Atpakaļ

G0508 Kokapstrāde Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
12.03.2019
Ābele Andis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lab.darbi
19.03.2019
Ābele Andis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lekcija
05.03.2019
Dekšnis Andris
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Prakt.darbi
28.02.2019
Šmits Mareks
406. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Eksāmens
21.03.2019
Šmits Mareks
406. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Mate1035 Matemātika II Bv Lekcija
07.03.2019
14.03.2019
Āboltiņš Aivars
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Eksāmens
22.03.2019
Repša Edgars
427. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
08.03.2019
15.03.2019
K.kat. laboratoriju telpās
Dekšnis Andris
09.30-10.15 MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
12.03.2019
Ābele Andis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lab.darbi
19.03.2019
Ābele Andis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lekcija
05.03.2019
Dekšnis Andris
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lekcija
27.02.2019
06.03.2019
13.03.2019
20.03.2019
Repša Edgars
427. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Prakt.darbi
28.02.2019
Šmits Mareks
406. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Eksāmens
21.03.2019
Šmits Mareks
406. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Mate1035 Matemātika II Bv Lekcija
07.03.2019
Āboltiņš Aivars
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1035 Matemātika II Bv Lekcija
14.03.2019
Āboltiņš Aivars
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
08.03.2019
15.03.2019
K.kat. laboratoriju telpās
Dekšnis Andris
10.30-11.15 MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
12.03.2019
Ābele Andis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lab.darbi
19.03.2019
Ābele Andis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
05.03.2019
Dekšnis Andris
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lekcija
27.02.2019
06.03.2019
13.03.2019
20.03.2019
Repša Edgars
427. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1035 Matemātika II Bv Lekcija
07.03.2019
14.03.2019
Āboltiņš Aivars
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1035 Matemātika II Bv Prakt.darbi
21.03.2019
Āboltiņš Aivars
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lekcija
28.02.2019
Dekšnis Andris
zāle 4.st.. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Mate1035 Matemātika II Bv Prakt.darbi
15.03.2019
Āboltiņš Aivars
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1035 Matemātika II Bv Eksāmens
22.03.2019
Āboltiņš Aivars
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1035 Matemātika II Bv Prakt.darbi
08.03.2019
Āboltiņš Aivars
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
12.03.2019
Ābele Andis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lab.darbi
19.03.2019
Ābele Andis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
05.03.2019
Dekšnis Andris
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lekcija
27.02.2019
06.03.2019
13.03.2019
20.03.2019
Repša Edgars
427. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1035 Matemātika II Bv Lekcija
07.03.2019
14.03.2019
Āboltiņš Aivars
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1035 Matemātika II Bv Prakt.darbi
21.03.2019
Āboltiņš Aivars
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lekcija
28.02.2019
Dekšnis Andris
zāle 4.st.. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Mate1035 Matemātika II Bv Prakt.darbi
15.03.2019
Āboltiņš Aivars
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1035 Matemātika II Bv Eksāmens
22.03.2019
Āboltiņš Aivars
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1035 Matemātika II Bv Prakt.darbi
08.03.2019
Āboltiņš Aivars
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Prakt.darbi
25.02.2019
04.03.2019
11.03.2019
18.03.2019
Šmits Mareks
406. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
05.03.2019
Dekšnis Andris
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
12.03.2019
K.kat. laboratoriju telpās
Dekšnis Andris
MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Prakt.darbi
27.02.2019
06.03.2019
13.03.2019
20.03.2019
Repša Edgars
427. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Eksāmens
21.03.2019
Dekšnis Andris
zāle 4.st.. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Mate1035 Matemātika II Bv Prakt.darbi
15.03.2019
Āboltiņš Aivars
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1035 Matemātika II Bv Prakt.darbi
08.03.2019
Āboltiņš Aivars
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Prakt.darbi
25.02.2019
04.03.2019
11.03.2019
18.03.2019
Šmits Mareks
406. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
26.02.2019
Ābele Andis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
12.03.2019
K.kat. laboratoriju telpās
Dekšnis Andris

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi
19.03.2019
K.kat. laboratoriju telpās
Dekšnis Andris
MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Prakt.darbi
27.02.2019
06.03.2019
13.03.2019
20.03.2019
Repša Edgars
427. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
28.02.2019
07.03.2019
Ābele Andis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lab.darbi
14.03.2019
Ābele Andis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
14.30-15.15 MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
26.02.2019
05.03.2019
12.03.2019
Ābele Andis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi
19.03.2019
K.kat. laboratoriju telpās
Dekšnis Andris
MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Prakt.darbi
27.02.2019
06.03.2019
13.03.2019
20.03.2019
Repša Edgars
427. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
28.02.2019
07.03.2019
Ābele Andis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lab.darbi
14.03.2019
21.03.2019
Ābele Andis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
08.03.2019
K.kat. laboratoriju telpās
Dekšnis Andris

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi
15.03.2019
K.kat. laboratoriju telpās
Dekšnis Andris
15.30-16.15 MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
26.02.2019
05.03.2019
Ābele Andis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lab.darbi
12.03.2019
Ābele Andis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi
19.03.2019
K.kat. laboratoriju telpās
Dekšnis Andris
MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Prakt.darbi
27.02.2019
06.03.2019
13.03.2019
Šmits Mareks
406. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi
20.03.2019
K.kat. laboratoriju telpās
Dekšnis Andris
MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
28.02.2019
07.03.2019
Ābele Andis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lab.darbi
14.03.2019
21.03.2019
Ābele Andis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
08.03.2019
K.kat. laboratoriju telpās
Dekšnis Andris

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi
15.03.2019
K.kat. laboratoriju telpās
Dekšnis Andris
16.30-17.15 MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
26.02.2019
05.03.2019
Ābele Andis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lab.darbi
12.03.2019
Ābele Andis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi
19.03.2019
K.kat. laboratoriju telpās
Dekšnis Andris
MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Prakt.darbi
27.02.2019
06.03.2019
13.03.2019
Šmits Mareks
406. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi
20.03.2019
K.kat. laboratoriju telpās
Dekšnis Andris
MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
28.02.2019
07.03.2019
Ābele Andis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lab.darbi
14.03.2019
Ābele Andis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Eksāmens
21.03.2019
Ābele Andis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
08.03.2019
K.kat. laboratoriju telpās
Dekšnis Andris