Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Psih4001 Vadības psiholoģija Bv Lekcija 04.02.2019-12.05.2019 Leikuma Ināra 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
PārZ2004 Pārtikas procesi un iekārtas I Bp Lekcija 04.02.2019-12.05.2019 Galoburda Ruta 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2007 Pārtikas siltuma un aukstuma procesi Bp Lekcija 04.02.2019-12.05.2019 Sturmoviča Elīna 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Ķīmi3005 Bioķīmija Bt Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-12.05.2019 Miķelsone Velga 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
ETeh4049 Automatizācija Bp Lekcija 18.02.2019-03.03.2019 Moskvins Genādijs 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Psih4001 Vadības psiholoģija Bv Lekcija 04.02.2019-17.02.2019 Leikuma Ināra 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
PārZ2004 Pārtikas procesi un iekārtas I Bp Lekcija 04.02.2019-17.02.2019 Galoburda Ruta 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ2004 Pārtikas procesi un iekārtas I Bp Lab.darbi 1 gr. 18.02.2019-17.03.2019 Galoburda Ruta 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ2007 Pārtikas siltuma un aukstuma procesi Bp Lab.darbi 2 gr. 18.02.2019-17.03.2019 Sturmoviča Elīna 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2007 Pārtikas siltuma un aukstuma procesi Bp Lekcija 04.02.2019-12.05.2019 Sturmoviča Elīna 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Ķīmi3005 Bioķīmija Bt Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-12.05.2019 Miķelsone Velga 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3056 Cittautu virtuve Bb Lab.darbi 08.02.2019 22.02.2019 08.03.2019 22.03.2019 Izvēles kurss Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
10.30-11.15 |
ETeh4049 Automatizācija Bp Lekcija 04.02.2019-12.05.2019 Moskvins Genādijs 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
PārZ2004 Pārtikas procesi un iekārtas I Bp Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-12.05.2019 Galoburda Ruta 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ2007 Pārtikas siltuma un aukstuma procesi Bp Lab.darbi 2 gr. 04.02.2019-12.05.2019 Sturmoviča Elīna 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2007 Pārtikas siltuma un aukstuma procesi Bp Lekcija 1.ned.-04.02.2019-31.03.2019 Sturmoviča Elīna 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Ķīmi3002 Fizikālā un koloidālā ķīmija II Bt Lab.darbi 2 gr. 04.02.2019-28.04.2019 Dimiņš Fredijs 271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3005 Bioķīmija Bt Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-12.05.2019 Miķelsone Velga 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3056 Cittautu virtuve Bb Lab.darbi 08.02.2019 22.02.2019 08.03.2019 22.03.2019 Izvēles kurss Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
ETeh4049 Automatizācija Bp Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-04.02.2019-12.05.2019 Straume Indulis 321. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh4049 Automatizācija Bp Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-04.02.2019-12.05.2019 Straume Indulis 321. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Psih4001 Vadības psiholoģija Bv Seminārs 1 gr. 1.ned.-04.02.2019-12.05.2019 Leikuma Ināra 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Psih4001 Vadības psiholoģija Bv Seminārs 2 gr. 2.ned.-04.02.2019-12.05.2019 Leikuma Ināra 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
PārZ2004 Pārtikas procesi un iekārtas I Bp Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-12.05.2019 Galoburda Ruta 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ2007 Pārtikas siltuma un aukstuma procesi Bp Lab.darbi 2 gr. 04.02.2019-12.05.2019 Sturmoviča Elīna 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Ķīmi3005 Bioķīmija Bt Lekcija 2.ned.-04.02.2019-31.03.2019 Miķelsone Velga 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi3002 Fizikālā un koloidālā ķīmija II Bt Lab.darbi 2 gr. 04.02.2019-28.04.2019 Dimiņš Fredijs 271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3005 Bioķīmija Bt Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-04.02.2019-28.04.2019 Miķelsone Velga 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3056 Cittautu virtuve Bb Lab.darbi 08.02.2019 22.02.2019 08.03.2019 22.03.2019 Izvēles kurss Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
