Atpakaļ

G0508 Kokapstrāde Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 MatZ3061 Līmēto materiālu ražošana Bp Lekcija
Laiveniece Laura
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lab.darbi
1.2.
Morozovs Andris
170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lekcija
Jakovļevs Vilnis
zāle 4.st.. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZP007 Līmēto materiālu ražošana Bp Prakt.darbi
04.02.2019-31.03.2019
prakse
Laiveniece Laura
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZP007 Līmēto materiālu ražošana Bp Prakt.darbi
01.04.2019-26.05.2019
prakse
Spulle Uldis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZP009 Koka izstrādājumu ražošana Bp Prakt.darbi
prakse
Grandāns Nauris
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
09.30-10.15 MatZ3061 Līmēto materiālu ražošana Bp Lekcija
Spulle Uldis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lab.darbi
1.2.
Morozovs Andris
170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lekcija
1.ned.
Jakovļevs Vilnis
zāle 4.st.. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Prakt.darbi
2.ned.
Jakovļevs Vilnis
zāle 4.st.. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZP007 Līmēto materiālu ražošana Bp Prakt.darbi
04.02.2019-31.03.2019
prakse
Laiveniece Laura
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZP007 Līmēto materiālu ražošana Bp Prakt.darbi
01.04.2019-26.05.2019
prakse
Spulle Uldis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZP009 Koka izstrādājumu ražošana Bp Prakt.darbi
prakse
Grandāns Nauris
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
10.30-11.15 MatZ3024 Koka būvkonstrukcijas Bp Lekcija
04.02.2019-14.04.2019
Spulle Uldis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3024 Koka būvkonstrukcijas Bp Lekcija
15.04.2019-26.05.2019
Pugovičs Kārlis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lekcija
Morozovs Andris
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ3059 Koka izstrādājumu ražošana Bp Lekcija
Domkins Andrejs
zāle 4.st.. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZP007 Līmēto materiālu ražošana Bp Prakt.darbi
04.02.2019-31.03.2019
prakse
Laiveniece Laura
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZP007 Līmēto materiālu ražošana Bp Prakt.darbi
01.04.2019-26.05.2019
prakse
Spulle Uldis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZP009 Koka izstrādājumu ražošana Bp Prakt.darbi
prakse
Grandāns Nauris
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
11.30-12.15 MatZ3024 Koka būvkonstrukcijas Bp Lekcija
04.02.2019-17.03.2019
Pugovičs Kārlis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3024 Koka būvkonstrukcijas Bp Prakt.darbi
18.03.2019-26.05.2019
Pugovičs Kārlis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lekcija
Morozovs Andris
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ3059 Koka izstrādājumu ražošana Bp Lekcija
Domkins Andrejs
zāle 4.st.. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZP007 Līmēto materiālu ražošana Bp Prakt.darbi
04.02.2019-31.03.2019
prakse
Laiveniece Laura
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZP007 Līmēto materiālu ražošana Bp Prakt.darbi
01.04.2019-26.05.2019
prakse
Spulle Uldis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZP009 Koka izstrādājumu ražošana Bp Prakt.darbi
prakse
Grandāns Nauris
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
12.30-13.15 MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lab.darbi
1.1.
Morozovs Andris
170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ3059 Koka izstrādājumu ražošana Bp Lekcija
1.ned.
Domkins Andrejs
zāle 4.st.. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3059 Koka izstrādājumu ražošana Bp Prakt.darbi
2.ned.
Domkins Andrejs
zāle 4.st.. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZP007 Līmēto materiālu ražošana Bp Prakt.darbi
04.02.2019-31.03.2019
prakse
Laiveniece Laura
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZP007 Līmēto materiālu ražošana Bp Prakt.darbi
01.04.2019-26.05.2019
prakse
Spulle Uldis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZP009 Koka izstrādājumu ražošana Bp Prakt.darbi
prakse
Grandāns Nauris
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
13.30-14.15 MatZ3012 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Prakt.darbi
kursa projekts
Bukšāns Edgars
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lab.darbi
1.1.
Morozovs Andris
170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ3059 Koka izstrādājumu ražošana Bp Prakt.darbi
Domkins Andrejs
zāle 4.st.. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
14.30-15.15 MatZ3012 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Prakt.darbi
kursa projekts
Bukšāns Edgars
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
VidZ1002 Vides pārvaldības sistēmas Bt Lekcija
11.02.2019-26.05.2019
Veinbergs Artūrs
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
15.30-16.15 VidZ1002 Vides pārvaldības sistēmas Bt Lekcija
1.ned.-11.02.2019-26.05.2019
Veinbergs Artūrs
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ1002 Vides pārvaldības sistēmas Bt Prakt.darbi
2.ned.-11.02.2019-26.05.2019
Veinbergs Artūrs
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
16.30-17.15 VidZ1002 Vides pārvaldības sistēmas Bt Lekcija
14.02.2019
Veinbergs Artūrs
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
17.30-18.15 VidZ1002 Vides pārvaldības sistēmas Bt Prakt.darbi
14.02.2019
Veinbergs Artūrs
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19