Atpakaļ

G0907 Informācijas tehnoloģijas ilgtspējīgai attīstībai Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem.
Visas grupas 1 2 3-EN
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Mate1003 Matemātika I Bt Lekcija
04.02.2019-24.03.2019
G0903(PLK)

Āboltiņš Aivars
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2013 WWW tehnoloģijas Bp Lekcija
3-EN gr.
room 106
Viļumsone Inga

Mate1003 Matemātika I Bt Lekcija
25.03.2019-26.05.2019
G0903(PLK)

Zeidmane Anda
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ1010 Programmēšanas pamati II Bp Lekcija
G0903(PLK)

Šmits Ingus
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1003 Matemātika I Bt Prakt.darbi
1 gr.
Zeidmane Anda
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP308 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
2 gr.
Horgan Joseph Jack
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
KomZ2003 Lietišķā saskarsme Bv Lekcija
Leikuma Ināra
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1003 Matemātika I Bt Lekcija
3-EN gr.
01.04.2019-26.05.2019
Room 210
Zeidmane Anda
09.30-10.15 DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II Bp Lekcija
G0903(PLK)

Vītols Gatis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2013 WWW tehnoloģijas Bp Prakt.darbi
3-EN gr.
room 106
Viļumsone Inga
DatZ2017 Operētājsistēmas II Bp Lekcija
G0903(PLK)

Mozga Ivars
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ1010 Programmēšanas pamati II Bp Prakt.darbi
3-EN gr.
Room 210
Smirnova Jekaterina
Mate1003 Matemātika I Bt Prakt.darbi
1 gr.
Zeidmane Anda
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP308 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
2 gr.
Horgan Joseph Jack
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
KomZ2003 Lietišķā saskarsme Bv Seminārs
2 gr.
Leikuma Ināra
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II Bp Prakt.darbi
1 gr.
Zeltiņa Rūta
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2055 Datoru uzbūve I Bt Lekcija
3-EN gr.
Room 106
Žvagiņš Edijs
Mate1003 Matemātika I Bt Lekcija
3-EN gr.
01.04.2019-26.05.2019
Room 210
Zeidmane Anda
10.30-11.15 DatZ2013 WWW tehnoloģijas Bp Lekcija
Viļumsone Inga
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
G0903(PLK)

Markevics Māris, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1

SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi
3-EN gr.
G0903(PLK)

Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
Mate1003 Matemātika I Bt Prakt.darbi
2 gr.
Vintere Anna
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP308 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
1 gr.
Horgan Joseph Jack
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
KomZ2003 Lietišķā saskarsme Bv Seminārs
1 gr.
Leikuma Ināra
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II Bp Prakt.darbi
2 gr.
Zeltiņa Rūta
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2055 Datoru uzbūve I Bt Lekcija
3-EN gr.
Room 106
Žvagiņš Edijs
Mate1003 Matemātika I Bt Prakt.darbi
3-EN gr.
01.04.2019-26.05.2019
Room 210
Zeidmane Anda
11.30-12.15 DatZ2013 WWW tehnoloģijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
Viļumsone Inga
301. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1003 Matemātika I Bt Prakt.darbi
2 gr.
Vintere Anna
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
G0903(PLK)

Markevics Māris, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1

KomZ2003 Lietišķā saskarsme Bv Lekcija
3-EN gr.
Room 32
Vuguls Juris
DatZ2017 Operētājsistēmas II Bp Prakt.darbi
2 gr.
Mozga Ivars
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP308 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
1 gr.
Horgan Joseph Jack
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2017 Operētājsistēmas II Bp Prakt.darbi
1 gr.
Mozga Ivars
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II Bp Prakt.darbi
3-EN gr.
Room 106
Zeltiņa Rūta
Mate1003 Matemātika I Bt Prakt.darbi
3-EN gr.
01.04.2019-26.05.2019
Room 210
Zeidmane Anda
12.30-13.15 DatZ2013 WWW tehnoloģijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
Viļumsone Inga
301. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
KomZ2003 Lietišķā saskarsme Bv Prakt.darbi
3-EN gr.
Room 32
Vuguls Juris
DatZ1010 Programmēšanas pamati II Bp Lekcija
3-EN gr.
Room 210
Šmits Ingus
13.30-14.15 DatZ2013 WWW tehnoloģijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
Viļumsone Inga
301. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ1010 Programmēšanas pamati II Bp Prakt.darbi
1 gr.
Belovs Ainārs
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 DatZ2013 WWW tehnoloģijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
Viļumsone Inga
301. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ1010 Programmēšanas pamati II Bp Prakt.darbi
2 gr.
Belovs Ainārs
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 DatZ2055 Datoru uzbūve I Bt Lekcija
G0903(PLK)

Žvagiņš Edijs
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2013 WWW tehnoloģijas Bp Prakt.darbi
3-EN gr.
room 106
Viļumsone Inga
Valo2056 Latviešu valoda II Bb Lekcija
3-EN gr.
Room 338 Faculty of Engineering
Līce-Zikmane Iveta
16.30-17.15 DatZ2055 Datoru uzbūve I Bt Lekcija
G0903(PLK)

Žvagiņš Edijs
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Valo2056 Latviešu valoda II Bb Prakt.darbi
3-EN gr.
Room 338 Faculty of Engineering
Līce-Zikmane Iveta