Atpakaļ

G0105 Ekonomika Bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem.
Visas apakšprog. AgrVid-Agrārā un vides ekonomika GrFin-Grāmatvedība un finanses RegAP-Reģionālā attīstība un pārvalde Tiesb-Tiesību zinātnes Uznd-Biznesa procesu vadība
Visas grupas 1g 2g 3g 4g 5g
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 VadZ4010 Vadīšana B Lekcija
Jurgena Ināra
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3091 Vadības grāmatvedība B Lekcija
Kelmere Laila
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ4010 Vadīšana B Prakt.darbi
1g, 3g gr.
Jankova Līga
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3089 Budžeta iestāžu grāmatvedība B Lekcija
GrFin a.prg.
2g gr.
Jesemčika Anna
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3119 Atjaunojamās enerģijas ekonomika B Lekcija
AgrVid a.prg.
5g gr.
Naglis-Liepa Kaspars
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
09.30-10.15 VadZ4010 Vadīšana B Lekcija
Jurgena Ināra
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ3029 Saimnieciskās darbības analīze B Prakt.darbi
1g, 3g gr.
Auziņa Anita
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3091 Vadības grāmatvedība B Prakt.darbi
2g, 4g, 5g gr.
Kelmere Laila
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ4010 Vadīšana B Prakt.darbi
1g, 3g gr.
Jankova Līga
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3089 Budžeta iestāžu grāmatvedība B Prakt.darbi
GrFin a.prg.
2g gr.
Jesemčika Anna
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3119 Atjaunojamās enerģijas ekonomika B Prakt.darbi
AgrVid a.prg.
5g gr.
Naglis-Liepa Kaspars
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
JurZ3017 Kadastrs B Lekcija
RegAP a.prg.
4g gr.
04.02.2019-03.03.2019
Bērziņa Maija
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
10.30-11.15 Ekon3049 Uzņēmuma finanses A Lekcija
Apsīte Evita
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3091 Vadības grāmatvedība B Prakt.darbi
1g, 3g gr.
Kelmere Laila
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ3029 Saimnieciskās darbības analīze B Prakt.darbi
2g, 4g, 5g gr.
Auziņa Anita
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ4010 Vadīšana B Prakt.darbi
2g, 4g, 5g gr.
Jankova Līga
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

JurZ3019 Īpašuma tiesības B Lekcija
Tiesb a.prg.
3g gr.
Vitte Ārija
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
JurZ3017 Kadastrs B Lekcija
RegAP a.prg.
4g gr.
04.02.2019-03.03.2019
Bērziņa Maija
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
11.30-12.15 VadZ3029 Saimnieciskās darbības analīze B Lekcija
Auziņa Anita
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ3029 Saimnieciskās darbības analīze B Prakt.darbi
2g, 4g, 5g gr.
Auziņa Anita
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ4036 Projektu vadīšana B Lekcija
Uznd a.prg.
1g gr.
Jurgena Ināra
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ4010 Vadīšana B Prakt.darbi
2g, 4g, 5g gr.
Jankova Līga
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

JurZ3019 Īpašuma tiesības B Prakt.darbi
Tiesb a.prg.
3g gr.
Vitte Ārija
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
JurZ3017 Kadastrs B Lekcija
RegAP a.prg.
4g gr.
04.02.2019-03.03.2019
Bērziņa Maija
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
12.30-13.15 Ekon3049 Uzņēmuma finanses A Prakt.darbi
2g, 4g, 5g gr.
Apsīte Evita
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ3029 Saimnieciskās darbības analīze B Prakt.darbi
2g, 4g, 5g gr.
Auziņa Anita
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ4036 Projektu vadīšana B Prakt.darbi
Uznd a.prg.
1g gr.
04.02.2019-17.03.2019
Jurgena Ināra
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ4036 Projektu vadīšana B Prakt.darbi
Uznd a.prg.
1g gr.
18.03.2019-26.05.2019
Jurgena Ināra
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
JurZ3017 Kadastrs B Lekcija
RegAP a.prg.
4g gr.
04.02.2019-03.03.2019
Bērziņa Maija
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
13.30-14.15 Ekon3049 Uzņēmuma finanses A Prakt.darbi
1g, 3g gr.
Apsīte Evita
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon2112 Radošā ekonomika C Lekcija
BISK
Griņēviča Linda
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

JurZ3032 Ekonomisko pārkāpumu krimināltiesiskie aspekti C Lekcija
BISK
Vitte Ārija
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
14.30-15.15 VadZ3029 Saimnieciskās darbības analīze B Prakt.darbi
1g, 3g gr.
Auziņa Anita
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon2112 Radošā ekonomika C Prakt.darbi
BISK
Griņēviča Linda
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

JurZ3032 Ekonomisko pārkāpumu krimināltiesiskie aspekti C Prakt.darbi
BISK
Vitte Ārija
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
JurZ3017 Kadastrs B Prakt.darbi
RegAP a.prg.
4g gr.
04.02.2019-03.03.2019
Bērziņa Maija
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
15.30-16.15 VadZ3029 Saimnieciskās darbības analīze B Prakt.darbi
1g, 3g gr.
Auziņa Anita
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
JurZ3017 Kadastrs B Prakt.darbi
RegAP a.prg.
4g gr.
04.02.2019-03.03.2019
Bērziņa Maija
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
16.30-17.15 JurZ3017 Kadastrs B Prakt.darbi
RegAP a.prg.
4g gr.
04.02.2019-03.03.2019
Bērziņa Maija
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
17.30-18.15 JurZ3017 Kadastrs B Prakt.darbi
RegAP a.prg.
4g gr.
04.02.2019-03.03.2019
Bērziņa Maija
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19