Atpakaļ

G0506 Mežzinātne Bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 LauZ2057 Meža augsnes zinātne A Lekcija
18.02.2019-14.04.2019
Kārkliņš Aldis
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ2011 Mežzinība A Lekcija
04.02.2019-03.03.2019
Liepa Līga
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
LauZ3084 Meža aizsardzība A Lekcija
04.02.2019-31.03.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
MežZ3003 Meža selekcija A Lekcija
04.02.2019-14.04.2019
Jansons Āris
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
LauZ3084 Meža aizsardzība A Lab.darbi
04.02.2019-31.03.2019
1.1.
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3084 Meža aizsardzība A Lab.darbi
04.02.2019-31.03.2019
1.2.
Bimšteine Gunita
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
09.30-10.15 LauZ2057 Meža augsnes zinātne A Lekcija
18.02.2019-14.04.2019
Kārkliņš Aldis
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ2011 Mežzinība A Lekcija
04.02.2019-03.03.2019
Liepa Līga
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
LauZ3084 Meža aizsardzība A Lekcija
04.02.2019-31.03.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
MežZ3003 Meža selekcija A Lekcija
04.02.2019-14.04.2019
Jansons Āris
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
LauZ3084 Meža aizsardzība A Lab.darbi
04.02.2019-31.03.2019
1.1.
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3084 Meža aizsardzība A Lab.darbi
04.02.2019-31.03.2019
1.2.
Bimšteine Gunita
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
10.30-11.15 MežZ2011 Mežzinība A Lekcija
04.02.2019-14.04.2019
Dubrovskis Edgars
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
LauZ2057 Meža augsnes zinātne A Prakt.darbi
04.02.2019-31.03.2019
1.1.
Vucāns Roberts
135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MežZ2011 Mežzinība A Lab.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.2.
Liepa Līga
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ2011 Mežzinība A Lab.darbi
04.03.2019-31.03.2019
1.2.
Dubrovskis Edgars
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
LauZ3084 Meža aizsardzība A Lekcija
04.02.2019-31.03.2019
Gailis Jānis
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
MatZ2008 Koksnes mācība A Lab.darbi
04.02.2019-14.04.2019
1.1.
Magaznieks Jānis
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3003 Meža selekcija A Lab.darbi
04.02.2019-14.04.2019
1.2.
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
LauZ3084 Meža aizsardzība A Lab.darbi
04.02.2019-31.03.2019
1.2.
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3084 Meža aizsardzība A Lab.darbi
04.02.2019-31.03.2019
1.1.
Bimšteine Gunita
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
11.30-12.15 MežZ2011 Mežzinība A Lekcija
04.02.2019-17.03.2019
Dubrovskis Edgars
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
LauZ2057 Meža augsnes zinātne A Prakt.darbi
04.02.2019-31.03.2019
1.1.
Vucāns Roberts
135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MežZ2011 Mežzinība A Lab.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.2.
Liepa Līga
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ2011 Mežzinība A Lab.darbi
04.03.2019-31.03.2019
1.2.
Dubrovskis Edgars
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
LauZ3084 Meža aizsardzība A Lekcija
04.02.2019-31.03.2019
Gailis Jānis
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
MatZ2008 Koksnes mācība A Lab.darbi
04.02.2019-17.03.2019
1.1.
Magaznieks Jānis
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3003 Meža selekcija A Lab.darbi
04.02.2019-17.03.2019
1.2.
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
LauZ3084 Meža aizsardzība A Lab.darbi
04.02.2019-31.03.2019
1.2.
Gailis Jānis
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3084 Meža aizsardzība A Lab.darbi
04.02.2019-31.03.2019
1.1.
Bimšteine Gunita
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
12.30-13.15 MežZ3003 Meža selekcija A Lekcija
04.02.2019-14.04.2019
Jansons Āris
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
LauZ2057 Meža augsnes zinātne A Prakt.darbi
04.02.2019-31.03.2019
1.2.
Vucāns Roberts
139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MežZ2011 Mežzinība A Lab.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.1.
Liepa Līga
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ2011 Mežzinība A Lab.darbi
04.03.2019-31.03.2019
1.1.
Dubrovskis Edgars
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
13.30-14.15 MežZ3003 Meža selekcija A Lekcija
04.02.2019-17.02.2019
Jansons Āris
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
LauZ2057 Meža augsnes zinātne A Prakt.darbi
04.02.2019-31.03.2019
1.2.
Vucāns Roberts
139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MežZ2011 Mežzinība A Lab.darbi
04.02.2019-03.03.2019
1.1.
Liepa Līga
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ2011 Mežzinība A Lab.darbi
04.03.2019-31.03.2019
1.1.
Dubrovskis Edgars
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MatZ2008 Koksnes mācība A Lekcija
04.02.2019-31.03.2019
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
LauZ2057 Meža augsnes zinātne A Lab.darbi
04.02.2019-14.04.2019
1.1.
Vucāns Roberts
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MatZ2008 Koksnes mācība A Lab.darbi
04.02.2019-14.04.2019
1.2.
Magaznieks Jānis
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ2011 Mežzinība A Lekcija
04.02.2019-03.03.2019
Liepa Līga
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
14.30-15.15 MatZ2008 Koksnes mācība A Lekcija
04.02.2019-31.03.2019
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
LauZ2057 Meža augsnes zinātne A Lab.darbi
04.02.2019-17.03.2019
1.1.
Vucāns Roberts
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MatZ2008 Koksnes mācība A Lab.darbi
04.02.2019-17.03.2019
1.2.
Magaznieks Jānis
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ2011 Mežzinība A Lekcija
04.02.2019-03.03.2019
Liepa Līga
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
15.30-16.15 LauZ2057 Meža augsnes zinātne A Lab.darbi
04.02.2019-14.04.2019
1.2.
Vucāns Roberts
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MežZ3003 Meža selekcija A Lab.darbi
04.02.2019-14.04.2019
1.1.
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
16.30-17.15 Biol3007 Augu pavairošana C Lekcija
Izvēles kurss Kontaktnodarbība
G0215(PLK)
G0507(PLK)

Alsiņa Ina, Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ2057 Meža augsnes zinātne A Lab.darbi
04.02.2019-17.03.2019
1.2.
Vucāns Roberts
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MežZ3003 Meža selekcija A Lab.darbi
04.02.2019-17.03.2019
1.1.
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
17.30-18.15 Biol3007 Augu pavairošana C Lekcija
Izvēles kurss Kontaktnodarbība
G0215(PLK)
G0507(PLK)

Alsiņa Ina, Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1