Atpakaļ

G0903 Datorvadība un datorzinātne Bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Lekcija
04.02.2019-03.03.2019
Paura Andrejs
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Lekcija
04.02.2019-03.03.2019
Paura Andrejs
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Lekcija
04.02.2019-03.03.2019
Vītols Gatis
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Lekcija
04.02.2019-03.03.2019
Mozga Ivars
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.2.
Būmanis Nikolajs
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.1.
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Lekcija
04.02.2019-03.03.2019
Paura Andrejs
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Lekcija
04.02.2019-03.03.2019
Brizga Dace
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Lekcija
04.02.2019-03.03.2019
Vītols Gatis
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Lekcija
04.02.2019-03.03.2019
Mozga Ivars
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.2.
Būmanis Nikolajs
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.1.
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Lekcija
04.02.2019-03.03.2019
Paura Andrejs
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Lekcija
04.02.2019-03.03.2019
Brizga Dace
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Lekcija
04.02.2019-03.03.2019
Vītols Gatis
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Lekcija
04.02.2019-03.03.2019
Mozga Ivars
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.2.
Būmanis Nikolajs
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.1.
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Lekcija
04.02.2019-03.03.2019
Vītols Gatis
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Lekcija
04.02.2019-03.03.2019
Brizga Dace
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.1.
Bērziņš Aldis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.2.
Būmanis Nikolajs
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.1.
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Lekcija
04.02.2019-03.03.2019
Mozga Ivars
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Lekcija
04.02.2019-03.03.2019
Brizga Dace
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.1.
Bērziņš Aldis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.2.
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.2.
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.1.
Bērziņš Aldis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.2.
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.1.
Būmanis Nikolajs
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.2.
Bērziņš Aldis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.1.
Būmanis Nikolajs
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.2.
Bērziņš Aldis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
Brizga Dace
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.1.
Bērziņš Aldis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.2.
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
Brizga Dace
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
15.30-16.15 DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.1.
Būmanis Nikolajs
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.2.
Bērziņš Aldis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
Brizga Dace
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
Brizga Dace
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
16.30-17.15 DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.1.
Būmanis Nikolajs
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Prakt.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.2.
Bērziņš Aldis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2