12.30-13.15 |
ETeh4049 Automatizācija Bp Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-04.02.2019-12.05.2019 Straume Indulis 321. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh4049 Automatizācija Bp Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-04.02.2019-12.05.2019 Straume Indulis 321. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Psih4001 Vadības psiholoģija Bv Seminārs 1 gr. 1.ned.-04.02.2019-12.05.2019 Leikuma Ināra 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Psih4001 Vadības psiholoģija Bv Seminārs 2 gr. 2.ned.-04.02.2019-12.05.2019 Leikuma Ināra 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ķīmi3005 Bioķīmija Bt Lekcija 04.02.2019-12.05.2019 Miķelsone Velga 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi3002 Fizikālā un koloidālā ķīmija II Bt Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-28.04.2019 Kūka Pēteris 271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3005 Bioķīmija Bt Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-04.02.2019-28.04.2019 Miķelsone Velga 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3056 Cittautu virtuve Bb Lab.darbi 08.02.2019 22.02.2019 08.03.2019 22.03.2019 Izvēles kurss Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
13.30-14.15 |
ETeh4049 Automatizācija Bp Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-04.02.2019-03.03.2019 Straume Indulis 321. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh4049 Automatizācija Bp Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-04.02.2019-03.03.2019 Straume Indulis 321. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Psih4001 Vadības psiholoģija Bv Seminārs 1 gr. 1.ned.-04.02.2019-03.03.2019 Leikuma Ināra 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Psih4001 Vadības psiholoģija Bv Seminārs 2 gr. 2.ned.-04.02.2019-03.03.2019 Leikuma Ināra 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
PārZ2004 Pārtikas procesi un iekārtas I Bp Lab.darbi 2 gr. 04.02.2019-12.05.2019 Galoburda Ruta 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ2007 Pārtikas siltuma un aukstuma procesi Bp Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-12.05.2019 Sturmoviča Elīna 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Ķīmi3005 Bioķīmija Bt Lekcija 04.02.2019-12.05.2019 Miķelsone Velga 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi3002 Fizikālā un koloidālā ķīmija II Bt Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-28.04.2019 Kūka Pēteris 271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3005 Bioķīmija Bt Lab.darbi 2 gr. 04.02.2019-12.05.2019 Miķelsone Velga 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
14.30-15.15 |
VadZ2015 Stresa vadība Lekcija Izvēles kurss Kontaktnodarbība G0506(PLK) G0603(PLK) G0330(PLK) G0608(PLK) G0311(PLK) Kirila Kitija 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
PārZ2004 Pārtikas procesi un iekārtas I Bp Lab.darbi 2 gr. 04.02.2019-12.05.2019 Galoburda Ruta 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ2007 Pārtikas siltuma un aukstuma procesi Bp Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-12.05.2019 Sturmoviča Elīna 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Ķīmi3002 Fizikālā un koloidālā ķīmija II Bt Lekcija 04.02.2019-31.03.2019 Dimiņš Fredijs 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi3005 Bioķīmija Bt Lab.darbi 2 gr. 04.02.2019-12.05.2019 Miķelsone Velga 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
15.30-16.15 |
VadZ2015 Stresa vadība Lekcija Izvēles kurss Kontaktnodarbība G0506(PLK) G0603(PLK) G0330(PLK) G0608(PLK) G0311(PLK) Kirila Kitija 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
PārZ2004 Pārtikas procesi un iekārtas I Bp Lab.darbi 2 gr. 18.02.2019-17.03.2019 Galoburda Ruta 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ2007 Pārtikas siltuma un aukstuma procesi Bp Lab.darbi 1 gr. 18.02.2019-17.03.2019 Sturmoviča Elīna 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3056 Cittautu virtuve Bb Lekcija 04.02.2019-31.03.2019 Izvēles kurss G0603(PLK) Krūmiņa-Zemture Gita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi3005 Bioķīmija Bt Lab.darbi 2 gr. 04.02.2019-12.05.2019 Miķelsone Velga 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
16.30-17.15 |
PārZ3056 Cittautu virtuve Bb Lekcija 04.02.2019-31.03.2019 Izvēles kurss G0603(PLK) Krūmiņa-Zemture Gita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |