Atpakaļ

G0215 Lauksaimniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem. 10-sem.
Visas apakšprog. Darz-Dārzkopība Lauk-Laukkopība Lopk-Ciltslietu zootehniķis Uzne-Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
26.02.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
19.02.2019
Joma Laura
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
26.02.2019
Kārkliņš Aldis
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
26.03.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi
02.04.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
26.03.2019
Degola Lilija
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
20.02.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
20.02.2019
Dorbe Adrija
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
27.03.2019
Kreišmane Dzidra
84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
03.04.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
21.02.2019
Sivicka Irina

LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
28.02.2019
Sivicka Irina

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija
Lauk a.prg.
28.02.2019
Kronberga Arta
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
21.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
28.03.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
04.04.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3138 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Ieskaite
Darz, Lauk a.prg.
04.04.2019
Kursa darba aizstāvēšana
Dorbe Adrija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
22.02.2019
Joma Laura
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi
01.03.2019
Joma Laura
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3139 Agroķīmija Bp Eksāmens
Darz, Lauk a.prg.
05.04.2019
Kārkliņš Aldis
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
29.03.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
29.03.2019
Antāne Vita
09.30-10.15 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
25.02.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
25.02.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
01.04.2019
Cielava Lāsma
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
01.04.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
01.04.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
26.02.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
19.02.2019
Joma Laura
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
26.02.2019
Kārkliņš Aldis
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija
Lopk a.prg.
26.02.2019
Jonkus Daina
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
26.03.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi
02.04.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
26.03.2019
Bimšteine Gunita
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
26.03.2019
Degola Lilija
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
20.02.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
27.02.2019
Bimšteine Gunita
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
27.02.2019
Dorbe Adrija
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija
Lauk a.prg.
20.02.2019
Kronberga Arta
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
27.03.2019
Kreišmane Dzidra
84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
03.04.2019
Cielava Lāsma
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
03.04.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
03.04.2019
Jonkus Daina
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
28.02.2019
Trūpa Aiga
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
21.02.2019
Sivicka Irina

LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
28.02.2019
Sivicka Irina

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija
Lauk a.prg.
28.02.2019
Kronberga Arta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
21.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.02.2019
Jonkus Daina
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
28.03.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
04.04.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
28.03.2019
Bimšteine Gunita
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4030 Augu aizsardzība Bp Ieskaite
Darz, Lauk a.prg.
04.04.2019
Kursa darba aizstāvēšana
Bimšteine Gunita, Kaņeps Jānis
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
22.02.2019
Joma Laura
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi
01.03.2019
Joma Laura
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Eksāmens
Uzne a.prg.
05.04.2019
Bimšteine Gunita
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3139 Agroķīmija Bp Eksāmens
Darz, Lauk a.prg.
05.04.2019
Kārkliņš Aldis
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
29.03.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
29.03.2019
Antāne Vita
10.30-11.15 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
18.02.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
25.02.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
25.02.2019
Dorbe Adrija
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
18.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
25.02.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
01.04.2019
Cielava Lāsma
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
25.03.2019
Dorbe Adrija
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
01.04.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
01.04.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
26.02.2019
Bimšteine Gunita
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
26.02.2019
Kārkliņš Aldis
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija
Lopk a.prg.
26.02.2019
Jonkus Daina
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
19.02.2019
Joma Laura
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
26.03.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Ieskaite ar atzīmi
02.04.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
26.03.2019
Bimšteine Gunita
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
26.03.2019
Degola Lilija
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
20.02.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
27.02.2019
Bimšteine Gunita
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
27.02.2019
Dorbe Adrija
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija
Lauk a.prg.
20.02.2019
Kronberga Arta
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
27.03.2019
Bimšteine Gunita
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
03.04.2019
Cielava Lāsma
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Ieskaite ar atzīmi
Darz a.prg.
03.04.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
03.04.2019
Jonkus Daina
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
28.02.2019
Trūpa Aiga
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
21.02.2019
Sivicka Irina

LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
28.02.2019
Sivicka Irina

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
28.02.2019
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
21.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.02.2019
Jonkus Daina
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
28.03.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Eksāmens
Uzne a.prg.
04.04.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
28.03.2019
Bimšteine Gunita
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4030 Augu aizsardzība Bp Ieskaite
Darz, Lauk a.prg.
04.04.2019
Kursa darba aizstāvēšana
Bimšteine Gunita, Kaņeps Jānis
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
22.02.2019
Joma Laura
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi
01.03.2019
Joma Laura
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
05.04.2019
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
29.03.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
29.03.2019
Antāne Vita
11.30-12.15 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
18.02.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
25.02.2019
Dorbe Adrija
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
18.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
25.02.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
01.04.2019
Cielava Lāsma
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
25.03.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
01.04.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
01.04.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
19.02.2019
Joma Laura
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
26.02.2019
Bimšteine Gunita
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
26.02.2019
Kārkliņš Aldis
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija
Lopk a.prg.
26.02.2019
Jonkus Daina
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija
Uzne a.prg.
26.03.2019
Jankova Līga
107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
02.04.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija
Lauk a.prg.
26.03.2019
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
02.04.2019
2. grupa
Dorbe Adrija
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija
Darz a.prg.
26.03.2019
Rūtenberga-Āva Anda
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
26.03.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ2051 Barības līdzekļi Bp Seminārs
Lopk a.prg.
02.04.2019
Kursa darba aizstāvēšana
Trūpa Aiga
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
20.02.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
27.02.2019
Bimšteine Gunita
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
27.02.2019
Dorbe Adrija
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija
Lauk a.prg.
20.02.2019
Kronberga Arta
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
20.02.2019
Degola Lilija
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
27.03.2019
Bimšteine Gunita
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
03.04.2019
Cielava Lāsma
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
27.03.2019
Dorbe Adrija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
03.04.2019
1. grupa
Dorbe Adrija
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
03.04.2019
Jonkus Daina
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
28.02.2019
Trūpa Aiga
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
28.02.2019
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
21.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
28.02.2019
Degola Lilija
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
28.03.2019
Bimšteine Gunita
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Eksāmens
Darz, Lauk a.prg.
04.04.2019
Bimšteine Gunita
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
28.03.2019
Degola Lilija
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Eksāmens
Lopk a.prg.
04.04.2019
Degola Lilija
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
22.02.2019
Joma Laura
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi
01.03.2019
Joma Laura
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
05.04.2019
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
29.03.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
29.03.2019
Antāne Vita
12.30-13.15 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
18.02.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
25.02.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
18.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
25.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
01.04.2019
Cielava Lāsma
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
25.03.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
01.04.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija
Lopk a.prg.
25.03.2019
Jonkus Daina
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
01.04.2019
Degola Lilija
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
19.02.2019
Dorbe Adrija
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
26.02.2019
Kārkliņš Aldis
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
19.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija
Uzne a.prg.
26.03.2019
Jankova Līga
107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
02.04.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija
Lauk a.prg.
26.03.2019
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
02.04.2019
2. grupa
Dorbe Adrija
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija
Darz a.prg.
26.03.2019
Rūtenberga-Āva Anda
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
26.03.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
02.04.2019
Jonkus Daina
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
27.02.2019
Bimšteine Gunita
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija
Lauk a.prg.
20.02.2019
Kronberga Arta
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
20.02.2019
Degola Lilija
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
27.03.2019
Bimšteine Gunita
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
03.04.2019
Cielava Lāsma
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
27.03.2019
1. grupa
Dorbe Adrija
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
03.04.2019
1. grupa
Dorbe Adrija
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
28.02.2019
Trūpa Aiga
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
28.02.2019
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2051 Barības līdzekļi Bp Seminārs
Lopk a.prg.
21.02.2019
Trūpa Aiga
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
28.02.2019
Degola Lilija
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
28.03.2019
Kreišmane Dzidra
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3138 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Ieskaite
Darz, Lauk a.prg.
04.04.2019
Kursa darba aizstāvēšana
Dorbe Adrija
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija
Darz a.prg.
28.03.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
28.03.2019
Degola Lilija
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
05.04.2019
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
29.03.2019
Antāne Vita
13.30-14.15 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
18.02.2019
Trūpa Aiga
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
25.02.2019
Trūpa Aiga
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
18.02.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
25.02.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
18.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
25.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
01.04.2019
Cielava Lāsma
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
25.03.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
01.04.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija
Lopk a.prg.
25.03.2019
Jonkus Daina
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
01.04.2019
Degola Lilija
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
19.02.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
26.02.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
26.02.2019
Kārkliņš Aldis
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
19.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
26.02.2019
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija
Uzne a.prg.
26.03.2019
Jankova Līga
107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
02.04.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
26.03.2019
Kronberga Arta
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
02.04.2019
2. grupa
Dorbe Adrija
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija
Darz a.prg.
26.03.2019
Rūtenberga-Āva Anda
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
26.03.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
02.04.2019
Jonkus Daina
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
20.02.2019
Joma Laura
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
27.02.2019
Jonkus Daina
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
27.03.2019
Bimšteine Gunita
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
03.04.2019
Cielava Lāsma
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
27.03.2019
1. grupa
Dorbe Adrija
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
03.04.2019
1. grupa
Dorbe Adrija
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
28.02.2019
Sivicka Irina
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
28.02.2019
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
21.02.2019
Degola Lilija

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
28.02.2019
Degola Lilija
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
28.03.2019
Kreišmane Dzidra
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
04.04.2019
Cielava Lāsma
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija
Lauk a.prg.
04.04.2019
Kronberga Arta
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija
Darz a.prg.
28.03.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
04.04.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
28.03.2019
Degola Lilija
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
01.03.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
22.02.2019
Bimšteine Gunita
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija
Lopk a.prg.
22.02.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
29.03.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
05.04.2019
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
29.03.2019
Antāne Vita
14.30-15.15 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
18.02.2019
Trūpa Aiga
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
25.02.2019
Trūpa Aiga
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
18.02.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
25.02.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
18.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
25.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
25.03.2019
Sivicka Irina
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
01.04.2019
Cielava Lāsma
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
01.04.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
01.04.2019
Degola Lilija
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
19.02.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
26.02.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
19.02.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
26.02.2019
Dorbe Adrija
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
19.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
26.02.2019
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija
Uzne a.prg.
26.03.2019
Jankova Līga
107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
02.04.2019
Cielava Lāsma
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
26.03.2019
Kronberga Arta
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
02.04.2019
2. grupa
Dorbe Adrija
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija
Darz a.prg.
26.03.2019
Rūtenberga-Āva Anda
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
02.04.2019
Jonkus Daina
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
20.02.2019
Joma Laura
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija
Uzne a.prg.
27.02.2019
Jankova Līga
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
27.02.2019
Jonkus Daina
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi
27.03.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Ieskaite ar atzīmi
Uzne a.prg.
03.04.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
03.04.2019
1. grupa
Dorbe Adrija
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Eksāmens
Lopk a.prg.
03.04.2019
Antāne Vita
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
28.02.2019
Sivicka Irina
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija
Uzne a.prg.
21.02.2019
Jankova Līga
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
28.02.2019
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
21.02.2019
Degola Lilija

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
28.03.2019
Kreišmane Dzidra
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
04.04.2019
Cielava Lāsma
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
28.03.2019
2. grupa
Dorbe Adrija
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija
Lauk a.prg.
04.04.2019
Kronberga Arta
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
04.04.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
28.03.2019
Antāne Vita
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Eksāmens
Lopk a.prg.
04.04.2019
Jonkus Daina
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
01.03.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
22.02.2019
Bimšteine Gunita
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija
Lopk a.prg.
22.02.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
29.03.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
05.04.2019
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
18.02.2019
Trūpa Aiga
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
25.02.2019
Trūpa Aiga
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija
Darz a.prg.
18.02.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
25.02.2019
Kārkliņš Aldis
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
25.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
25.03.2019
Sivicka Irina
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2127 Grāmatvedība un investīcijas Bp Ieskaite
Uzne a.prg.
01.04.2019
Kursa darba aizstāvēšana
Leibus Inguna
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
25.03.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
01.04.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
19.02.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
26.02.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
19.02.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
26.02.2019
Dorbe Adrija
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
19.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
26.02.2019
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Ieskaite ar atzīmi
Uzne a.prg.
26.03.2019
Jankova Līga
107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
02.04.2019
Cielava Lāsma
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
26.03.2019
Kronberga Arta
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
02.04.2019
1. grupa
Dorbe Adrija
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija
Darz a.prg.
26.03.2019
Rūtenberga-Āva Anda
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
20.02.2019
Joma Laura
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija
Uzne a.prg.
27.02.2019
Jankova Līga
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
27.02.2019
Jonkus Daina
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi
27.03.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
03.04.2019
Bimšteine Gunita
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
03.04.2019
2. grupa
Dorbe Adrija
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Eksāmens
Lopk a.prg.
03.04.2019
Antāne Vita
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
28.02.2019
Sivicka Irina
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija
Uzne a.prg.
21.02.2019
Jankova Līga
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
28.02.2019
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
21.02.2019
Degola Lilija

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
04.04.2019
Cielava Lāsma
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija
Lauk a.prg.
04.04.2019
Kronberga Arta
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
04.04.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
28.03.2019
Antāne Vita
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Eksāmens
Lopk a.prg.
04.04.2019
Jonkus Daina
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
22.02.2019
Jankova Līga
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
22.02.2019
Bimšteine Gunita
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
01.03.2019
Bimšteine Gunita
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija
Lopk a.prg.
22.02.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
29.03.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
05.04.2019
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija
Darz a.prg.
18.02.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
25.02.2019
Kārkliņš Aldis
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
18.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
25.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Ekon2127 Grāmatvedība un investīcijas Bp Ieskaite
Uzne a.prg.
01.04.2019
Kursa darba aizstāvēšana
Leibus Inguna
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
25.03.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
01.04.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
19.02.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
26.02.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
19.02.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
26.02.2019
Dorbe Adrija
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
19.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija
Lauk a.prg.
26.03.2019
Kronberga Arta
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
02.04.2019
1. grupa
Dorbe Adrija
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija
Darz a.prg.
26.03.2019
Rūtenberga-Āva Anda
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
20.02.2019
Joma Laura
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija
Uzne a.prg.
27.02.2019
Jankova Līga
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
03.04.2019
Bimšteine Gunita
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
03.04.2019
2. grupa
Dorbe Adrija
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
28.02.2019
Sivicka Irina
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija
Uzne a.prg.
21.02.2019
Jankova Līga
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
28.02.2019
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Eksāmens
Uzne a.prg.
04.04.2019
Cielava Lāsma
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
28.03.2019
2. grupa
Dorbe Adrija
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
04.04.2019
Kronberga Arta
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
04.04.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
22.02.2019
Jankova Līga
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
22.02.2019
Bimšteine Gunita
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
01.03.2019
Bimšteine Gunita
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Eksāmens
Lauk a.prg.
05.04.2019
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
17.30-18.15 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija
Lauk a.prg.
26.03.2019
Kronberga Arta
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija
Darz a.prg.
26.03.2019
Rūtenberga-Āva Anda
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija
Uzne a.prg.
27.02.2019
Jankova Līga
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija
Uzne a.prg.
21.02.2019
Jankova Līga
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
04.04.2019
Kronberga Arta
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
22.02.2019
Jankova Līga
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
18.30-19.15 VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
22.02.2019
Jankova Līga
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18