Atpakaļ

G0215 Lauksaimniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem.
Visas apakšprog. Darz-Dārzkopība Lauk-Laukkopība Lopk-Ciltslietu zootehniķis Uzne-Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā
29.01.2019.-01.03.2019. Sanāksme, Z. Gaile, 18.02.2019., plkst.: 09.30-10.15, 233. aud.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
26.02.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
19.02.2019
Joma Laura
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
26.02.2019
Kārkliņš Aldis
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
20.02.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
20.02.2019
Dorbe Adrija
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
21.02.2019
Sivicka Irina

LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
28.02.2019
Sivicka Irina

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija
Lauk a.prg.
28.02.2019
Kronberga Arta
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
21.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
22.02.2019
Joma Laura
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi
01.03.2019
Joma Laura
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
09.30-10.15 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
25.02.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
25.02.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
26.02.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
19.02.2019
Joma Laura
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
26.02.2019
Kārkliņš Aldis
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija
Lopk a.prg.
26.02.2019
Jonkus Daina
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
20.02.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
27.02.2019
Bimšteine Gunita
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
27.02.2019
Dorbe Adrija
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija
Lauk a.prg.
20.02.2019
Kronberga Arta
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
28.02.2019
Trūpa Aiga
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
21.02.2019
Sivicka Irina

LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
28.02.2019
Sivicka Irina

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija
Lauk a.prg.
28.02.2019
Kronberga Arta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
21.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.02.2019
Jonkus Daina
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
22.02.2019
Joma Laura
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi
01.03.2019
Joma Laura
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
10.30-11.15 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
18.02.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
25.02.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
25.02.2019
Dorbe Adrija
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
18.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
25.02.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
26.02.2019
Bimšteine Gunita
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
26.02.2019
Kārkliņš Aldis
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija
Lopk a.prg.
26.02.2019
Jonkus Daina
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
19.02.2019
Joma Laura
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
20.02.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
27.02.2019
Bimšteine Gunita
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
27.02.2019
Dorbe Adrija
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija
Lauk a.prg.
20.02.2019
Kronberga Arta
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
28.02.2019
Trūpa Aiga
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
21.02.2019
Sivicka Irina

LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
28.02.2019
Sivicka Irina

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
28.02.2019
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
21.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.02.2019
Jonkus Daina
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
22.02.2019
Joma Laura
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi
01.03.2019
Joma Laura
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
11.30-12.15 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Uzne a.prg.
18.02.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
25.02.2019
Dorbe Adrija
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
18.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
25.02.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
19.02.2019
Joma Laura
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
26.02.2019
Bimšteine Gunita
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
26.02.2019
Kārkliņš Aldis
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija
Lopk a.prg.
26.02.2019
Jonkus Daina
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
20.02.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
27.02.2019
Bimšteine Gunita
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
27.02.2019
Dorbe Adrija
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija
Lauk a.prg.
20.02.2019
Kronberga Arta
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
20.02.2019
Degola Lilija
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
28.02.2019
Trūpa Aiga
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
28.02.2019
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
21.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
28.02.2019
Degola Lilija
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
22.02.2019
Joma Laura
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi
01.03.2019
Joma Laura
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
12.30-13.15 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
18.02.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
25.02.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
18.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
25.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
19.02.2019
Dorbe Adrija
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
26.02.2019
Kārkliņš Aldis
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
19.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
27.02.2019
Bimšteine Gunita
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija
Lauk a.prg.
20.02.2019
Kronberga Arta
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
20.02.2019
Degola Lilija
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
28.02.2019
Trūpa Aiga
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
28.02.2019
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2051 Barības līdzekļi Bp Seminārs
Lopk a.prg.
21.02.2019
Trūpa Aiga
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
28.02.2019
Degola Lilija
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
18.02.2019
Trūpa Aiga
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
25.02.2019
Trūpa Aiga
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
18.02.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
25.02.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
18.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
25.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
19.02.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
26.02.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
26.02.2019
Kārkliņš Aldis
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
19.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
26.02.2019
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
20.02.2019
Joma Laura
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
27.02.2019
Jonkus Daina
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
28.02.2019
Sivicka Irina
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
28.02.2019
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
21.02.2019
Degola Lilija

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
28.02.2019
Degola Lilija
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
01.03.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
22.02.2019
Bimšteine Gunita
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija
Lopk a.prg.
22.02.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
18.02.2019
Trūpa Aiga
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
25.02.2019
Trūpa Aiga
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
18.02.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
25.02.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
18.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
25.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
19.02.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
26.02.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
19.02.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
26.02.2019
Dorbe Adrija
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
19.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
26.02.2019
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
20.02.2019
Joma Laura
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija
Uzne a.prg.
27.02.2019
Jankova Līga
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
27.02.2019
Jonkus Daina
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
28.02.2019
Sivicka Irina
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija
Uzne a.prg.
21.02.2019
Jankova Līga
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
28.02.2019
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
21.02.2019
Degola Lilija

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
01.03.2019
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
22.02.2019
Bimšteine Gunita
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija
Lopk a.prg.
22.02.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
18.02.2019
Trūpa Aiga
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
25.02.2019
Trūpa Aiga
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija
Darz a.prg.
18.02.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
25.02.2019
Kārkliņš Aldis
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
25.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
19.02.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
26.02.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
19.02.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
26.02.2019
Dorbe Adrija
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
19.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
26.02.2019
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
20.02.2019
Joma Laura
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija
Uzne a.prg.
27.02.2019
Jankova Līga
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
27.02.2019
Jonkus Daina
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
28.02.2019
Sivicka Irina
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija
Uzne a.prg.
21.02.2019
Jankova Līga
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
28.02.2019
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
21.02.2019
Degola Lilija

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
22.02.2019
Jankova Līga
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
22.02.2019
Bimšteine Gunita
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
01.03.2019
Bimšteine Gunita
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija
Lopk a.prg.
22.02.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija
Darz a.prg.
18.02.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
25.02.2019
Kārkliņš Aldis
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
18.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
25.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
19.02.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
26.02.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
19.02.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
26.02.2019
Dorbe Adrija
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
19.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
20.02.2019
Joma Laura
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija
Uzne a.prg.
27.02.2019
Jankova Līga
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
28.02.2019
Sivicka Irina
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija
Uzne a.prg.
21.02.2019
Jankova Līga
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
28.02.2019
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.02.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
22.02.2019
Jankova Līga
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
22.02.2019
Bimšteine Gunita
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
01.03.2019
Bimšteine Gunita
33. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
17.30-18.15 VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija
Uzne a.prg.
27.02.2019
Jankova Līga
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija
Uzne a.prg.
21.02.2019
Jankova Līga
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
22.02.2019
Jankova Līga
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
18.30-19.15 VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
22.02.2019
Jankova Līga
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18