Atpakaļ

G0402 Lauksaimniecības inženierzinātne Bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem.
Visas grupas 1 2
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Mate2035 Matemātika IV A Lekcija
Zvirgzdiņa Līga
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4190 Teorētiskā mehānika II A Lekcija
04.02.2019-28.04.2019
G0413(PLK)

Dauvarts Mārtiņš
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh2002 Automatizācija A Lab.darbi
1 gr.
2.ned.
1.1.
Straume Indulis
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2002 Automatizācija A Lab.darbi
1 gr.
1.ned.
1.2.
Straume Indulis
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3019 Mehatronikas sistēmas A Lab.darbi
1 gr.
2.ned.
1.2.
Kaķītis Aivars
405. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3019 Mehatronikas sistēmas A Lab.darbi
1 gr.
1.ned.
1.1.
Kaķītis Aivars
405. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2035 Matemātika IV A Prakt.darbi
1 gr.
1.1.
Zvirgzdiņa Līga
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3126 Materiālu pretestība I A Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-04.02.2019-24.03.2019
Nulle Imants
405. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5, 111. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ener2003 Siltumtehnika A Lab.darbi
1 gr.
2.ned.
1.2.
Sturmoviča Elīna
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Seminārs
Zvirgzdiņa Simona
431. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ4190 Teorētiskā mehānika II A Prakt.darbi
Dauvarts Mārtiņš
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh2002 Automatizācija A Lab.darbi
1 gr.
2.ned.
1.1.
Straume Indulis
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2002 Automatizācija A Lab.darbi
1 gr.
1.ned.
1.2.
Straume Indulis
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3019 Mehatronikas sistēmas A Lab.darbi
1 gr.
2.ned.
1.2.
Kaķītis Aivars
405. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4066 Hidraulika un hidropiedziņa I A Lab.darbi
2 gr.
1.ned.
Kronbergs Ēriks
426. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3019 Mehatronikas sistēmas A Lab.darbi
1 gr.
1.ned.
1.1.
Kaķītis Aivars
405. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2035 Matemātika IV A Prakt.darbi
1 gr.
1.2.
Zvirgzdiņa Līga
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3126 Materiālu pretestība I A Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-04.02.2019-24.03.2019
Nulle Imants
405. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5, 111. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ener2003 Siltumtehnika A Lab.darbi
1 gr.
2.ned.
1.1.
Sturmoviča Elīna
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ener2003 Siltumtehnika A Lab.darbi
2 gr.
1.ned.
Sturmoviča Elīna
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Lekcija
G0413(PLK)

Zvirgzdiņa Simona
429. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ3126 Materiālu pretestība I A Lekcija
Kaķītis Aivars
429. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ3019 Mehatronikas sistēmas A Lab.darbi
2 gr.
Kaķītis Aivars
405. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4066 Hidraulika un hidropiedziņa I A Lab.darbi
1 gr.
1.ned.
1.1.
Kronbergs Ēriks
426. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4066 Hidraulika un hidropiedziņa I A Lab.darbi
1 gr.
2.ned.
1.2.
Kronbergs Ēriks
426. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Lekcija
G0412(PLK)
G0413(PLK)

Karlsons Uldis
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
11.30-12.15 ETeh2002 Automatizācija A Lekcija
Moskvins Genādijs
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ3126 Materiālu pretestība I A Lekcija
Kaķītis Aivars
429. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ4066 Hidraulika un hidropiedziņa I A Lekcija
04.02.2019-28.04.2019
Kronbergs Ēriks
429. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ3019 Mehatronikas sistēmas A Prakt.darbi
2.ned.
Kaķītis Aivars
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3019 Mehatronikas sistēmas A Lekcija
1.ned.
Kaķītis Aivars
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 ETeh2002 Automatizācija A Lekcija
2.ned.
Moskvins Genādijs
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4066 Hidraulika un hidropiedziņa I A Prakt.darbi
1.ned.
Kronbergs Ēriks
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ3019 Mehatronikas sistēmas A Lekcija
Kaķītis Aivars
429. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Prakt.darbi
Brizga Dace
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Ener2003 Siltumtehnika A Prakt.darbi
04.02.2019-21.04.2019
Sturmoviča Elīna
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 Ener2003 Siltumtehnika A Lekcija
04.03.2019-21.04.2019
Sturmoviča Elīna
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ener2003 Siltumtehnika A Prakt.darbi
25.03.2019-21.04.2019
Sturmoviča Elīna
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 ETeh2002 Automatizācija A Lab.darbi
2 gr.
Straume Indulis
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ3126 Materiālu pretestība I A Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-04.02.2019-31.03.2019
1.1.
Nulle Imants
405. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5, 111. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ3126 Materiālu pretestība I A Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-04.02.2019-24.03.2019
1.2.
Nulle Imants
405. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5, 111. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

TraZ3023 Spēkratu diagnostikas pamati C Lab.darbi
Izvēles kurss
G0412(PLK)
G0413(PLK)

Berjoza Dainis
137. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ4190 Teorētiskā mehānika II A Lekcija
1.ned.-04.02.2019-31.03.2019
G0413(PLK)

Dauvarts Mārtiņš
429. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4066 Hidraulika un hidropiedziņa I A Lekcija
2.ned.-04.02.2019-24.03.2019
Kronbergs Ēriks
429. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ener2003 Siltumtehnika A Lekcija
25.03.2019-21.04.2019
Sturmoviča Elīna
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 Mate2035 Matemātika IV A Prakt.darbi
2 gr.
Zvirgzdiņa Līga
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3126 Materiālu pretestība I A Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-04.02.2019-31.03.2019
1.1.
Nulle Imants
405. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5, 111. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ3126 Materiālu pretestība I A Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-04.02.2019-24.03.2019
1.2.
Nulle Imants
405. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5, 111. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

TraZ3023 Spēkratu diagnostikas pamati C Lab.darbi
Izvēles kurss
G0412(PLK)
G0413(PLK)

Berjoza Dainis
137. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
16.30-17.15 TraZ3023 Spēkratu diagnostikas pamati C Lekcija
04.02.2019-14.04.2019
Izvēles kurss
G0412(PLK)
G0413(PLK)

Birkavs Aivars
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
17.30-18.15 TraZ3023 Spēkratu diagnostikas pamati C Lab.darbi
Izvēles kurss
G0412(PLK)
G0413(PLK)

Birkavs Aivars
137. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5