Atpakaļ

G0519 Mežzinātne Maģistra
Pilna laika
2-sem. 4-sem.
Visas apakšprog. MDT-Meža darbi un tehnika MEM-Meža ekoloģija un mežkopība MEP-Meža ekonomika un politika
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 MežZ6010 Mežizstrādes attīstības virzieni B Lekcija
MDT a.prg.
07.02.2019-02.05.2019
Sarmulis Ziedonis
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ6014 Jaunaudžu apsaimniekošanas riska vadība B Lekcija
MEM a.prg.
07.02.2019-15.03.2019
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ5020 Kokaugu adaptācijas pamatprincipi B Lekcija
MEM a.prg.
22.03.2019-03.05.2019
Jansons Āris
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ6012 Meža vērtība A Lekcija
09.03.2019-30.03.2019
G0514(PLK)

Jansons Āris
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
09.30-10.15 MežZ6010 Mežizstrādes attīstības virzieni B Lekcija
MDT a.prg.
07.02.2019-02.05.2019
Sarmulis Ziedonis
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ6023 Mežmateriālu tirgus B Lekcija
MEP a.prg.
07.02.2019-25.04.2019
Liše Sigita
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MežZ6014 Jaunaudžu apsaimniekošanas riska vadība B Lekcija
MEM a.prg.
07.02.2019-15.03.2019
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ5020 Kokaugu adaptācijas pamatprincipi B Lekcija
MEM a.prg.
22.03.2019-03.05.2019
Jansons Āris
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ6012 Meža vērtība A Lekcija
09.03.2019-30.03.2019
G0514(PLK)

Jansons Āris
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
10.30-11.15 MežZ6010 Mežizstrādes attīstības virzieni B Lekcija
MDT a.prg.
07.02.2019-02.05.2019
Sarmulis Ziedonis
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ6023 Mežmateriālu tirgus B Lekcija
MEP a.prg.
07.02.2019-25.04.2019
Liše Sigita
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MežZ6014 Jaunaudžu apsaimniekošanas riska vadība B Lekcija
MEM a.prg.
07.02.2019-15.03.2019
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ5020 Kokaugu adaptācijas pamatprincipi B Lekcija
MEM a.prg.
22.03.2019-03.05.2019
Jansons Āris
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ4086 Meža resursu uzmērīšana un uzskaite B Lekcija
MEP a.prg.
15.02.2019-26.04.2019
Zariņš Juris
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ6012 Meža vērtība A Lekcija
09.03.2019-30.03.2019
G0514(PLK)

Jansons Āris
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
11.30-12.15 MežZ6010 Mežizstrādes attīstības virzieni B Lekcija
MDT a.prg.
07.02.2019-02.05.2019
Sarmulis Ziedonis
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ6023 Mežmateriālu tirgus B Prakt.darbi
MEP a.prg.
07.02.2019-25.04.2019
Liše Sigita
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MežZ6014 Jaunaudžu apsaimniekošanas riska vadība B Lekcija
MEM a.prg.
07.02.2019-15.03.2019
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ5020 Kokaugu adaptācijas pamatprincipi B Lekcija
MEM a.prg.
22.03.2019-03.05.2019
Jansons Āris
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ4086 Meža resursu uzmērīšana un uzskaite B Lekcija
MEP a.prg.
15.02.2019-26.04.2019
Zariņš Juris
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ6012 Meža vērtība A Lekcija
09.03.2019-30.03.2019
G0514(PLK)

Jansons Āris
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
12.30-13.15 MežZ6010 Mežizstrādes attīstības virzieni B Prakt.darbi
MDT a.prg.
07.02.2019-02.05.2019
Sarmulis Ziedonis
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ6023 Mežmateriālu tirgus B Prakt.darbi
MEP a.prg.
07.02.2019-25.04.2019
Liše Sigita
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MežZ4086 Meža resursu uzmērīšana un uzskaite B Lekcija
MEP a.prg.
15.02.2019-26.04.2019
Zariņš Juris
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
13.30-14.15 MežZ5039 Mežsaimniecības tehnikas projektēšanas principi II B Lekcija
MDT a.prg.
07.02.2019-02.05.2019
Saveļjevs Aleksandrs
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ6014 Jaunaudžu apsaimniekošanas riska vadība B Prakt.darbi
MEM a.prg.
07.02.2019-15.03.2019
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ5020 Kokaugu adaptācijas pamatprincipi B Prakt.darbi
MEM a.prg.
22.03.2019-03.05.2019
Jansons Āris
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ4086 Meža resursu uzmērīšana un uzskaite B Prakt.darbi
MEP a.prg.
15.02.2019-26.04.2019
Zariņš Juris
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ6012 Meža vērtība A Prakt.darbi
09.03.2019-30.03.2019
G0514(PLK)

Jansons Āris
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
14.30-15.15 MežZ5039 Mežsaimniecības tehnikas projektēšanas principi II B Lekcija
MDT a.prg.
04.04.2019-02.05.2019
Saveļjevs Aleksandrs
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ6014 Jaunaudžu apsaimniekošanas riska vadība B Prakt.darbi
MEM a.prg.
07.02.2019-15.03.2019
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ5020 Kokaugu adaptācijas pamatprincipi B Prakt.darbi
MEM a.prg.
22.03.2019-03.05.2019
Jansons Āris
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ4086 Meža resursu uzmērīšana un uzskaite B Prakt.darbi
MEP a.prg.
15.02.2019-26.04.2019
Zariņš Juris
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ6012 Meža vērtība A Prakt.darbi
09.03.2019-30.03.2019
G0514(PLK)

Jansons Āris
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
15.30-16.15 MežZ5041 Kokmateriālu kvalimetrija A Lekcija
07.02.2019-25.04.2019
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ5039 Mežsaimniecības tehnikas projektēšanas principi II B Prakt.darbi
MDT a.prg.
02.05.2019
Saveļjevs Aleksandrs
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ6014 Jaunaudžu apsaimniekošanas riska vadība B Prakt.darbi
MEM a.prg.
07.02.2019-15.03.2019
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ5020 Kokaugu adaptācijas pamatprincipi B Prakt.darbi
MEM a.prg.
22.03.2019-03.05.2019
Jansons Āris
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ6012 Meža vērtība A Prakt.darbi
09.03.2019-30.03.2019
G0514(PLK)

Jansons Āris
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
16.30-17.15 MežZ5041 Kokmateriālu kvalimetrija A Lekcija
07.02.2019-25.04.2019
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ5039 Mežsaimniecības tehnikas projektēšanas principi II B Prakt.darbi
MDT a.prg.
02.05.2019
Saveļjevs Aleksandrs
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ6014 Jaunaudžu apsaimniekošanas riska vadība B Prakt.darbi
MEM a.prg.
07.02.2019-15.03.2019
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ5020 Kokaugu adaptācijas pamatprincipi B Prakt.darbi
MEM a.prg.
22.03.2019-03.05.2019
Jansons Āris
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ6012 Meža vērtība A Prakt.darbi
09.03.2019-30.03.2019
G0514(PLK)

Jansons Āris
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
17.30-18.15 MežZ5041 Kokmateriālu kvalimetrija A Prakt.darbi
07.02.2019-25.04.2019
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ5039 Mežsaimniecības tehnikas projektēšanas principi II B Prakt.darbi
MDT a.prg.
02.05.2019
Saveļjevs Aleksandrs
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11