Room 106
Mozga Ivars
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
Brizga Dace
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

InfT4029 Projektu vadīšana Bv Prakt.darbi
3-EN gr.
Room 219
Koroļova Jeļena
11.30-12.15 InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati Bp Prakt.darbi
25.02.2019-26.05.2019
Rubina Tatjana
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon4081 Ekonomika un uzņēmējdarbības pamati Bv Prakt.darbi
04.02.2019-31.03.2019
Eglīte Aija
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon4081 Ekonomika un uzņēmējdarbības pamati Bv Prakt.darbi
01.04.2019-26.05.2019
Lazdiņš Andrejs
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

DatZ4007 Datortīklu administrēšana II Bp Prakt.darbi
3-EN gr.
Room 106
Mozga Ivars
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Prakt.darbi
Brizga Dace
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
12.30-13.15 InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati Bp Lekcija
25.02.2019-26.05.2019
Rubina Tatjana
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT2035 Lietojumu programmēšana datubāzēm Bp Prakt.darbi
3-EN gr.
Room 30
Šmits Ingus
InfT4026 Datu aizsardzība Bp Lekcija
Rivža Pēteris
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati Bp Lekcija
3-EN gr.
Room 106
Rubina Tatjana
13.30-14.15 InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati Bp Lekcija
25.02.2019-17.03.2019
Rubina Tatjana
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ3004 Lielās datu bāzes II Bp Lekcija
3-EN gr.
Room 106
Vītols Gatis
InfT4026 Datu aizsardzība Bp Prakt.darbi
Rivža Pēteris
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4029 Projektu vadīšana Bv Lekcija
2.ned.
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT4029 Projektu vadīšana Bv Prakt.darbi
1.ned.
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati Bp Prakt.darbi
3-EN gr.
Room 106
Rubina Tatjana
14.30-15.15 InfT4029 Projektu vadīšana Bv Prakt.darbi
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 DatZ3004 Lielās datu bāzes II Bp Prakt.darbi
Būmanis Nikolajs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati Bp Prakt.darbi
25.02.2019-17.03.2019
Rubina Tatjana
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2